Cilt Bakımı Ürünleri yüzdeki egzama için krem önerilerini paylaşalım

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
benım ellerımın ıcınde vardı sabahları yarılırdı elımın ıcı sabahları kan akardı kabuklanırdı allaha cok sukur sımdı yok

ıncır agacının yapragının sutunu surdum sonra gectı cok sukur

Son düzenleme:
Ansee marka Aynı Sefa kremini kullanmanızı tavsiye ederim.Egzamayı tedavi ediyor.(Sedef ile karıştırmayın lütfen)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim yüzümde egzama var.daha doğrusu doktor seboreid dermetit dedi.yağlı ciltlerde görülen egzamaya benzer bişey.zaman zaman oluo.kızarıyo kasınıo ve pul pul dökülüo.geçtiği zaman yüzüm çok güzel oluo hatta cildimi çok insan beğeniı.ama arada bi bu sorunu yaşıyorum.ne kullandıysam fayda görmedim.çok çaresizim.bana yardım edebilecek birileri varmı?

elidel kremi deneyebilirsin.

Arkadaşlar benim de saçım da egzama var. Vücudum a yüzüme de dağıldı, 5 senedir gitmediğim Dr kullanmadım krem kalmadı, doğa l bişeyler. Var mi?tavsiye edeceğiniz
=(((

Benim kaşlarımın içinde ve burun kenarlarımda kızarıklık+dökülme var uzun zamandan beri. Bırakmıyor yakamı illet. Sizce egzama mıdır? Cildiyeye gidicem zaten mutlaka da yine de sizlerin fikirlerini almak istedim.

Arkadaşlar benim de saçım da egzama var. Vücudum a yüzüme de dağıldı, 5 senedir gitmediğim Dr kullanmadım krem kalmadı, doğa l bişeyler. Var mi?tavsiye edeceğiniz
=(((
ketoral şampuanı banyodayken 5 dk bekletip yıkayarak kullanmak iyi geliyor. ama başka bi şampuan saç kremi kullanmamalısın...

Benim kaşlarımın içinde ve burun kenarlarımda kızarıklık+dökülme var uzun zamandan beri. Bırakmıyor yakamı illet. Sizce egzama mıdır? Cildiyeye gidicem zaten mutlaka da yine de sizlerin fikirlerini almak istedim.

yüksek ihtimal evet. benim şu an saç, kaş, burun kenarı, göğüs içi ve şakaklarımda var...

konuyu netten bitkisel tedavi araştırırken buldum 5 ay önce doğum yaptım ve doğumdan sonra ilk yüzümde çıktı suan bütün vücüdumda var özellikle sırtımda neler yapmadım ki 3 ayrı cildiye doktoruna gittim zrytec tablet,advantan, elidel, coresatin kullandım hatta kuru dut suyuyla yıkandım bile geçmedi geçmedi :KK12:

pazartesi itibariyle ürederm,acnelyse ve a vitamini kullanmaya başladım dr kesinlikle zeytinyağlı sabun kullanacaksın dedi inş bu sefer iyi gelir tabi unutmadan bütün kan testlerim yapıldı hormonlara kadar bakıldı hiçbişeyim yok stresten oldu sanırım :KK43:

bir çare bulan varsa beni de bilgilendirsin arkadaşlar En Büyük KKEn Büyük KK

merhaba benim de saçımda egzama var 2 haftadır la roche kerium ds şampuana kullanıyorum.dökülmem azaldı.daha uzun sürede yağlanıyor .1 aylık kürün sonunda daha iyi olur umarım.yüz için de yine la roche kerium ds kızarıklık kremi var.onu da 1 kez sürdüm o yüzden bir şey söyleyemem.ama ben la roche ürünlerine güveniyorum.

