Yemekteyiz - TV8

İşte olduğum için ara ara izliyorum. Bu insanları çok arıyolar mı acaba yaa.:KK14:

Insanlar değişik kendilerini gurme sanıyo hepsi...yediğin lezzetimi değil mi ona bak ya yok şu el açması değil yok menü çok basit artık duymak istemiyorum böyle sözleri korişte öyle diyo sırf bu yüzden insanların bu tavrı bide tabi para meselesi de var yoksa hepsi sen ben gibi insanlar istisnalar hariç

Insanlar değişik kendilerini gurme sanıyo hepsi...yediğin lezzetimi değil mi ona bak ya yok şu el açması değil yok menü çok basit artık duymak istemiyorum böyle sözleri korişte öyle diyo sırf bu yüzden insanların bu tavrı bide tabi para meselesi de var yoksa hepsi sen ben gibi insanlar istisnalar hariç

Ayyy ne bileyim canım yaa. Çok ilginçler ve hep arıza tipler.Bnde koriş için izliyorum. Öncedende hep izlerdim öğrencilik döneminde:rolleyes:

Ayyyyyy şu kadına gıcık oldum yaa o nasıl bir duruş nasıl konuşuş mıy mıyyyy.İsmini bilmiyorum. Korişin solunda oturuyo:KK56::duduk:

Bence şu esra konuşmasın yaa walla tahammül edemiyorum. Koriş konuşşş cınım:KK9:

Yemege bakışa bak nimet o ne kadar ayıp :/ alıp kafasını tabaga vuracaksın :KK70:

savasin hareketleri cok sevimli yaramaz cocuklar gibi:emir_bebek:bugunku adami hic sevmedim!!!dunku kiz da cocgum da cocugummmm baydı;obur kiz da yemekleri koklayip duruyor gorgu kurallarinda yemek sogusun diye uflenmedigi gibi burnunu sokup koklanmaz da

Son düzenleme:
X