Zirkonyum Kaplama

Tugba0226

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
85
52
31
Kızlar zirkonyum kaplama yaptırıcam geçen hafta gittim özelde bi doktorla görüştüm ön üst dişlerim çok çarpık olduğu için 10 dişime kaplama yapıcak 4 dişi. Çekilip köprü zirkonyum yapılacak yarın 4 dişimin çekimi war bir hafta öyle gezicem diş etlerim iyileşmesi için sonra kesimini ve diş eti düzenlemesi yapıcakmış İşlemlerden korkuyorum çekimden küçültmeden bir de güzel olmıcak diye korkuyorum yaptıranlar yardımcı olabilir mi lütfen

Geçmiş olsun,ağzınızda görmek istediğiniz diş modelini anlatarak havada kalmaması ve sonrasınd böyle istemiyordum dediğinizde sorun yaşamamanız için,arama motorundan bir fotoğraf göstererek onun üzerinden konuşmanızı tavsiye ederim.Renk konusuna gelince,doğal dursun ve ağzınızdaki dişlerle uyumlu dursun diyecekler ama ağzınızda bir süre sonra biraz daha rengi koyulaşıyor ben önce tavsiyeye uyup daha doğal bir ton yaptırıp sonra beğenmeyip holywood beyazının bi koyusunu yaptırdım renkte de cesur olun derim onca emekten sonra değsin aynaya baktığınızda,yalnız keşke 10 değil 8 diş olsaymış,gerçekten dikkatli kullanım gerektiriyor.örneğin ceviz yerken içinden kabuğu çıkablir diye en arkada çiğnemeye başlayıp kontrolden sonra herşeyi rahatça yemeye alışıyorsunuz.Ben ön dişleri diğerlerinden biraz uzun yaptırdığımdan alışamayıp su içerken sürekli bardağa çarpıyordum sonunda kırıldı ucu ve bir sene içinde garantisi devam ettiğinden yeniden yapıldı sonra beyin alışıyor :)diş eti kesimi çok önemli yoksa dişleriniz takıldığında düzgün durmaz ve oturmaz ,aynaya baktığınızda ve dişler takıldığında sizi rahatsız eden herşeyi söyleyin ve istediğinizin sizin kararınızın uygulanmasında ısrarcı olun.Ben boylarını genişliklerini sivriliklerini dr ve teknisyen ne derse desin kendi istediğim şekilde yaptırdım ve düzelttirdim çünkü onların ne kadar doğru bi iş çıkardıkları benim aynaya baktığımda ne kadar mutlu olacağımla doğru orantılı değil.Acı eşiğim çok düşük ve ota köke herşeye önce uyuşturulma istedim gerek olmasa bile ,panik olmamak için.. Umarım anlayışlı bir dr ve işinin ehli bir teknisyeni vardır.Şansınız bol olsun

Unutmuşum,ben hiç diş etlerim iyileşirken açıkta beklemedim orda hemen geçici yapılanı kullandım hep ,ağzınızı aklınıza geldikçe bol tuzlu su ile çalkalayın çabuk iyileşir.

X