ZEKİ AKKUM BAHÇECİ

Merhaba genelde standart prosedür uyguluyor zeki hoca, boya kiloya göre ilaçları kişisel yapıyor tabi. Benim de sebepsiz infertilite, yaşım 28 ve ilk denemem negatif oldu. Doktorum her şey iyiyse rahimin neden bebeği tutmadığını bilemeyiz demişti ama zeki bey iyi bir doktor. Tekrarlayan tüp bebek başarısızlığında nasıldır bilemiyorum 🙏🏼

Merhaba genelde standart prosedür uyguluyor zeki hoca, boya kiloya göre ilaçları kişisel yapıyor tabi. Benim de sebepsiz infertilite, yaşım 28 ve ilk denemem negatif oldu. Doktorum her şey iyiyse rahimin neden bebeği tutmadığını bilemeyiz demişti ama zeki bey iyi bir doktor. Tekrarlayan tüp bebek başarısızlığında nasıldır bilemiyorum 🙏🏼
Zeki beyde mi negatif aldınız

Zeki akkumda tedavi olup sonuç alan var mı? Kişiye özel tedavi mi uyguluyor yoksa standart mı
Merhaba bende 2021 mayıs ayında transfer oldum pozitif sonuç aldık.2.5 yaşında kızım var. Sol tüpümde hidroselpink vardı sol tüpüm alındı. Yumurta toplamadan sonra polip vardı o alındı.1 at bekleyip transfer oldum kızım doğdu. Şimdi yine hazırlık içindeyim nasipse trasfer olucam kardeş için. Zeki hocayı seviyorum. Yaklaşımı konuşması beni rahatlatıyor. Onca şeye rağmen olumsuz konuşmamıştı biz herşeyş yapıcaz gerisi Allaha kalmış gibi bir konuşmamızda olmuştu hatta sağolsun. Siz Diyarbakır da mı yaşıyorsunuz? Bu arada iki döllenmiş yumurtam oldu benin 5ab - 5 ab eşliğinde birini aldım birinide alıcam nasipse

X