Yüz Dolgusu! Sizce Yüzünüz de En Uzun Süre Kaldığını Düşündüğünüz Dolgu Markası Hangisi?

Yüz Dolgusu! Sizce Yüzünüz de En Uzun Süre Kaldığını Düşündüğünüz Dolgu Markası Hangisi?
Bu Aylin yalancinin teki sakin inanmayin. Dolgu kalıcılığı kisinin anotomik yapisina bağlı diyor doktorlar. Ben yarin şakak dolgusu yaptırıyorum. Daha önce yaptirmistim bu ikincisi. Markasi juvederm. ,8 ay kalici oldu.

Bu Aylin yalancinin teki sakin inanmayin. Dolgu kalıcılığı kisinin anotomik yapisina bağlı diyor doktorlar. Ben yarin şakak dolgusu yaptırıyorum. Daha önce yaptirmistim bu ikincisi. Markasi juvederm. ,8 ay kalici oldu.
Burada sahtekâr lar engellenmelidir faydasi yoksa burada ne amaçla yanıltırlar insanları...

Burada sahtekâr lar engellenmelidir faydasi yoksa burada ne amaçla yanıltırlar insanları...
Ezikler işte. Yaptirdim memnunum filan yazıyor sonra ne yer söylüyor ne de dr. Ben buraya yarın şakak dolgusu yaptırıyorum diye yazmisim ama henuz yaptıramadım dolgu cok pahali olmus. Bu hafta kesin yaptiricam ama.

Juvederm den daha kalıcı dolgular var kore dolguları mesela collena

Aylin yaptırdığın yeri rica ediyorum. Kiz kac kere sordum söylemedin.
Sahtekar vs yazmışsın.
Ayıp etmişsin.
5 ayrı doktora işlem yaptırdım bugüne kadar ve sadece 2sini tavsiye ediyorum, diğerlerinden memnun kalmadım.
Dm den yazsaydın cevap yazardım.
Siteye 3-4 ayda bir giriyorum.
Dolayısıyla cevap yazamamam normal.
Ayrıca açıktan doktor yazsam doktora talep artıyor ve ücretleri uçuruyorlar.
Diğer bir konu da juvederm ya da botox markaları kalıcılık açısından çok zayıf, bunu doktorların kendisi söylüyor.
Sadece piyasada iyi isim yapmışlar.

X