Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

hoşgeldin :)
sanırım diğer taraf düzeldi... ne dersin :)

yaa sormayın kızlar, kötü bir haftaydı benim için. forumun, sizlerin bağımlısı olmuşum iyice. giremeyince çıldırdım.

bu arada sigarayı da bıraktım:)

yaa sormayın kızlar, kötü bir haftaydı benim için. forumun, sizlerin bağımlısı olmuşum iyice. giremeyince çıldırdım.

bu arada sigarayı da bıraktım:)

turbice ne güzel haber yaa sıgaaryı bırakmışsın..

günde bir sigarayı bile doktor önermiyor. serbest radikaller bağladığı için..
güzel bir adım.
ama yoksunlukla baş etmekte kolay değil.
beyinin üstesindne gelir

efsune sanırım sen yola çıktın bile :) iyi yolculuklar sana :)

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza sperm donasyonu yaptırıcaz yaptıran yada yapturma kararı alan arkadaşlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz

kimse yokmu yada yeniyim diye msj okuyamıyomuyum anlamadım lütfen yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

yok yapamadım heralde mj gönderemiyorum sanırım okuyan arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza sperm donasyonu yaptırıcaz yaptıran yada yapturma kararı alan arkadaşlar lütfen bana yardımcı olurmusunuz

selam.. daha yeni gördüm mesajını... sizdeki problem nedir? yaşın kaç? kısaca hikayen nedir? açarmısın biraz?

ben 27 yaşndayım eşim 29 azosperm sorunumuz 8yıl olacak evliliğimiz donasyona karar verdik kasım gibide düşünüyoruz ama kararsızız hangi merkez olsun diye bilgilerinizi paylaşırsanız ve önerilerinizi çok sevinirim

selam8 yukardaki linke tıkla orda erken yumurta yetmezliği bölümüne gir
yumurta nakline tıkla istedğin bilgiye ordan ulaşabilirsin

canım o zaman
çider yaz google dan
ordan forum yazan yere tıkla dene bakalım yardımcı olayım sana

Son düzenleyen: Moderatör:
X