arkadaşlar merhaba sırf bu konuda çaresiz insanlara bi faydam dokunur belki diye hesap açıp geldim:) 2 sene önce garnierin 3ü bir arada diye yüz temizleme ürününü kullanıyodum. maske de yapılabiliyodu o ürünle, fakat haftada 2 kez yapılması gereken maskeyi ben her gün yapmışım :KK43: yanaklarımda küçük parlak yuvarlaklıklar oluştu başta ciddiye almadım sonra bunlar 3-4 gün içerisinde büyüdü ve beni aşırı rahatsız etmeye başladı doktora gittim tahrişten egzema olmuş dedi kortizonlu bi krem verdi 5 günden fazla kullanma dedi. kremi kullanınca evet geçti ama bıraktıktan 1 hafta sonra geri geldiler. kızarık kabarık deli gibi kaşıntı veren şeyler tam da yanaklarımın üstünde :KK43: ne yapsam geçmedi derken bi doktora daha gittim düzenli tedavi uygulamamız lazım dedi önce 5 gün kortizonlu kremle yatıştırcaz sonra genelde mantar kremi olarak kullanılan kremi sürceksin cildin buna alıştıktan sonra sana başka krem vericem dedi. dediklerini yaptım daha sonra bana CORESATİN diye bi krem verdi. İcinde kortizon gibi zarar veren bi sey de yok ben 6aydir kullaniyorum egzamalarim kayboldu Allaha sukur. Umarim hepinize sifa olur

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba sırf bu konuda çaresiz insanlara bi faydam dokunur belki diye hesap açıp geldim:) 2 sene önce garnierin 3ü bir arada diye yüz temizleme ürününü kullanıyodum. maske de yapılabiliyodu o ürünle, fakat haftada 2 kez yapılması gereken maskeyi ben her gün yapmışım :KK43: yanaklarımda küçük parlak yuvarlaklıklar oluştu başta ciddiye almadım sonra bunlar 3-4 gün içerisinde büyüdü ve beni aşırı rahatsız etmeye başladı doktora gittim tahrişten egzema olmuş dedi kortizonlu bi krem verdi 5 günden fazla kullanma dedi. kremi kullanınca evet geçti ama bıraktıktan 1 hafta sonra geri geldiler. kızarık kabarık deli gibi kaşıntı veren şeyler tam da yanaklarımın üstünde :KK43: ne yapsam geçmedi derken bi doktora daha gittim düzenli tedavi uygulamamız lazım dedi önce 5 gün kortizonlu kremle yatıştırcaz sonra genelde mantar kremi olarak kullanılan kremi sürceksin cildin buna alıştıktan sonra sana başka krem vericem dedi. dediklerini yaptım daha sonra bana CORESATİN diye bi krem verdi. İcinde kortizon gibi zarar veren bi sey de yok ben 6aydir kullaniyorum egzamalarim kayboldu Allaha sukur. Umarim hepinize sifa olur

Coresatin adlı kremin sanırım renk renk çeşitleri var. Siz hangisini kullanmıştınız ?

Kızlarr yardımm istiyorum protopic 01. Krem kullanan varmı aranızda doktor cildime rosea var dedi bu kremi verdi acayip yanıyo yüzümü kzartıyo kullanan varmı ayni etkiyi gördünüz mü....

Elidel Krem hakkında acaba ne düşünüyorsunuz kullanan varmi Elidel Krem hakkında çok şikayet okudum. Kimse memnun değil.

Elidel Krem kullandım asla memnun değilim... Elidel Krem şikayetleri ile dolu internet.

Neler Okuyacaksınız?

