Yumurtlamadan sonraki belirtileriniz nelerdi hamişler ve hamiş adayları😍

Bende yumurtlama dan sonra beklemedeyim halsizlik var akıntı vs yok şuan karnım çok gurulduyor ama😅

Ben 6 gün kala bugün az önce prediktör early erken test yaptım kuzum beş dakka içinde böyle bir şey belirdi ama hiç fikrim yok..

Eklentiler

• IMG_5528.jpeg
    IMG_5528.jpeg
    806,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_5530.jpeg
    IMG_5530.jpeg
    682,9 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_5529.jpeg
    IMG_5529.jpeg
    672,8 KB · Görüntüleme: 49
Canım bu testte şimdilik bir şey yok ama daha erken ben de 9.günden itibaren her gün test yapıyordum evde bazen 12. Günde pozitif gördüğüm oluyordu bazen 9. Günde (ilk gebeliğim değil sürekli düşük yaptığım için tecrube edindim bu konuda🥲) hiç predictora falan da para verme bence kanda beta 20-30 oldum mu kaset testler de hayalet çizgi çıkartıyor ben bu ay 9. Gunumde laboquick markanın normal kaset testiyle öğrendim🥰 inşallah hamilesindir çok dua ediyorum ❤️
Merhaba canım bir şey sorabilir miyim? Bu 9.gün dediğin ilişkiden sonraki 9.gün mü? Laboquick aldım ben de 20’li paket gebelik testi, denemek için yapabilirim. Bat’a 9 gün var deneyim mi?

Ne durumdasınız kızlar var mı bir gelişme belirti?
Canım benim belirti mi bilmiyorum, sat 13 Nisan, normalde flo diye bir uygulama kullanıyorum orada yumurtlama dönemim 25-30 Nisan arası gösteriyor (döngüm 31 gün düzenli) ama ben son regl gününden itibaren (18 Nisan) 18-19-20-21-22 sıcak basması, kasık ağrısı, beyaz akıntı, bulantı ve kusma yaşadım. Üşüttüğümü düşündüm fakat halsizliğim olmadı enerjiktim. Sonrasında burada yorumları okuyunca bugünlerin yumurtlama günleri olabileceğini fark ettim. Özellikle mide bulantısı dikkatimi çekti. İnanın reglin hemen sonrası olmasa ya hamile miyim dedirtecek sabah bulantıları vardı. 21 Nisan akşamı da yediğim yemeğin biraz sonrasında inanılmaz bir bulantı geldi kendimi tuttum tuttum sonrasında da dayanamadım kustum. Yumurtlama dönemi diye düşünmeden o günlerde 3 ilişkim oldu biri reglin bitişinin hemen ertesiydi. Şu an bata 9 gün var, çok fazla akıntım oluyor. Sol kasığım hatta daha alt bölgede yumurtalığımda da 2-3-4 Mayıs’ta batmalarım oldu, hatta sol kasık kısmım daha şiş ve dokununca ağrıyordu sonrasında sağ kasığımda ağrılar hissettim. Şu an ara ara tekrar eden özellikle ilişki sonraları ağrılar var. Normalde böyle olmazdı. Regl yaklaştığı için olabilir diye düşünüyorum ama tuttuysa ciddi mânâda uygulamadan baktığım günlerimle yumurtlama günüm alakasız olacak. Biraz uzun oldu ama bu ay gebelik gerçekleşirse en azından belirtileri unutmadan yazmak istedim. Regl olursam da kısmet diğer aylara, yanlış yorumlamışım derim 🥲

Merhaba canım bir şey sorabilir miyim? Bu 9.gün dediğin ilişkiden sonraki 9.gün mü? Laboquick aldım ben de 20’li paket gebelik testi, denemek için yapabilirim. Bat’a 9 gün var deneyim mi?
Ben yumurtlama günümden sonraki 9. Günde öğrendim. İlişki günü değilde yumurtladığın günü bilmek önemli ovulasyon testiyle takip ediyordum ben. Ama bata 9 gun kala daha bebek bile yerleşmiş olmuyo pozitif görmen imkansız bata 4-5 gün kala denemek daha mantıklı olur

Ben yumurtlama günümden sonraki 9. Günde öğrendim. İlişki günü değilde yumurtladığın günü bilmek önemli ovulasyon testiyle takip ediyordum ben. Ama bata 9 gun kala daha bebek bile yerleşmiş olmuyo pozitif görmen imkansız bata 4-5 gün kala denemek daha mantıklı olur
Evet şimdi daha net anladım, mesajını yanlış anlamışım :)

Herkesin ki farklı olur düzenli adet gören erken yumurtlayan ve bebeği tutunan kişilerde erken sonuçlanabilir

Herkesin ki farklı olur düzenli adet gören erken yumurtlayan ve bebeği tutunan kişilerde erken sonuçlanabilir
Kesinlikle öyle, örneğin çevremde rastladığım durum döngüsü 26-28 olan kişiler erken gebelik testlerinde hemen sonuç alabiliyor döngüsü daha geç olanlar ya da düzensiz olanlar gecikmeden sonra bile negatif görüp daha sonra pozitif alabiliyorlar. Her kadının vücudu bambaşka, en sağlıklısı döngüsü benim gibi bir tık daha uzun olanlar için gecikmeyi beklemek sanırım 🤗

Bende yumurtlama dan sonra beklemedeyim halsizlik var akıntı vs yok şuan karnım çok gurulduyor ama😅
Bende 10 gündür bekliyorum kısa kısa sancılar giriyor belirti olarak akıntı vs vardı şuan yok iştahım açıldı gibi halsizlik desen o hep var😂

X