Evlat Edinme Yasalara uygun kişiler arası evlat edinme--- Acil bir bebek için.

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

vera2020

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
1.315
1.863
49
Merhaba. Yine yasal ve hukuka uygun bir hak olan, devletin yılarca sıra bekleten yapısına mecbur kalmak istemiyorsanız, Kişilerdenevlat edinme yolu var bir yöntem de..Eğer yıllar kaybetmek istemiyorsanız acilen bana dönebilirsiniz. Bir anne feryat figan doğacak kız bebeğine aile arıyor. Nasıl yardımcı olacağımı şaşırdım.burası aklıma geldi. İnternetten araştırın yasal olduğunu görün ve acilen bana cevapla dönün. hamile anne çok ama çok zorda.Anne Osmaniye'de..doğumuna çok az zaman kalmış. Bana yalvarıyor bebeğimi siz alın diye. Ancak vicdanen içim gitse de, yaş farkı ve bebek düşünmemem nedeniyle bakımı benim için kolay olmayacağından maalesef kabul edemiyorum. Sizin de o annenin de işi görülsün. Ben de aracı olmak sevabını kazanmak istiyorum..Bana özel mesaj kutusundan acilen tel bırakınız.

Yuh ya! Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?

Cahilce araştırmadan eleştirme. Fikir sahibi ol, sonra cevap yaz. Yaz bakalım internete Kişiler Arası yasal evlat edinme diye. Kaç kişi o yasal yolla evlat edinmiş araştır önce. Çok önemli bir meselede senin gibi cahiller, kaş yapalım derken göz çıkartıyorsunuz . Bilmiyorsan gereksiz cevap yazma bari.

Yuh ya! Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz?
bilmediginiz konu hakkinda yorum yapmayin lutfen .bende bu sekilde evlat edindim.o kadarda kolay degil ayrica ayni kurum sartlari gecerli arastirma yapilmadan davaniz kabul edilmeden olmuyor arastirip oyle yorum yapin

bakımı benim için kolay olmayacağından maalesef kabul edemiyorum. Sizin de o annenin de işi görülsün.

Bu ifadeleriniz çok rahatsız etti beni. Ne desem bilemedim, insanlar evcil hayvanlarını sahiplendirirken bile çok daha fazla hassaslar.

Bu ifadeleriniz çok rahatsız etti beni. Ne desem bilemedim, insanlar evcil hayvanlarını sahiplendirirken bile çok daha fazla hassaslar.
Ne demeyi düşünüyor da bilemiyorsunuz. Sırf mesaj yazmak için bu kadar ehemmiyetli bir konuya boşluk dolduruyorsunuz. Şartlarım ve yaşım müsait olsa sizin gibi halden anlamazlara meydan bırakmadan ben sahiplenirim. Konularımı inceleyecek olsanız ne kadar suizanlarla dolu bir beyninizin olduğunu anlarsınız.

bilmediginiz konu hakkinda yorum yapmayin lutfen .bende bu sekilde evlat edindim.o kadarda kolay degil ayrica ayni kurum sartlari gecerli arastirma yapilmadan davaniz kabul edilmeden olmuyor arastirip oyle yorum yapin
Bunun yolu sosyal medyaya ilan vermek mi peki?

Ne demeyi düşünüyor da bilemiyorsunuz. Sırf mesaj yazmak için bu kadar ehemmiyetli bir konuya boşluk dolduruyorsunuz. Şartlarım ve yaşım müsait olsa sizin gibi halden anlamazlara meydan bırakmadan ben sahiplenirim. Konularımı inceleyecek olsanız ne kadar suizanlarla dolu bir beyninizin olduğunu anlarsınız.

Bu gereksiz saldırganlığınızı da anlamadım, evet bu kadar önemli bir konuda ifadelerinizi daha dikkatli seçmelisiniz ki yine de sizin niyetinizle ilgili kötü bir yargıda bulunmadım istemsiz yanlış kelime seçimi olma payı bıraktım. Acaba devlet koruması ve gözetiminde evlat edindirme süreci neden (sizin deyiminizle) uzun sürüyor konu çok hassas ve önemli olduğu için olabilir mi? Siz nasıl böyle büyük bir sorumluluğun altına girebiliyorsunuz? Son cümlenizi de aynen size iade ediyorum.

Bir de madem bu kadar iyi niyetlisiniz bu genç kadını destekleyin böylece bebeğe kendi annesi baksın, iş bulmasına destek olun. Bu da bir seçenek.

Merhaba. Yine yasal ve hukuka uygun bir hak olan, devletin yılarca sıra bekleten yapısına mecbur kalmak istemiyorsanız, Kişilerdenevlat edinme yolu var bir yöntem de..Eğer yıllar kaybetmek istemiyorsanız acilen bana dönebilirsiniz. Bir anne feryat figan doğacak kız bebeğine aile arıyor. Nasıl yardımcı olacağımı şaşırdım.burası aklıma geldi. İnternetten araştırın yasal olduğunu görün ve acilen bana cevapla dönün. hamile anne çok ama çok zorda.Anne Osmaniye'de..doğumuna çok az zaman kalmış. Bana yalvarıyor bebeğimi siz alın diye. Ancak vicdanen içim gitse de, yaş farkı ve bebek düşünmemem nedeniyle bakımı benim için kolay olmayacağından maalesef kabul edemiyorum. Sizin de o annenin de işi görülsün. Ben de aracı olmak sevabını kazanmak istiyorum..Bana özel mesaj kutusundan acilen tel bırakınız.
Sayın feyzan eslem,
hamile olan genç arkadaşımız umarım bebeği için en hayırlı kararı verir ve devletin çocuk esirgeme kurumuyla irtibata geçer.
İstediği kadar yasal olsun, bir candan bahsediyorsunuz, bahsederken de "Sizin de o annenin de işi görülsün" diyorsunuz, sanki eşya alışverişinden bahsediyorsunuz, iş dediğiniz doğmamış bir bebek.

Sahiplenmek??? Ben 4,5 yaşındaki köpeğim için bile, ki size tasvir ederken köpek demek zorunda kaldığım için kuzumdan özür diliyorum, minicik dört bacaklı yavrum için dahi sahiplenmek lafını kullanmaya kalksam defalarca düşünürdüm, siz bir bebek için çok rahat diyebiliyorsunuz.

İş dediğiniz doğmamış bir bebeğin hayatını hiç tanımadığınız birilerinin ellerine teslim etmek, yasal prosedür diyorsunuz, üyelerimiz af buyursun, hepsinden teker teker özür diliyorum, hiçbiri için bir ithamım olamaz ama anonim isimlerle var olduğumuz bu sitede bu yazılanları okuyup sırf bebeği almak için üyelik açan biri olsa, sizin sayenizde bebeğin annesine ulaşsa, bebeği alıp kaçıp gitse, birilerine parayla satsa, organlarını alıp katledip bıraksa yine de iyi bir şey yaptığınızı düşünecek misiniz? Olmaz mı diyorsunuz, olmayacağının garantisini siz mi veriyorsunuz?

İstediği kadar yasal olsun, bir bebekten, bir candan söz ediyorsak eğer o can için devlet kapısında beklemeye değer, hiç olmazsa yasal takibi olur.

Konunuz sitemize uygun değil, bu sebeple kapatıyorum.

Son düzenleme:
Anne bir evde yatılı iş bulup çalışabilir mesela. Ben isterse yardımcı olabilirim. Benim üç evladım var ve ancak ölüm ayırır onlardan beni. Anneler bu kadar kolay pes etmemeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X