yine olmadıııııı

bebeğiz bu bebek bebiş isityoo:)sabırsız bebek ben.

tedavi olsan bıle kanalların kapalıysa hep geri tepecektır ilk önce o şart onu yaptır sonra tedavi yontemlrını anlatır dr sana

inşallah hayırlısıyla senınde istedığın olsun benımde ama çok zor insan aklına olumsuz şeyler getiriyor,inanın bugün bıtkın bı halde kalktım dokunsalar hüngür hüngür olcam yanı.

canim uzulme dert etme,kotude dusunme,bekle sabret,derdi veren allah inan dermanida veriyor unutma her ser dede bir hayir vardir,sabret gulum,olur inss,
o.gif
l.gif
u.gif
r.gif

hem daha yaşın çok küçük hemde daha yedi aydır deniyomuşsunuz benim nerdeyse bir yılı geçti her adet olduğumda büyük bir yıkım o yüzden üzülme ki benim bile daha çok erken neleri var 7 yıl 10 yıl daha fazla bile o yüzden şimdilik şükredelim ama allahta inşallah en kısa zamanda hepimizi bebek sahibi yapar

bebişşim daha hem çok küçüksün hemde 7 ay erken acele etme tedavi için.benim 1,5 senedir olmuyodu tedaviden önce rahim filmi çekelim dedi dr filmden 1 ay sonra hamile kaldım.bende çok korkuyodum ama abartılacak bişi değil yaptırmanı tavsiye ederim.hakkında hayırlısı olsun inş.

sağolun arkadaşlar,bende en azından bır sene beklemeye karar verdım tedavı için olmazsa cektırırım fılmı hayırlısı bakalım.
sherry456 sana bırşy sorabılırmıyım.

Canim;guzelim Dert Etme;olacak Ins;inan Dualrim Seninle Guzelim Ya;unutma Canim Derdi Veren Rabbim Dermani Veriyor;sadece Sabirli Ol Ve Iyi Dusunki Iyi Olsun;biz Burdayiz Unutma;

sorabilirsin tabi bebişiiim,konu takip etmeye çalışıyorum.

mrb ben hiç korunmadım 2yıl bebeğimiz olmadı dra gittim tabikide rahim filmi istedi ilk olarak rahim filmi çakildim ve hiç acı duymadım hafif adet ağrısı şeklinde oldu daha sonra temiz çıktı klomen verdi dr klomen 3ay kullanılıyor ben 2.ayında kaldım inş sende biranönce kalırsın.KORKMANA GEREK YOK CNM..:1no2:

ya seninle aynı kaderi paylaşıyoruz, biz de 7 aydır uğraşıyoruz ama bu ay da hüsran oldu,ben de cok üzülüyorum, Allah ım inşallah bize de isteyen herkese de nasip etsin birer bebecik

bebişim karamsar olma ben 1 bucuk senelik evliyim,evliligimin ilk aylarında hıc korunmamamıza ragmen hanıle kalamadıgım ıcım doktor doktor doktor gezdım polıkıstık over dedıler 5 ay yumurtlama tedavısı yaptılar 1 kerede asılama daha sonra rahım fılmı cektıler,(rahım fılmının yumurtleme tedavısıne baslamadan cekılmesı gerekıyor senınkı dogru yanı)tek tup tıkalı dedıler tup bebek yapalım dedıler,guvenmeyıp ısta mustafa bahçeciye gittim bana guldu daha yenı evlısın dedı ne tup bebegı dedı glıfor ve klomen adlı ılacları verdı,2 ay kullandım ve dogal yollardan,su anda 6 aylık hamıleyım darısı senın basına canım sakın umutsuzluga kapılma cok dusunme ve her doktora guvenme en kısa zamanda mutlu haberı alıcagına emınım.ALLAH yardımcın olsun

:çok üzgünüm:arkadaşlar haber verin demiştiniz, malesef bu ayda hamıle kalamadım.adetım bu ayda geldi.psıkolojıkman çöküyorum hep:KK43:dr um muhtemelen rahım filmi çekıcez dedi, ondanda korkuyorum.önce yumurta çatlatma ile ilgili tedavı grekmezmı?benım gibi olanlar ne gibi tedavıler gördü?paylaşırsanız sevınırım.
canım üzme kendini senin için dua edicem allahım inşallah sana bi bebek verir sakın isyan etme sadece allahtan iste o verir

arkadaşlar sağolun dua ediyorum hepimize.dr gonaphene verdı belli zamnlarda ilişkı olması gerekıyomuş bakalım nolcak bu ay bu hapla hamıle kalan oldumu hıç arkadaşlar.

