Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yüzümde pütür pütür durması

songul97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2015
26
2
26
Yüzüme makyaj olarak imex krem ve flormar pembe cc krem kullanıyorum. Yüzümde pütür pütür duruyor. Önceden fondöten sürdüğümde de öyle oluyordu. Nemlendiricide kullanıyorum. Ne yapmam gerekiyor böyle durmaması için?

Kaliteli marka kullanın. Flormar yerli firma olduğu için alarak desteklemeye çalışıyorum, ama bu tarz ürünlerde kendini kanıtlamış markalara yönelmeli.

Bencede kayisili peeling ve kesinlikle flormar degil. Peelingi yaptiktan sonra guzel bir bb pure beauty olabilir mesela veya fondaten kullanmaya devam edebilirsin. Nemlendirici olarak gunes kremide kullanabilirsin ben genellikle oyle yapiyorum

benimde cildim böyle. ve lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın. Bi kere bu durum bi hastalık gibi olabilir. markayla alakası yok. cilde göre değişen bi durum. hangi markayı denediysem de olmadı hep pütürlenip yaşlı cildi gibi berbat görüntü oluşuyo. peeling, kil maskesi ve hatta yüzümü keselesem de sonuç değişmedi. hem peeling tavsiyesi vermeden önce cildiniz sivilceliyse peeling yapmayın demek daha doğru olur. hatalı bilgilendirmelerin sonucu kötü olabiliyo. daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

X