Yüzde ki tüylere ustura uygulanırsa , çoğalma yada kalınlaşma olur mu ?

Saranqhanda

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2022
15
1
29
Merhabalar. Yüzümde ki tüylerden rahatsız oluyorum pek görünmüyor ama huylandım nedense. Biraz araştırdım kaş usturası yada normal usturayla alınabilir falan yazıyor fakat güvenemedim sanıyorum ki kalınlaşma ve çoğalma illa ki olur . Bu yöntemi deneyenler bilgi verebilir mi ?

Merhabalar. Yüzümde ki tüylerden rahatsız oluyorum pek görünmüyor ama huylandım nedense. Biraz araştırdım kaş usturası yada normal usturayla alınabilir falan yazıyor fakat güvenemedim sanıyorum ki kalınlaşma ve çoğalma illa ki olur . Bu yöntemi deneyenler bilgi verebilir mi ?
Tabi ki çoğalma ve kalınlaşma oluyor. Rengi bir kere şuan ki halinden daha koyu olur. Koyulaştığı içinde ayva tüyler daha fazla dikkat çeker. Çok pişman olursun.

Tabi ki çoğalma ve kalınlaşma oluyor. Rengi bir kere şuan ki halinden daha koyu olur. Koyulaştığı içinde ayva tüyler daha fazla dikkat çeker. Çok pişman olursun.
Anladım tahmin ettiğim gibi yani. Yorumunuz için teşekkür ederim benim saçlarım v.s çok sık bence ustura yüzümü de mahveder . Vücudum tüylenmeye meyilli olduğu için hayatımın pişmanlığı olur diye düşünüyorum .

Anladım tahmin ettiğim gibi yani. Yorumunuz için teşekkür ederim benim saçlarım v.s çok sık bence ustura yüzümü de mahveder . Vücudum tüylenmeye meyilli olduğu için hayatımın pişmanlığı olur diye düşünüyorum .
Hiç takma, eğer rahatsız oluyorsan çok , iyi bir yerde güzellik merkezinde yüz tüyleri sarartma işlemleri var ben yaptırdım 3 kere ve 2 ayda bir gidiyorsun rahat ediyorsun. Öneririm

Hiç takma, eğer rahatsız oluyorsan çok , iyi bir yerde güzellik merkezinde yüz tüyleri sarartma işlemleri var ben yaptırdım 3 kere ve 2 ayda bir gidiyorsun rahat ediyorsun. Öneririm
Bir kilinikte sordum 750 TL dediler siz ne kadara yaptirdınız acaba Bide 3 kere yaptırdıginizda bittimi kıllar

Sarartma işlemi kıl tüy bitirmez . Sarartır yüze aydınlık verir renginden dolayı o kadar, 2022 yılında 350₺ ydi, aynı yıl içerisinde yaptırdım. Şuan ki fiyatını bilemiyorum.
Yer Bakırköy Derma Clean

Benim cildim hassas, ağdayla iple kıpkırmızı olurum bir de tekrar almak için tüylerin uzamasını beklemek de cabası. O yüzden usturayla alırım bebek gibi olur cildim. kalınlaşmadı rengi de neden koyulaşsın 40 yıllık sizde olan tüylerin. Ama ince ve açık renkte tüylerim var. Bana iyi geliyor ama başkasına nasıl gelir bilemeyiz denemeden de bilemezsiniz.

Ben de korkuyordum ama ağdayla yüzüme eziyet etmişim meğer senelerdir. Ayda 1 alıyorum ne çoğalma,ne kalınlaşma var. Vallahi mis gibi… Sizde ne olur bilemem ama ben çok rahat ettim gerçekten.

Tamamen uydurma bu bilgi. Kesilen tüy kalınlaşmaz, kesildiği için ucu küt olur ve bu da daha sert hissi verir ama uzadıkça yine ucunun inceldigini görürsünüz. Bence vücudunuzun görünmeyen bir yerinde deneyin önce. Bu arada sarartma çözüm değil ve özellikle yüzünüzde bu tür kimyasal deneyler yaptırmayın.

X