Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

Ohh canım çekti.sifa olsun.tadını çok seviyordum ben sen de sevdin mi?neli aldın?ne kadara?

çikolatalısını aldım bayılırım çikolataya tadı nesguik gibi çok güzel fıyatı 180 di indirimdeymiş 145 e aldım ama baya bı gider bu bana 5 kilo alıyım yeter:KK56:

çikolatalısını aldım bayılırım çikolataya tadı nesguik gibi çok güzel fıyatı 180 di indirimdeymiş 145 e aldım ama baya bı gider bu bana 5 kilo alıyım yeter:KK56:

Kontrollü iç,kilona sürekli bak burayada yaz merak eden kızlar için.

afiyet olsun ağız tadıyla iç alırsın 5 kilo 1 ay olmadan.

aynı tartı ile 2 gündew bir tartıl.

Kontrollü iç,kilona sürekli bak burayada yaz merak eden kızlar için.

afiyet olsun ağız tadıyla iç alırsın 5 kilo 1 ay olmadan.

aynı tartı ile 2 gündew bir tartıl.

daha önceki mesajlarımda belirtmiştim bende toz kullanıyorum diye .. Gecen gün 1 ay oldu tozu kullanalı tam 2 kg almışım ama pek farketmedi 55 ten 57 oldum .. Değişik bi markadydı benimki ama gnc markası bu işin en iyilerinden eğer zeroşta kilo alırsa bu ürünü bende almak istiyorum şurda yaza ne kaldı :) 2-3 ay icinde aldık aldık yoksa yazın kilo almak cok cok zor ..

daha önceki mesajlarımda belirtmiştim bende toz kullanıyorum diye .. Gecen gün 1 ay oldu tozu kullanalı tam 2 kg almışım ama pek farketmedi 55 ten 57 oldum .. Değişik bi markadydı benimki ama gnc markası bu işin en iyilerinden eğer zeroşta kilo alırsa bu ürünü bende almak istiyorum şurda yaza ne kaldı :) 2-3 ay icinde aldık aldık yoksa yazın kilo almak cok cok zor ..

1 ay beklemek gerekiyor zeroşu,sen iyisin bence 57 kiloysan niye almak istiyorsun?

kızlar cocukluğumdan 23 yaşıma kadar bir deri bir kemiktim...cocukluğumdan beri annemin verdiği arı polenleri,balık yağları vs. sadece kocaman memeleriin olmasını sağladı. ama suanda cok iyi duruyorlar:KK17:4. sınıfa gidiyordum yazın bile önlüğümün üstüne yelek giyerdim memelerim cıkıyor diye cok utanırdım.

sonra ergen oldum..sonra paramı kazanmaya başladığımda almadığım sey kalmadı..vitaminler ve sporcu içecekleri,defalarca diyetisyene de gittim ama ne güzel zayıfsın işte dediler ,testler yapıp sağlığım yerinde diye vitaminlerle geçiştirdiler.neyse daha sonra ünlü bir diyetisyene gittim.167 boy 41 kiloydum.2 hafta yediklerimi yazdığım tablolarla beni takip etti.ve yağ eksikliğinden dolayı ve karbonhidrat almam gerektiğinden dolayı GNC nin bira mayası,sporcu içeçiği ve vitaminini verdi.sonuç 1 ayda 49 kilo oldum ama 3 defa para ödemiştim 3 defa da ücretsiz kontrolumu yaptı.diyetisyene bir daha gitmedim pahalıydı ve sevmiyordum kadını.amacıma da ulaşmıştım :) sporcu içeceğine devam ettim 51-52 kiloydum 3-4 yıl şimdi 8 yıl oldu hala 54-53 nadiren 55 oluşumdur ama hep ideal kilomdayım.GNC sporcu içeçeğinden 2 büyük kutu bitirdim,çikolatalısını almıştım vanilyalısının tadını bilmiyorum.cikolatalısı harika tam damak tadıma göre.onu da 1 ölcek yerine bir koca bardak süte yarım ölcek kullandım,ama doktorun dediği gibi 1 dilim kek ile mutlaka her akşam yatmadan içtim.vitaminini almadım onun yerine 2 kutu kahvaltıdan sonra hergün 1 adet parmotan kullandım.bira mayasınıda ancak 15 kapsül içmişimdir,almasınız bile olur,ben hap yutmayı hiç sevmem de.Ama kilo almak isteyenlere mutlaka sporcu içeceğini tavsiye ederim.yatmadan bir dilim kek ve mutlaka kahvaltıdan sonra bir avuc fındık,fıstık ya da ceviz.
Yeterli kilo da olamamak cok zor.kilo almak isteyenleri cok iyi anlıyorum.

kilo almak kolay insanin yapisina bagli ya

kilo almak kolay insanin yapisina bagli ya

BETUNcum hiç katılmıyorum,zayıfsan yiyorsun alamıyorsun ama kilo vermek boğazını tutunca oluyor.

ikisi de yeme şeklini değiştirmenle alakalı.

herkese yaşadığı zor geliyor herhalde :KK1:

BETUNcum hiç katılmıyorum,zayıfsan yiyorsun alamıyorsun ama kilo vermek boğazını tutunca oluyor.

ikisi de yeme şeklini değiştirmenle alakalı.

