Yaşamak işkence gibi geliyor.

Ahhh güzel kız hepimizin hayatı monoton hepimiz didiniyoruz didiniyoruz bir gün öleceğimizi bile bile. Hatta bana kalsa doğmamayı yeğlerdim. Ne için yaşıyoruz yani niye varolduk diyorum. Ama camdan dışarı bakıyorum hayat akıyor, intihar da edemem ailem üzülür diyorum. Madem bir gün öleceğim insanların yaşadığı bu hayatı ben de tatmalıyım sen de tatmalısın. Bir rivayete göre doğmayı biz seçtik deniyor. Belki de öyledir. Belki de sen bu dünyada bir şeyi yaşamak için doğmak istemişsindir. Büyük bir hayırsever olmalısın belki de ya da sanat yapıp acılarını yansıtmalısın ha da doğada bulunup bu güzel denizleri ormanları gezmek istemişsindir. Aslında bu hayattan tat alınacak o kadar çok şey var ki insan bir şeyi tadınca diğer tatmadığı şeyleri denemek istiyor sadece ilk olarak tatmaya nereden başlayacağını dene

Haklısın.kafami başka yöne çevirmeyi başaramıyorum.erkekler üzerine bir hayat kurmuşum.
Başarabilirsin terapide al aynı zamanda seni buna iten şey vardır belkide sorun kökten çözülür. Dünyada bir sürü güzellik var gez dolaş doğada yürü dalış yap turlarla yeni insanlar tanı bakış açın değişir

Zamanında hem ilaç kullanmış hem de terapi almis biri olarak söylüyorum ikisi bir arada olunca iyi oluyor. Maddi imkanım olunca ilk işim terapi almak olacak. Tekrar eskisi gibi mutlu olmak istiyorum.

Bildiğim kadarıyla siz rahat yaşayan, iş güç sahibi birisiniz. Ben tam tersi daha tutucu yaşıyorum, iş hayatına ara verdim okumaya devam ediyorum ve aynı yaştayız.

Yani anladığım o ki mesele insanın hayatında mutlu edecek bir şeyler olmaması, para kazansan da tutucu ya da rahat yaşasan da mutlu eden bir ilişkin ya da çevren olmayınca hayat eziyet gibi geliyor.

Bir yorumda denildiği gibi inşallah kabuk değiştirme sancısıdır ve bir şeyler değiştiğinde her şey çok güzel olur.

X