Aşılama Zeynep kamilde yeni aşılama işlemleri yaptıranlar yardım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

gulsah034

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
110
1
Arkadaşlar ben zeynep kamilde aşılama olmak üzere evraklarımın hepsini yaptırdım ve dosyamın açtırdım. Heyete giriceksin dediler o nada tmm perşembe heyete giricem heyette bana ne diyecekler, ilaçlarımı nezaman alırım. Aşılama süreci ortalama ne zaman sonra olur yardımcı olabilirmisiniz? VE DOKTORLAR AŞILAMA SONRASI DİNLENME SÜRESİ HK BİRŞEY SÖYLÜYORLAR MI YANİ ÇALIŞIYORUM RAPOR İŞLERİ İÇİN.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben zeynep kamilde aşılama olmak üzere evraklarımın hepsini yaptırdım ve dosyamın açtırdım. Heyete giriceksin dediler o nada tmm perşembe heyete giricem heyette bana ne diyecekler, ilaçlarımı nezaman alırım. Aşılama süreci ortalama ne zaman sonra olur yardımcı olabilirmisiniz? VE DOKTORLAR AŞILAMA SONRASI DİNLENME SÜRESİ HK BİRŞEY SÖYLÜYORLAR MI YANİ ÇALIŞIYORUM RAPOR İŞLERİ İÇİN.

heyete sen girmiyosun çok ekstra bir durum olursa seni çağırıyolarmış onlar dosyanı inceleyip ok dedikten sonra raporun hazır oluyor ve 1 hafta sonra gidip alıyorsun. yani gelecek perşembe alırsın(benim yaptırdığım dönemde heyetin toplanma günü salıydı) raporun çıktıktan sonra dr. sana rapordaki ilacın uygun olannını yazıyor reçetene sende gidip eczaneden indirimli olarak alıyorsun ben iğne olmuştum yaklaşık 280-300 tl arası bi para ödemiştim. ilaçlarını evde bekletiyosun ve adet olduğunun 2 günü gidip ultrasonla alttan muayene oluyorsun. ve hemşire sana ilaçların kullanım şeklini anlatıyor. ilacını kullanırken ara ara çağırıyolar şu gün gel muayeneye diye yani ilaç yumurtlaarını büyütüyormu kontrol altında oluyorsun. dominant yani döllencek ve çatlıycak boyuya gelince çatlatma iğneni yapıp gel diyorlar. ilaçları kullanmaya başladıktan sonra aşılma olcağın gün en fazla 10 gün olur. kişiden kişiye değişir sen belki 5 gün ilaç kullanıcan belki 8 gün. gidişat gösteri bunu .

heyete sen girmiyosun çok ekstra bir durum olursa seni çağırıyolarmış onlar dosyanı inceleyip ok dedikten sonra raporun hazır oluyor ve 1 hafta sonra gidip alıyorsun. Yani gelecek perşembe alırsın(benim yaptırdığım dönemde heyetin toplanma günü salıydı) raporun çıktıktan sonra dr. Sana rapordaki ilacın uygun olannını yazıyor reçetene sende gidip eczaneden indirimli olarak alıyorsun ben iğne olmuştum yaklaşık 280-300 tl arası bi para ödemiştim. Ilaçlarını evde bekletiyosun ve adet olduğunun 2 günü gidip ultrasonla alttan muayene oluyorsun. Ve hemşire sana ilaçların kullanım şeklini anlatıyor. Ilacını kullanırken ara ara çağırıyolar şu gün gel muayeneye diye yani ilaç yumurtlaarını büyütüyormu kontrol altında oluyorsun. Dominant yani döllencek ve çatlıycak boyuya gelince çatlatma iğneni yapıp gel diyorlar. Ilaçları kullanmaya başladıktan sonra aşılma olcağın gün en fazla 10 gün olur. Kişiden kişiye değişir sen belki 5 gün ilaç kullanıcan belki 8 gün. Gidişat gösteri bunu .

bilgilerin için teşekkürler. Gidip gelme olaylarında doktordan randevu alıyormusun birde ilaçları sen kaç gün kullandın. Muhtemelen benim aşılamam temmuz da yapılacak.

bilgilerin için teşekkürler. Gidip gelme olaylarında doktordan randevu alıyormusun birde ilaçları sen kaç gün kullandın. Muhtemelen benim aşılamam temmuz da yapılacak.

ben gidip gelem olayında randevu almıyordum ama sonradan alınması lazım diye bi sistem çıktı. ama bi kaçakez sıra yoktu dedim. ki bence sende alma. ilaç hatırlamıyoru mkaç gün kullandığımı ama dediğim gibi kişiden kişiye değişir. misal çok sayıda yumurta büyüyünce tedaviyi bırakıyorlar ve aşılama yapmıyorlar. en fazla 2 yumurta büyüdünde yapıyolar ço ksayıda büyük yumurta olunca çoğul gebelik yasal olmadığı için o ay ki tedavin boşa gidiyor.

Anladım cnm çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için umuyorum tedavim boşa gitmez onca emek çok üzüntü verici birşey olur. Inş

X