YERLEŞME KANAMASI MI?

cebellato

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
184
45
26
Kızlar bat 3 Mayıs, adete 6 gün var. Bugün silince gelen leke oldu devam etmedi. Geçen aylar klomen ovitrelle kullandım bu ay hiçbir şey kullanmadım. Tahmini yumurtlamadan 10 gün sonrasında adete 6 gün kala yerleşme kanaması olabilir mi?

Benim adet olacakmış gibi kasık ağrım ve göğüslerde baya hassasiyet vardı adetimden 1 hafta öncesinde ama her hamilelik aynı değil kimisi belirti hissetmiyor, adet gününde test yapabilirsin daha net sonuç almak için

Benim adet olacakmış gibi kasık ağrım ve göğüslerde baya hassasiyet vardı adetimden 1 hafta öncesinde ama her hamilelik aynı değil kimisi belirti hissetmiyor, adet gününde test yapabilirsin daha net sonuç almak için
Teşekkür ederim adet olmazsam tabi😞 inşallah adet başlangıcı değildir

Aynı durum bende de var ne oldu acaba?
Benim de bir gün kahverengi lekelenme oldu ertesi gün bisey yoktu 25 nisanda yaşadım. Pazar günü bembeyaz akıntı oldu bat ise 3-4 mayıs gibi olacak

Benim daha bir gelişme yok henüz adet olmadım ama çok çok az gelmişti o gün tek damla belki de, devam etmedi, şu an beyaz sarıya yakın akıntım var enfeksiyon falan mı acaba

Hiç anlamadığım şeyler oluyor ya, 10 gün önce söylediğim gibi sadece peçetete silince gelen akıntı şeklinde oldu bugün adete iki gün var yine aynı şekilde silince gelen pembe akıntı oldu tek seferlik, yerleşme kanaması desem diyorlarki bir iki gün sürer bende tek seferlik oldu, adet desem 10 gün önce olan neydi bugün de devam etmedi, dün kader gebelik testi yaptım negatif çıktı moralim bozuldu bilemiyorum adet ağrılarım yok şu an, arada şiddetli kasılmalar geliyor adet oldum diyorum gidiyorum olmamışım
Son durumunuz nedir

Hiç anlamadığım şeyler oluyor ya, 10 gün önce söylediğim gibi sadece peçetete silince gelen akıntı şeklinde oldu bugün adete iki gün var yine aynı şekilde silince gelen pembe akıntı oldu tek seferlik, yerleşme kanaması desem diyorlarki bir iki gün sürer bende tek seferlik oldu, adet desem 10 gün önce olan neydi bugün de devam etmedi, dün kader gebelik testi yaptım negatif çıktı moralim bozuldu bilemiyorum adet ağrılarım yok şu an, arada şiddetli kasılmalar geliyor adet oldum diyorum gidiyorum olmamışım
Belki geç döllenme falandır ya iyi düşünelim

Herkese merhaba mart ayında klomen ve çatlatma iğnesi ovitrelle kullandım gebelik oluşmadı adetime bir gün kala adet oldum 20 gün sonra lekeleme şeklinde iki gün kanama oldu bu ay 24 de adet olmam gerekiyordu ama olmadım hâlâ test yapmaya cesaret edemiyorum ayni şeyleri yaşayanlar yazabilir mi ara kanama mi yoksa vücut ilaçlardan değişkenlik mi gösteriyor siz ce paylaşırsanız çok sevinirim.

X