Yüzüm için ne yapabilirim ?

Dermatoloğa mı gitseniz önce cilt tipinden dolayı her cildin yaşın istediği ürün farklı oluyor bana C vitamini serum çok iyi geliyor mesela ama onun bile mevsimi var
ve çabuk bozulan birşey c vitamini ya... hemen hemen bozuluyor of :KK43:

Kimsenin memnun kalmadigi garnierin beyaz kil gibi olan maskesinden inanilmaz memnunum. Birde mavi tonigini kullanıyorum. Etkisini bir haftada gösterdi
Garnier'i "G"sini duyduğu an cildimde kocaman sivilce çıkıyor :KK70:

Evde olsanız bile güneş kremini ihmal etmeyin,kısmına üzülüyorum çünkü ben evde güneş kremi kullanmıyorum .😢
ah ahh o mavi ışıklar nasıl yaşlandırıyor tv den bilgisayar telefondan yansıyan ah o perdenin arkasından bile gelen güneşin yaptıklarını bilseniz
güneş kreminin en iyi anti aging ürünü olduğunu bilseniz siyah noktayı bile engeller gözenek içi oksite olmadığı için
alır baş ucunuzda taşırdınız vallahi....

Isotretinoin (roaccutane, zoretanin) tedavisine başlasanız bir cildiyeciye gidip? Bende de aynı sorun var, başlayacağım. Tedavi bittikten sonra cilt tipinin kalıcı olarak değiştiğini söyleyenler var.
Roaccutane tedavisi yıllar önce gördüm yüzümde çok sayıda iltihabli büyük sivilceler vardı onu kullanınca geçti yüzüm pürüzsüz bebek gibi oldu diyebilirim, belkide şuan ki sorunum o hapı kullandığımdaki cildi görememekten kaynaklanıyor.

ah ahh o mavi ışıklar nasıl yaşlandırıyor tv den bilgisayar telefondan yansıyan ah o perdenin arkasından bile gelen güneşin yaptıklarını bilseniz
güneş kreminin en iyi anti aging ürünü olduğunu bilseniz siyah noktayı bile engeller gözenek içi oksite olmadığı için
alır baş ucunuzda taşırdınız vallahi....
Öyle bir anlatınız ki içime katasım geldi.😁
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.😊
Yarın kullanmaya başlayacağım inşallah devam ettirebilirim.

Roaccutane tedavisi yıllar önce gördüm yüzümde çok sayıda iltihabli büyük sivilceler vardı onu kullanınca geçti yüzüm pürüzsüz bebek gibi oldu diyebilirim, belkide şuan ki sorunum o hapı kullandığımdaki cildi görememekten kaynaklanıyor.
Retinol serum kullandınız mı? Aynı gruptan isotretinoin ile, ikisi de a vitamini. Ben tedavi bitince ona geçmeyi düşünüyorum.

marka vermenin sıkıntısı yok
gül suyu bende hep sivilce çıkarır aslında kuru ciltlere ve karma ciltlere daha uygun bence ...
tek yaptığınız bakım bu mu
günlük neyle yıkıyorsunuz cildinizi
Ziaja yüz temizleme Jeli kullanıyorum günlük olarak, aynı markanın peelingini ve nemlendiricisinide kullanıyorum.

Calci ya bir şey soracam. Ben de güneş kremini normalde yaz kış kullananan biriyim. Benim ev şu an işime beş dakka mesafe, sabah 7 de gidiyorum. Sonra ful kapalı alan akşam 5.30 da çıkıyorum. Sürüp sürmemekte kararsızım, sence? 🤣
calciye sormuşsunuz ama maydanoz olayım
evet kullanmalısınız
kapalı ortam ama mağara değil sonuçta ekranlara bakıyorsunuz 5 dk da olsa gün ışığı görüyorsunuz hem sadece o da değil içerik cildi tüm dış etkenlerin zararlarından korur
kar yağarken bile sürmek lazım

