Yaz Ve Bahar Aylarında Çizme Giyenlere Bakış Açımız ?

Yaz ortasında bile giydiğim olmuştur ama ince astarsız yazlık çizmeler tabii ki..
Çizmeli kedi derler bana,aldırmam kimsenin bakışlarına:KK1:
Abuk abuk bakanlara da ne var der gibi bakmayı çoktan bıraktım,onların ayıbı diye düşünürüm geçer giderim.
Bence bu aynı mini etek giyene ya da dar kot giyene dönüp bakanlar kadar abes bir durumdur..
Ben burdayım demeyi hiiiç sevmem,hatta makyaj yapmam,saçımı bile taramadan çok çıkmışımdır dışarı.
Bunun adı tercihtir,stildir.
Yurt dışına gittiğimde baktığım ilk şey farklı çizmelerdir,eşim de bilir bunu ve bana aldığı en güzel hediyeler çizmedir..Ayrıca havalimanlarında adamcağız çizmelerim yüzünden epey beklemek zorunda kalmıştır,çünkü çizmelerim didik didik aranır çıkışlarda:roflol:
Çizme giymeyen arkadaşlara da saygım sonsuzdursempatiksalakcinni

ben sık buluyorum artık yaz kıs ayrımı pek kalmadı . kısın corapla giyilen mini etek de bana göre ısıtmaz kişiyi oda sonucta abuk gelebilir ama bence gayet sık duruyo güzel

bende çok beğeniyorum ama biraz saçma gibi amacına uygun giymek lazım kendm giymem şahsen

yaz için trend olsun diye tasarlanan çizmeler de var , bu yüzden stili nasıl diye bakarım önce ama ağustos sıcağında ugg bot giymişse aklımdan indirimden aldı heralde kışı beklemeye tahammülü kalmamış diye geçirir gülerim çok pis..

Son düzenleme:
Bu mevsimde bile babet giyen biri olarak ben bunalirim. Ama sen rahatsan giy bence. Bana da cok bakiyorlar "Bu havada nasil giydi o babetleri acaba?" diye. Bence takma insanlari giyen sensin onlara zorla giydiren yok ya :KK51:

yaz değil ama baharda olur tabi,baharda ne olacağı belli olmaz ki,hava bozabilir

Evli bayanlar için sıkıcı bir şey giyerken zor çıkarırken zorluk birde rahat olması gerek

Herkesin kendi zevki saygı duyuyorum fakat ben yazın öyle birini görünce garipsiyorum biraz tuhaf geliyor. Fakat yeni çıkan delikli botiiler var, kışlık gibi durmuyor belki onlardan giyilirse daha iyi durabilir.

tercih meselesi tabi elbet yakıştıran vardır ama ben sevmiyorum........bu yaz bir tane kız görmüştüm yazlık mini elbisenin altına bildiğiniz UGG botları giymişti ve gerçekten ilgi çekiyordu çünkü millet bakıp gülüyordu :KK9:

giyen kişi rahat edip mutlu olduktan sonra, başkasını ilgilendirmez sanıyorum.
şahsen kışın bile bota zor dayanırım :)

ya ben giymek isterim ama insanların bana delimi bu kız gibi bakmasından utanırım

UGG giyilebilir mesela onlar her mevsimde giyildikleri için sorun olmaz ayrıca görsel olarakda hoşlar borda ve grileri :)

$1.jpg

ugg bende begeniyorum yaz icin ama bizim türkiyede bunu giymek biraz zor giyebilmemiz ve laf edenleri duymamız icin turist gibi davranmamız gerekiyo :KK70: ayrıca türkiyede orjinal satılmıyor maalesef internetten dolar yada euro üzerinden satın alabilirsiniz türk lirası 400-500 liraya geliyo

bahar aylarında neysede yaz ayında çizme mi giyilir Allah aşkına. ayaklarınız yanmıyor mu sıcaktan. sandeletlerle bile bunalıyorum ben.

Düzeni değiştirmeyelim

Hangi mevsimde ne giyilmesi gerekiyorsa onu giymeye devam edelim {=

mavı cızmeye bayıldımama yazın yazın koku yapar o ya :KK52:
cok sacma zaten yaz kıs cızme gıymekten sıkılırım ben acıkcası ferah ferah sandaletler duruken

X