Yılan Akademisi 🐍

Yanına al beni Aplaa :KK70: yer silerim toz alırım çok güzel laf sokarım :KK45:
Siz ikiniz zaten 2 banyedi başı, bi biri gider bi diğeri, bansız haftanız yok ya hu, hizaya sokucam sizi küçük yılanlar 😈 biriniz camlara, diğeriniz halılara, yavru katyalarım benimm 😬 lafları sokma işi bende diycem ama sizin gibi beceremem o işi ben 😂

Siz ikiniz zaten 2 banyedi başı, bi biri gider bi diğeri, bansız haftanız yok ya hu, hizaya sokucam sizi küçük yılanlar 😈 biriniz camlara, diğeriniz halılara, yavru katyalarım benimm 😬 lafları sokma işi bende diycem ama sizin gibi beceremem o işi ben 😂
Hshfhshshsh
Ben sevgili benneyanginlargordum benneyanginlargordum le bir ay falan denk gelemedim düşün, o banlanıyo beinimki açılıyor, ben banlanıyorum onunki açılıyor falan :KK53: şükür bu sefer kimseyi boşandırmamış olacak ki banlanmadı ajfjjdhd
Senin lakabını ne bakayım? Sen şahmeran ol bence 😂 biz sana taktik veririz laf sokma da, sen rahat ol kuzucuk 😍

Burdayız kuzum ❤
Karı komsum olacak pislik kapının onune iki tane tursu bidonu koymus ıcı küf tutmus, les gibi kokuyor apartman. Kahvaltıdaydım eve dondum apartmana girince agır koku var. Eve ciktım kapının onunde duruyor ikiside bıdonların.
Ben bu kadına napayım? Kocası evde, adam evde olmasa kapısını calacaktım.
Elli kere falan uyardım kadını, kapıya cop bıraktıgı ıcın saatlerinde koy lutfen diye
Sonra anladıgı dilden de konustum Bı sure pıstı.
Sımdı gene kokutmus apartmanı, ne yapayım sence ya.
Hıc ortam yok benım de.
Ne tavsiye edersin bana 😑

Karı komsum olacak pislik kapının onune iki tane tursu bidonu koymus ıcı küf tutmus, les gibi kokuyor apartman. Kahvaltıdaydım eve dondum apartmana girince agır koku var. Eve ciktım kapının onunde duruyor ikiside bıdonların.
Ben bu kadına napayım? Kocası evde, adam evde olmasa kapısını calacaktım.
Elli kere falan uyardım kadını, kapıya cop bıraktıgı ıcın saatlerinde koy lutfen diye
Sonra anladıgı dilden de konustum Bı sure pıstı.
Sımdı gene kokutmus apartmanı, ne yapayım sence ya.
Hıc ortam yok benım de.
Ne tavsiye edersin bana 😑
Bence kocası evdeyken söylemen daha iyi bile olabilir. 🤔

X