YERLEŞME KANAMASI MI?

Merhaba, benim de benzer şekilde, akıntı formunda bir kez kahverengi, bir kez de pembe leke oldu. 1 Kez diyorum çünkü çok az miktarda, ancak lavaboda tuvalet kağıdında fark edilebilecek kadar, tek seferlikti. SAT 13 Nisan'dı. Bahsettiğim lekelerin ilki 1 Mayıs, ikincisi 2 Mayıs'ta oldu. 1 Mayıs itibariyle de hala kasıklarımda, belimde regl olacakmışım gibi ağrı var ve yorgun halsiz hissediyorum, fakat BAT 12-13 Mayıs. Tüm bunların yanında, çocuk beklentimiz olmadığı için bununla ilgili bir çaba sarf etmedik. İnternetten araştırdığımda yerleşme kanaması - implantasyon kanaması olabileceğini gördüm. Yumurtlama dönemi gecikmiş olup bu belirtileri yaşamış olabilir miyim? Ya da gebelik var ise bu belirtileri bu kadar erken yaşayanlar var mı? Eğer implantasyon ise kan testinde en erken ne zaman çıkar?
Merhaba, ben de aynı durumu yaşadım 25 nisanda bat 4 mayıs, hiçbir bilgim yok ancak baya bir araştırdım 1 hafta 10 gün sonra test yapılmalı diyor o lekelenme bittikten sonra. Erken gebelik testi yaptım ben birkaç kez lekelenmeden sonra ama negatif yani yerleşme kanaması olabilir veya normal bir lekelenme de olabilir benim de başıma ilk kez geldi ama sanırım en sağlıklı olan beklemek olacak 🌸

Merhaba, ben de aynı durumu yaşadım 25 nisanda bat 4 mayıs, hiçbir bilgim yok ancak baya bir araştırdım 1 hafta 10 gün sonra test yapılmalı diyor o lekelenme bittikten sonra. Erken gebelik testi yaptım ben birkaç kez lekelenmeden sonra ama negatif yani yerleşme kanaması olabilir veya normal bir lekelenme de olabilir benim de başıma ilk kez geldi ama sanırım en sağlıklı olan beklemek olacak 🌸
Güzel haberlerinizi bekliyorum öyleyse :))

Merhabalar
Ben 1 yıllık evliyim.
Adetimi 30 güne bir gören birisiyim. Bebeğimiz olmasını istiyoruz. Ovilasyon gününü takip ederek ilişkiye girdik sonrasında kasık ağrılarım oluyordu ve bunun üzerine 3. Gün kahverengi leke gördüm.her zamanki gördüğüm adet tarihine daha 9 gün var. Bu gördüğüm leke adet kanaması mi? Yoksa yerleşme kanaması olabilir mi?

Canım çatlama iğnesinden 14 gün sonra adet olman gerekir ama 17 güne kadar uzadığını görmüştüm. İğne kullanmadıysan bu ay seninle aynıyız demektir. Çünkü bende iki ay kullandım klomen ovitrelle sonra bu ay hiçbir şey kullanmadım işte ara kanamalarım oldu anlayamadım :KK43:
bugün çatlatmadan sonra 12. Günümdü sabahtan bu yana şiddetli bi regl sancısı gibi ağrım vardı. Ve kan geldi yani adetime daha 1 hafta vardı aslında erken adet olmuş olabilir miyim çok şaşkınım

Canım çatlama iğnesinden 14 gün sonra adet olman gerekir ama 17 güne kadar uzadığını görmüştüm. İğne kullanmadıysan bu ay seninle aynıyız demektir. Çünkü bende iki ay kullandım klomen ovitrelle sonra bu ay hiçbir şey kullanmadım işte ara kanamalarım oldu anlayamadım :KK43:
Ben çatlatmadan sonra 12. Günümde kanama yaşadım acaba regl olmama ihtimali var mı ki?

bugün çatlatmadan sonra 12. Günümdü sabahtan bu yana şiddetli bi regl sancısı gibi ağrım vardı. Ve kan geldi yani adetime daha 1 hafta vardı aslında erken adet olmuş olabilir miyim çok şaşkınım
selam canım benim de aynı şekilde oldu fakat akıntı gibi gelmişti sonra bir hafta sonra adet oldum

X