herkese yaşadığı zor geliyor herhalde :KK1:

Kilo almak cok cok daha zor:KK43: allah yardimcimiz olsun ne diyelim

slm kızlar sanırım 1o günde 1 kilo aldım sporcu içeceği sayesinde aç karnına 49 600 geliyordum bugün sabah aç karnına 50 500 geldim:)
bu arada oğluşum bademcik geniz eti ameliyatı oldu bu yüzden çokta düzenli beslenemedim canım sıkıldımı bişey yiyemem :KK5:
zaten içeceği alırken kadında düzenli sabah öğlen akşam beslenın bunu içince bir tabak makarna yiyorsanız 2 tabak yemiş olucaksınız demişti:KK1:
inş bu içecek işe yarıyacak teşekkürler tunavy:KK16:

slm kızlar sanırım 1o günde 1 kilo aldım sporcu içeceği sayesinde aç karnına 49 600 geliyordum bugün sabah aç karnına 50 500 geldim:)
bu arada oğluşum bademcik geniz eti ameliyatı oldu bu yüzden çokta düzenli beslenemedim canım sıkıldımı bişey yiyemem :KK5:
zaten içeceği alırken kadında düzenli sabah öğlen akşam beslenın bunu içince bir tabak makarna yiyorsanız 2 tabak yemiş olucaksınız demişti:KK1:
inş bu içecek işe yarıyacak teşekkürler tunavy:KK16:

Çok sevindim zeroşcum,işe yarayacağına emindim.içeceği sadece yatmadan dediğim kadar içiyorsun değil mi? Bence çok içmene hiç gerek yok.oğluşuna acil şifalar diliyorum.bana dua et bari hamiş kalayım.

Çok sevindim zeroşcum,işe yarayacağına emindim.içeceği sadece yatmadan dediğim kadar içiyorsun değil mi? Bence çok içmene hiç gerek yok.oğluşuna acil şifalar diliyorum.bana dua et bari hamiş kalayım.

evet canım dediğin kadar içiyorum zaten yoğun oluyor zaten sütü ısıtıyorum ama sen soğukmu içiyodun parmaton da aldım onuda içiyorum :KK9:benim bir kızım bir oğlum var canım inş sende hayırlısıyla bi an önce bu duyguyu tadarsın :KK49:

evet canım dediğin kadar içiyorum zaten yoğun oluyor zaten sütü ısıtıyorum ama sen soğukmu içiyodun parmaton da aldım onuda içiyorum :KK9:benim bir kızım bir oğlum var canım inş sende hayırlısıyla bi an önce bu duyguyu tadarsın :KK49:

inşallah canım ya,rabbimin bir an önce beni bebeğime kavuşturmasını bekliyorum.
parmatonuda aldıysan kahvaltıda iç.
gnc'yi soğuk süt ve kakaolu,fındıklı topkek ile içiyordum yatağa girmeden hemen önce içiyordum.
cok kısa sürede alacasın istediğin kiloyu 2 aya kadar.bana da dua etmek istersen bebişim olsun diye edersin artık. :2:
öptüm:21:

ZEROŞCUM Son durum nedir ? ben de gecen gnc ye gittim aynı ürünü tavsiye ettiler % 20 indirim olduğunu yanındada shaker hediye etceklerini söylediler ama ölcek cok büyükmüş kullanım süreside 10 15 günlük dediler 1.5 ila 4 kg arasında alanlara şahit olduk vs diye konuştular sendeki son durumu merak ettim alalı 3 hfta oldu sanırsam .

ZEROŞCUM Son durum nedir ? ben de gecen gnc ye gittim aynı ürünü tavsiye ettiler % 20 indirim olduğunu yanındada shaker hediye etceklerini söylediler ama ölcek cok büyükmüş kullanım süreside 10 15 günlük dediler 1.5 ila 4 kg arasında alanlara şahit olduk vs diye konuştular sendeki son durumu merak ettim alalı 3 hfta oldu sanırsam .

tatlim sen o 15 gunluk urunu en az bir ay kullanican ve 4 kilodan fazla alirsin bir ayda/ben de oyle oldu cunku/okursan sayfalari detayli anlattim/

ZERROS oglun nasil oldu

tatlim sen o 15 gunluk urunu en az bir ay kullanican ve 4 kilodan fazla alirsin bir ayda/ben de oyle oldu cunku/okursan sayfalari detayli anlattim/

ZERROS oglun nasil oldu

Anladım canım tamam ay başı ozaman bi gitmek lazım gnc ye :)

2kilo aldım ben canım ama üzerindeki tarif ettiği ölçekte kullanmıyorum çok fazla yoğun oluyo birde ben soğuk içemediğim için sütü ısıtıp içtim zannedersem soğuk içmek lazım ben tavsıye ederım kılo aldırıyor emınım yanında duzenli beslenmekte şart tabi

2kilo aldım ben canım ama üzerindeki tarif ettiği ölçekte kullanmıyorum çok fazla yoğun oluyo birde ben soğuk içemediğim için sütü ısıtıp içtim zannedersem soğuk içmek lazım ben tavsıye ederım kılo aldırıyor emınım yanında duzenli beslenmekte şart tabi

ne kadar zamanda aldın zeroşcum 3 hfta oldumu ? 2 kg gayet iyi almışın

X