1 Elidel Krem Nedir?
2 Elidel Krem Ne İşe Yarar?
3 Elidel Krem Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler
4 Elidel Kremin Faydaları
5 Elidel Krem Nasıl Kullanılır?
6 Elidel Krem Ne Kadar Süre Kullanılmalı?
7 Elidel Krem Eczane Fiyatı 2020
8 Elidel Krem Cilde Faydaları Nelerdir?
9 Elidel Krem Reçetesiz Alınır Mi?
10 Elidel krem Niçin Kullanılır
10.1 Elidel Krem Ne Kadar? 2020
10.2 Elidel Krem Göz Çevresine Sürülürmü?
10.3 Elidel Krem Hamilelikte Kullanılırmı?
10.4 Elidel Krem Sigorta Karşılıyor Mu?
11 Elidel Krem Kullanan & Kullanıcı Yorumları
Elidel Krem Beyazımsı kokusuz leke bırakmayan kolayca uygulanabilen etkili bir kremdir.Elidel Krem in en etken maddesi pimekrolimus içermektedir. Elidel Krem Cildinizde İltihabın fazlalaşmasında rol oynayan kalsinörin isimli bir maddeyi baskı altına alarak deri iltihabını yok etmeye yarayan etkili bir ilaçtır. Elidel Krem Çeşitli egzama türleri, alerjik reaksiyonları, kaşıntı, kızarıklık ve şişlik gibi deri hastalıklarını tedavi edilmesinde önemli etkileri olan Tibbi bir kremdir.

Elidel Krem Nedir?
Elidel Krem in etken maddesi pimekrolimus içermektedir.Elidel iltihap gelişiminde olan kalsinörin adlı bir maddeyi önleyerek deri iltihabını tedavi eden ve büyümesini önleyen etkili bir kremdir.Elidel Krem topikal kalsinörin inhibitörleri adı verilen bir ilaç sınıfına ait, steroid (kortizon ve benzeri maddeler) içermeyen,etkili bir kremdir. İltihaba ve egzamadaki genel kızarıklık ve kaşıntıya neden olan deri hücreleri üzerinde etki gösterir.

Elidel Krem Ne İşe Yarar?
Elidel krem çeşitli egzama türleri, alerjik reaksiyonları, kaşıntı, kızarıklık ve şişlik gibi deri hastalıklarını tedavisinde kullanılan etkili bir ilaçtır.Ayrica Acı Hissini Bastırmak,Kaşıntıyı Gidermek,Kızarıklıkları İyileştirmek, Ciltte Kuruluk,Derideki İltihabı Gidermek için kullanılır.

Elidel Krem Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler
Bu kremi kullanmadan önce prospektüsünü tamamen okumanız gerekmektedir.
Bu ilacın etken maddesine ya da yardımcı maddelerine alerjiniz varsa eğer bu ilaci kullanmayiniz.Kullanmadan doktorunuza bildiriniz.
Uçuk ya da su çiçeği gibi bakteriyel veya viral bir cilt enfeksiyonunuz varsa bu kremin kullanılması uygun değildir.
Elidel Kremin Hamilelikte kullanımı için doğmamış bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmemektedir.Kullanmadan doktorunuza bildirmeniz gerekmektedir.
Elidel Kremin anne sütüne geçip geçmediği veya emzirilen bebeğe zarar verip vermediği bilinmemektedir.Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır.
Bu Krem, 2 yaşından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır.
İçeriğindeki alkol bulunması sebebi ile, ELİDEL yaralar üzerinde tahriş edici etki gösterebilir.
Elidel Kremin Faydaları
Elidel Kremin Faydaları Egzama gibi bazı cilt rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılan etkili bir kremdir.Ayrica Bu Krem Acı Hissini Bastırmak,Kaşıntıyı Gidermek,Kızarıklıkları İyileştirmek, Ciltte Kuruluk, Derideki İltihabı Gidermek için kullanılmaktadır.Elidel Krem İltihaba ve egzamadaki karakteristik kızarıklık ve kaşıntıya neden olan deri hücrelerinin iyileşmesi için kullanılan etkili bir kremdir.

Elidel Krem Niçin Kullanılır Fiyati 2020
Elidel Krem Niçin Kullanılır Fiyati 2020
Elidel Krem Nasıl Kullanılır?
Elidel Krem Nasil Kullanilir ürünü ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Elidel Krem Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza danışın.Doktor bilgisi olmadan kullanmayınız.

