Yine isteksiz bir koca

Aleyna2020

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
85
35
Merhaba. 10 senelik evliyiz, sadece ilk yıl ilişkimiz iyiydi. Sonra hiç bir zaman eskisi gibi olmadı. İlişkiye başladiktan sonra eşim bir şekilde zevk gitti diyor, sen yanliş bir hareket yaptın, yok elini kaldırdın, yok kulağımı öptün deyip soğudum diyor, böylece yarıda kalıyor. Ben de anlamıyorum sorun ben de mi, ya eşim iktidarsızlık sorunu mu yaşıyor? Son zamanlar iyi başlayan her ilişki böylece başarısızlıkla bitiyor, sonra da ikimiz bir daha çok uzun bir süre denemiyoruz

Son düzenleme:
Merhaba. 10 senelik evliyiz, sadece ilk yıl ilişkimiz iyiydi. Sonra hiç bir zaman eskisi gibi olmadı. İlişkiye başladiktan sonra eşim bir şekilde zevk gitti diyor, sen yanliş bir hareket yaptın, yok elini kaldırdın, yok kulağımı öptün deyip soğudum diyor, böylece yarıda kalıyor. Ben de anlamıyorum sorun ben de mi, ya eşim iktidarsızlık sorunu mu yaşıyor? Son zamanlar iyi başlayan her ilişki böylece başarısızlıkla bitiyor, sonra da ikimiz bir daha çok uzun bir süre demiyoruz
Sana boş yere suçluluk hissettirmesin. Ve evet duygusal olarak bi sorununuz yoksa, kendini tatmin etmiyorsa iktidarsızlık yaşıyor ya da size karşı iktidarsızlık yaşıyor

Duygusal olarak sorunumuz yok, mastürbasyon da yaptığını pek sanmıyorum yine de emin olamam. Ben de şaştım kaldım

Eşine fantazi yap.yatakta başkasiymis gibi davran.bizde boyle sorun yok ama istek olmadigi zaman kendimizi boyle baslatip sonra AŞK sozleriyle devam ediyoruz.bazen erkegin bilinc altina da inyosun boylece,etrafinda birisi var mi baskasina ilgi duyuyor mu filan :) tedbir alyosun :)

8 senedir cinsel olarak mutsuzsunuz ve devam ediyorsunuz. Kulağını öpmek nedir arkadaş..

Merhaba. 10 senelik evliyiz, sadece ilk yıl ilişkimiz iyiydi. Sonra hiç bir zaman eskisi gibi olmadı. İlişkiye başladiktan sonra eşim bir şekilde zevk gitti diyor, sen yanliş bir hareket yaptın, yok elini kaldırdın, yok kulağımı öptün deyip soğudum diyor, böylece yarıda kalıyor. Ben de anlamıyorum sorun ben de mi, ya eşim iktidarsızlık sorunu mu yaşıyor? Son zamanlar iyi başlayan her ilişki böylece başarısızlıkla bitiyor, sonra da ikimiz bir daha çok uzun bir süre denemiyoruz
Ters kovboy yapın dokunmayın küçük enişteye

Ne kadar traf bir durum kendisi iktidarsiz bnce

Eşine fantazi yap.yatakta başkasiymis gibi davran.bizde boyle sorun yok ama istek olmadigi zaman kendimizi boyle baslatip sonra AŞK sozleriyle devam ediyoruz.bazen erkegin bilinc altina da inyosun boylece,etrafinda birisi var mi baskasina ilgi duyuyor mu filan :) tedbir alyosun :)
Neden başkasına ilgi duyuyor gibi yapsinki?😵‍💫

Rezil herif. Şunların palazlanmasına izin vermeyin.

Elini kaldırdın diye zevk mi gider buçuk erkek seni. O lanet götünü kaldır da doktora git.

Ben bozuğum demiyor da size suç yüklüyor. Aman gururu kırılmasın aman sessiz kalayım diye susuyorsunuz sonra bir bakiyorsunuz yere bakan çüklerine bakmadan metres bulmuşlar. İçiniz kavruluyor sonra keşke incitebildiğim kadar incitseydim diye.

Benimle birlikte olmayacaksa napayım onun kocalığını. Don ütülemeye mi gelmişim dünyaya?

Eşinizle aranızda duygusal bi problem yoksa sizi arzulamıyor gibi bir yorum yapmıyorum. Böyle bi durumda muhtemel eşinizde iktidar problemi var ve erkekliğe yediremediginden suçu size atıyor. Sorun fizikselse Doktora gitmesi için ikna etseniz iyi olacaktır. Duygusalsa çift terapisinde çözüm arayabilirsiniz

X