Zayıflama cayi

Kinoa çayı kullandım İnstagramdan almadım turuncu sanal marketten aldım isim vermiyorum reklam olur diye . Ben memnun kaldım iştah bastırıyor günde ikiz kez tuvalete çıkıyor. İshal etmiyor . Fiyatı da uygun. Şimdi efsun çayı kullanıyorum tadı çok güzel ama paketim bitmedi. Bittiğinde verim almış olursam bilgilendirme yazarım

Kinoa çayı kullandım İnstagramdan almadım turuncu sanal marketten aldım isim vermiyorum reklam olur diye . Ben memnun kaldım iştah bastırıyor günde ikiz kez tuvalete çıkıyor. İshal etmiyor . Fiyatı da uygun. Şimdi efsun çayı kullanıyorum tadı çok güzel ama paketim bitmedi. Bittiğinde verim almış olursam bilgilendirme yazarım
Kinoa cayini ne kadar süre kullandınız ve ne kadar verdiniz birde efsun çayını nerden aldiniz

Tarçınlı Türk kahvesi iştah kesmeye birebir 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi, 1 çay kaşığı tarçın 1 fincan su karıştır kaynat iç bu kadar

Kinoa cayini ne kadar süre kullandınız ve ne kadar verdiniz birde efsun çayını nerden aldiniz
Bir ay kullandım incelediğimi biliyorum sporla birlikte kullandım 3 kilom kadar gitti sanırım tekrar devam etmedim . Efsunu İnstagram üzerinden buldum siteleri var ama dediğim gibi daha bitirmedim paketi. Tartılmadım. Fakat tadı çok güzel

Bir ay kullandım incelediğimi biliyorum sporla birlikte kullandım 3 kilom kadar gitti sanırım tekrar devam etmedim . Efsunu İnstagram üzerinden buldum siteleri var ama dediğim gibi daha bitirmedim paketi. Tartılmadım. Fakat tadı çok güzel
Teşekkür ederim ilgilenip yorum yaptığınız için bitirip bilgi verirseniz çok sevinirim ❤️

Hanımlar benim zayıflama çayım var. Bilgi ve sipariş için instagram .. hesabına mesaj atabilirsiniz . Tamamen bitkisel ve %95 başarı sonucu var. Ayrıca bakanlık ve TÜBİTAK onaylı. Mesaj atıp bilgi atabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bilemiyorum ama bu aralar çok ünlü instada falan onyuzden merak ettim aslinda
As.....ile başlayan bugünlerde çok popüler olan kırmızı ambalajli bir çay var onu alma sakın ben aldım hiç biseye faydası yok. Vaatleri tok tutma, tatlı krizini engelleme, ayda 14 kilo falan. Bı de ünlü doktor ve sanatçıların da övdüğü bı çay. Her şey para mıymış paraymis. Para için her türlü yalancilik yapılıyor. İnsanların iyi niyetini kullanıyorlar.

X