Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Yükseleni Yengeç Olan Koç Burcu Eşleri

serdemyavuz

Delinin Biri
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
196
2
Merhabalar Hanımlar;

Yükseleni yengeç olan, koç burcu bir erkek arkadaşım var.

Aynı burçtan eş veya sevgiliye sahip hanımlardan özel hayatlarına dair birazcık bilgi alabilir miyim?

Benim burcum ise akrep, yükselenim de akrep.

Sana şu kadarını söyleyeyim bir an kahkahalar içinde gülüp ortamı neşelendiren zıpırdan,sessiz hüzünlü birine dönüşmesi en fazla 1 saniye.Zıt burçların sorunu bu olsa gerek,çünkü ben bu konuda baya sıkıntı yaşıyorum.Yine de yengecin yükseleni olmasından uyumlu bir ilişkiniz olsa gerek,arada bir koç yanı baskın gelip hovardalığı tutabilir,bazense evcimen bir erkeğe dönüşüp seni şaşırtabilir :KK3:Ben kendimden ve az buçuk olan burç bilgimden yola çıkarak paylaştım,tabi bu eşinin hangi burcu daha baskın gösterdiğine göre de değişebilir.

:KK1:canım ben koç burcuyum yükselenimde yengeç ne öğrenmek istiyosun :KK53:

Canım forumda yeniyim. Cevabını çok geç gördüm affet.

Duygusal olduğunu iddia edip de çogunlukla özensiz olan bir sevgili benimkisi.

Hepsi aynı mı diye merak ediyor işte insan. =/

Sana şu kadarını söyleyeyim bir an kahkahalar içinde gülüp ortamı neşelendiren zıpırdan,sessiz hüzünlü birine dönüşmesi en fazla 1 saniye.Zıt burçların sorunu bu olsa gerek,çünkü ben bu konuda baya sıkıntı yaşıyorum.Yine de yengecin yükseleni olmasından uyumlu bir ilişkiniz olsa gerek,arada bir koç yanı baskın gelip hovardalığı tutabilir,bazense evcimen bir erkeğe dönüşüp seni şaşırtabilir :KK3:Ben kendimden ve az buçuk olan burç bilgimden yola çıkarak paylaştım,tabi bu eşinin hangi burcu daha baskın gösterdiğine göre de değişebilir.

İç dünyasını, geçmişini hiiiiiiç bilemiyorum. Ben de kendimi hisleri kuvvetli sanırdım ama malesef sevgilimde hiç işe yaramıyor.

Duygularını çok iyi saklıyor. Evet bazen çocuk gibi. Ama geçmişe çok saplantılı. Sürekli geçmişindeki güzel günleri bana anlatır anlatır anlatır. Anlatırken yeniden yaşıyor. Sinirlendi mi ağzına geleni söylemeye meyilli. Yine de beni bildiğinden, kendini tutuyor. Bana değer veriyor biliyorum ama ÖZENSİZZZ! Derdimiz de bu. Ben her şekilde ince sürprizler hazırlarım notlar yazarım, o ise hediyenin üstünde fiyatını bile unutabiliyor. Sanki benim zorumla yapıyor her şeyi. Sinirlendiğinde onu yönetmemi bekliyor, alttan almamı bekliyor.

=((

Canım ben de koç burcuyum ve yükselenim yengeç. İlk önce şunu belirteyim ben de; diğer arkadaşımın dediği gibi bir an herkesi gülüp geçirirken 1 saniye içerisinde dünya yıkılmışta altında kalmışım izlenimi veriyorum. Gülerken tüm dünya benim tüm mutluluklar benim ama ağlarkende tüm dertler benim. Bu sadece benle ilgili bi mesele olmayadabilir. Kalem yere düştü der gene ağlarım :) Koçun baskın tavrı yengeçle biraz yumuşuyor. Mesela koç asla lafın altında kalmaz iyiliğide kötülüğüde unutmaz. Er ya da geç o kötülüğün ya da iyiliğin karşılığını verir. Ama yengeç devreye girince en azından bende; tüüüümmmm kötülükler buhar olup uçuyor. Kimseye kin besleyemiyorum. İnanılmaz evcimenim. Ama koçun sosyalliğide beni eve bir türlü sokmuyor :) Bir ayağım evimde bir ayağım dışarda anlayacağın. Zaman zaman çok çapkın olabiliyıorum. Ama eğer aşıksam ve sevdiğim adam fedakarlıklarımı görüp beni anlayabiliyorsa, beni haksız yere suçlamıyorsa, kişiliğimi, iyi niyetimi biliyorsa ona sonuna kadar sadık kalırım.

X