Elidel Krem kullanmadan önce eller iyice yıkanmalıdır.
Krem temiz ve kuru cilde uygulanmalıdır.
Elidel Krem kaşıntı, kızarıklık ve iltihap olan bölgelere ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır.
Uygulanan bölgeye kesinlikle bandaj ile kapatılmamalıdır. Bandaj ile kapatmak cildin ilacı daha fazla emmesine sebep olacağından zararlı olmaktadir.
Kremi sürdükten sonra duş almak, banyo yapmak veya havuza girmek tavsiye edilmemektedir. İlaç suyla birlikte akıp gideceği için faydası olmayacaktır.
Aç veya tok karnına kullanıma uygundur.
Elidel Krem Ne Kadar Süre Kullanılmalı?
Elidel Krem doktor tarafından önerilen süre zarfınca kullanılmalıdır. Doktorunuzun tavsiye ettigi süre dışına çıkmamalıdır.Elidel Krem kısa süreli tedaviler için kullanılmalıdır, doktorunuzun belirttiği süreden sonra kullanım bırakılmalıdır.

Elidel Krem Eczane Fiyatı 2020
Elidel Krem Resmi satış fiyatı 109.85 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Elidel Krem Cilde Faydaları Nelerdir?
Elidel Krem Acı Hissini Bastırmak,Kaşıntıyı Gidermek,Kızarıklıkları İyileştirmek, Ciltte Kuruluk, Derideki İltihabı Gidermek için kullanılmaktadır.

Elidel Krem Reçetesiz Alınır Mi?
Elidel Krem Reçeteli Satılmaktadır.

Elidel krem Niçin Kullanılır
Elidel Krem Acı Hissini Bastırmak,Kaşıntıyı Gidermek,Kızarıklıkları İyileştirmek, Ciltte Kuruluk, Derideki İltihabı Gidermek için kullanılmaktadır.

Elidel Krem Ne Kadar? 2020
Elidel Krem fiyatı 2020 yılı 109.85 tl olarak fiyati belirtilmiştir.

Elidel Krem Göz Çevresine Sürülürmü?
Elidel Krem Ağız içi, burun içi ve göz içine sürmeyiniz. Eğer bu bölgelere yanlışlıkla kullanırsanız,Elidel Krem iyice silinmeli ve temiz suyla yıkanmalıdır.

Elidel Krem Hamilelikte Kullanılırmı?
Eğer hamileyseniz ya da hamile olabileceğinizi düşünüyorsanız, ELİDEL tedavisine başlamadan önce doktorunuza danışınız.

Elidel Krem Sigorta Karşılıyor Mu?
Elidel krem SGK tarafından ödenmemektedir.

Elidel Krem Kullanan & Kullanıcı Yorumları
Elidel Krem Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gıda takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilir. Elidel Krem Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben yıllarca savaş verdim İstanbul’da gezinmediğim doktor yaptırmasının tahlil kullanmadığım ilaç kullanmadığım bitkisel ürün kalmadı. Sonuç sıfır hiçbirşey elde edemedim ve daha da çoğaldı bütün vücuduma yayıldı. Ama sonunda bir tedavi buldum. Hacamat ve sülük güvenilir birine her ay bir kere yaptırdım bir yıl süreceğini planlayarak başladık. İlk yaptırırken zorlanacağımı düşündüm ama aksine sürekli yaptır ak istediğim tedaviye dönüştü. Artık kaşıntıdan kabaran sulanan uyutmayan bütün vücudumun kabardığı dönemler bitmiş mis gibi bir cilde ve hafiflemiş bir vücuda kavuşmuştum. 3. Ayımızda gözle görülür kaybolmalar başladı. 7.ayda sıfırlandı. Aradan dört sene geçti üstüne iki hamilelik yaşadım stres sıkıntı deterjanlar derken bu sene tekrar ufaktan başladı ve yine sülük hacamat tedavisine başladım. Bu sefer erken başladığım için ilk seferde kayboldular. Birilerine yardımcı olduysam ne mutlu tekrardan geçmiş olsun...

X