Ziaja yüz temizleme Jeli kullanıyorum günlük olarak, aynı markanın peelingini ve nemlendiricisinide kullanıyorum.
aslında ziaja iyi içerikli ama mesela yağlı ciltli biri olarak benim cildimi fazla kuruttu daha ergenlere uygun o yaşınız 15-25 arasıysa tamam ama 25 üstüyse size fazla agresif gelir
ilk kullandığınızda germiyor mu gerdiği için t bölgeniz yağ kusar

Calci ya bir şey soracam. Ben de güneş kremini normalde yaz kış kullananan biriyim. Benim ev şu an işime beş dakka mesafe, sabah 7 de gidiyorum. Sonra ful kapalı alan akşam 5.30 da çıkıyorum. Sürüp sürmemekte kararsızım, sence? 🤣
Tabi ki sürmelisin. Benim de öyle yolum yakın ve akşama kadar iş yeirndeyim.bilgisayar ekranı bile etkili 🙈

calciye sormuşsunuz ama maydanoz olayım
evet kullanmalısınız
kapalı ortam ama mağara değil sonuçta ekranlara bakıyorsunuz 5 dk da olsa gün ışığı görüyorsunuz hem sadece o da değil içerik cildi tüm dış etkenlerin zararlarından korur
kar yağarken bile sürmek lazım
Hoff olmadi ama böyle. Benim bir yerden kısmam lazımdı, ne var yani bir şey olmaz deseniz beni rahatlatsaniz he😢😂😂 sabah sürmek okey de gün içinde de yenileyince hemen bitiyor, üzülüyorum Allah'ım🥺

Doa kozmetiğin %10 c vitaminini kullanıyorum.
doa kozmetiğin bir ara müdavimiydim ben ya... herşeyini kullandım o kadar çok ürününü kullandım ki bir ara her alışverişimde bana hediyeler yollamaya başlamışlardı :KK70:
onu sürdükten 40 dk sonra falan etkisini göstermeye başlıyor daha geç gösteriyor etkiyi bekleyemem diye vazgeçmiştim ne saçma sebep şuan kendimi çok saçma buldum tekrar başlayayım bari

Hanımlar konunun yeri burası mi bilmiyorum belki yanlış açtım ama sizlere sormak istiyorum her ay bakım kremleri ve yüz temizleme ürünlerine çok masraf yapıyorum ama istediğim pürüzsüzlüge ulaşamıyorum ,ben istiyorum yüzüm canlı , temiz görünsün , yağlı cilde sahibim ve bazen küçükte sivilceler çıkıyor , bende artık cilt bakımı seansına girmeyi düşünmeye başladım, bulunduğum şehirde araştırdım bir yer buldum yorumlar gayet güzeldi şubeye gittim konuştuk 7 seans için anlaştık, Haziran ayında başlıcaz , ilk kez yaptıricam endişe ediyorum acaba boşuna vermiş olur muyum o kadar para, Internetten birkaç yorum okudum benim gideceğim yer için yapılmış bir yorum değil ama seansa gerek olmadığını evdede yüze buhar yapılıp daha iyi olucagini yazan birkaç yorum okudum ama ben öyle düşünmüyorum sonuçta profesyonel bir yerde yapılan bakimla evdeki aynı olmaz diye tahmin ediyorum çünkü adını bilmediğim bircok ürün ve cihazlar kullanıyorlar orada yapılınca daha çok memnun kalırım diye düşünüyorum, sizlerin aranızda elbet cilt bakımına gidenler vardır sizce istediğim sonucu alabilir miyim ? Birde ben yüzümde ki tüyleri sır ağdayla yada normal eski usul ağdala alıyorum orada sormayı unuttum seansa gitmeden önce 4 5 gün öncesi ağda yapıp gitsem bir sorunlu mu sizler nasıl yapıyorsunuz ?
Cilt bakımı yaptır diktan sonra çene altımda ve yüzümün genelinde kucuk bezeler oldu. Ama en çok çene altında.

Bir süredir bıraktım ve yüzüm cildim normale döndü ama bende aynı yere değil farklı bir kuruma tekrar başlamak istiyorum.
Konuyu takipteyim.

X