selam bebişim, bu ay ben de senin gibi hamile olmadığımı öğrendim,çok üzüldüm ağladım ama yapacak bişey yok dua etmekten baska, Allah isteyen herkese ve bizlere de kısmet etsin,Allah dualarımızı kabul etsin , inşalllah güzel haberlerimizi burdan birbirimize duyururuz en kısa zamanda , öpüyorummm,,,

bu başlıkta takılıp kalıcam galıba ben yıne olmadı yıne hastalandım artık ilaç falan kullanmıycam hayırlısı bırakıcam zamana düşünmıycem başarabılırsem tabı.

bu başlıkta takılıp kalıcam galıba ben yıne olmadı yıne hastalandım artık ilaç falan kullanmıycam hayırlısı bırakıcam zamana düşünmıycem başarabılırsem tabı.

canım bak ben bu siteye üye olalı fazla olmadı ama yeni yeni geziyorum evet bende uzunca bi dönem bekledim yazılarını okudum ve umutsuzluğunun aynısını bende yaşadım şimdi morelini bozmadan yoluna devam edeceksin ki olumlu olsun ben hep olumlu düşünmeye çalıştım 4 yıllık evliyim ve sadece 1 yıl korunduk onun dışında 3 yıl bebişim olmadı ne kadar uzun geldi bi bilsen şimdi 8 haftalık hamileyim :teytey:Alllahım nazarden saklasın aşamalarımı anlatıyım herşeyş yaptım ilaç kullandım takvim yöntemini kullandım olmadı sonra rahim filmi dediler onuda yaptırdım ama özelde takip ettim sorun bendeydi yumurtalarım çatlamıyormuş sonra iğneyle çatlatmalar başladı sonrasındada güzel haber ama morel çok önemli ben hep evet olcak dedim ve çookkk sevindik anlatamam Allahım inş isteyen her kuluna nasip eder Allah yardımcın olsun:

ya kızlar bakın cok kasıyosunuz kendinizi oldumu olcakmı diye bu yumurtlamanızı bile engelleyebilir biraz rahat olun cevreden falan baskı varsa (annelerden özellikle) bence bi süreara verdiğinizi söyleyin onlar öyle bilsin ne demek olmadığını öğrenince cok ağladım hayırlısı hayırlı zamanında gelsin ama siz kendinizi böle strese sokarsanız cok üzülürsünüz bi rahat olun bakalım doktorlar bile bi sene olmadan gelme diyor acele etmeyi cok kolay bişey değil bu arada bi bebeğin olıuşması biraz sabredin inşallah hepğinizden güzel haberler bekliyoruz

canım bak ben bu siteye üye olalı fazla olmadı ama yeni yeni geziyorum evet bende uzunca bi dönem bekledim yazılarını okudum ve umutsuzluğunun aynısını bende yaşadım şimdi morelini bozmadan yoluna devam edeceksin ki olumlu olsun ben hep olumlu düşünmeye çalıştım 4 yıllık evliyim ve sadece 1 yıl korunduk onun dışında 3 yıl bebişim olmadı ne kadar uzun geldi bi bilsen şimdi 8 haftalık hamileyim :teytey:Alllahım nazarden saklasın aşamalarımı anlatıyım herşeyş yaptım ilaç kullandım takvim yöntemini kullandım olmadı sonra rahim filmi dediler onuda yaptırdım ama özelde takip ettim sorun bendeydi yumurtalarım çatlamıyormuş sonra iğneyle çatlatmalar başladı sonrasındada güzel haber ama morel çok önemli ben hep evet olcak dedim ve çookkk sevindik anlatamam Allahım inş isteyen her kuluna nasip eder Allah yardımcın olsun:
canım bende iki yıllık evvliyim normalde hani öyle iğne hap gibi korunmadık son iki aydır korunmuyoruz ama henüz bişiy yok normalmidir kızlar...bnde çok umutlanıyorum ama bilemiyorum işte.

X