Yumurtlama gününden 1 gün öncesi hamilekalanlar cinsiyeti ne olur tahmini ?

hisenem

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
63
7
36
Hanımlar 28 Temmuz yumurtlama günümdu biz 25/26/27 ilişki yaşadık sizce cinsiyet tahmini ne olur ? Yumurtlama öncesi ve sonra cinsiyet belirlemede etken oluyormuş sanırım

Hanımlar 28 Temmuz yumurtlama günümdu biz 25/26/27 ilişki yaşadık sizce cinsiyet tahmini ne olur ? Yumurtlama öncesi ve sonra cinsiyet belirlemede etken oluyormuş sanırım
Yumurtlamayla cinsiyetin ne alakasi var dollenirken erkek spermse erkek kız olursa kız oluyor zaten 😊

Varmış öyle diyorlar ☺️
Bunlar tamamen safsata canim mesela karnıma bakan herkes kız seninkii dediler erkek kalçalarım büyüdü kız dediler erkek cildim çok kötü oldu kız dediler annenin güzelliğini alır diye erkek 😅 sen yasli teyze laflarını boşver biyoloji diye bir gerçek var

Bunlar tamamen safsata canim mesela karnıma bakan herkes kız seninkii dediler erkek kalçalarım büyüdü kız dediler erkek cildim çok kötü oldu kız dediler annenin güzelliğini alır diye erkek 😅 sen yasli teyze laflarını boşver biyoloji diye bir gerçek var
Sağlıkla gelsin insallah🙏insan merak ediyor bir de bazı doktorların yazısına denk geldim kesin olmamakla birlikte cinsiyeti belirleme ihtimali yükseliyormuş yumurtlama öncesi sonrası dediğim gbi

Kiz tutturcam diye oncesinde iliski yasayip sonrasinda yasamayan tum tanidiklarimin oglu oldu 🤣🤣

O teoriye ben inanmıyorum ama doğru olduğunu var sayarsak eğer, sağlıklı spermler 72 saate kadar canlı kalabiliyor, bu demek oluyor ki 25 inde olan ilişkiden kalan spermler hali hazırda orada bulunduğu için direkt yumurtayı döllüyor ve teoriye göre cinsiyet kız oluyor. Yani yumurtlamadan 3 gün öncesini baz alıyorum. Bir de çin takvimine bak, onun da doğru olduğunu söyleyenler var ama tabi ki bunlar tahmini şeyler. Öncelikle sağlıklıca tutunsun bebiş 🌸

Evet ne demek istediğimi anlamışsınız sevindim🥰 masallah 4 tanede tutturmak muazzam .sizce dediğim şekilde kız oranı daha mı yüksek oluyor
aslında yüzde 55 erkek olasılığı yüksek bu şartlarda ...... ben ilk hamileliğim de tanışmıştım o ebeyle 2 çocukta ve 4 çocuğumda uyguladım sadece

X