Yaş 33 cinsellik 0

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.907
1.387
33
Merhabalar.Bekar bir insan olarak şu yaşıma kadar hiç cinsel deneyimim olmadı.
Cinsellik konusunda keskin sınırlarım oldu hep.İçindr yaşamış olduğum kültür bana bunu ziyadesiyle aşıladı.
Ama hormanal olan ve var olan bu duygu o kadar güzel ki..yani yaşamak istiyorum.Çok korkuyorum..
Yaşasam nolur ki diyorum.Belki hiç evlenmicem.
İlişkilerden kaçıyorum,sırf cinsellij isteyecekler diye..
Ya da cinsellikten sonra ayrılırsam nolacak diyorum..
Bugün iciddi niyetle görüştüpğm ve ikinci kez buluştuğum kişi tarafından öpüldüm.Ve dokunmak istedi bana..Bir an kaybolmakla bir şeyler yaşamak arasında kaldım.
Kadınlığımı da hissettim,bir o kadar da kendimden iğrendim..
Napıyorum ben dedim.Sonra da yaşa gitsin dedim..
İkisini de yapmadım.
Açıkçası aşamadığım bir durum içindeyin.Bu arada görüştüpğm kişiden sadece hoşlanıyorım hepsi bu...Başka ne hissettpimi bilmiyorum.

Cinsellik konusunda keskin sınırlarım oldu hep.İçindr yaşamış olduğum kültür bana bunu ziyadesiyle aşıladı.
Ama hormanal olan ve var olan bu duygu o kadar güzel ki..yani yaşamak istiyorum.Çok korkuyorum..
Bugün iciddi niyetle görüştüpğm ve ikinci kez buluştuğum kişi tarafından öpüldüm.Ve dokunmak istedi bana..Bir an kaybolmakla bir şeyler yaşamak arasında kaldım.
İkisini de yapmadım.
Açıkçası aşamadığım bir durum içindeyin.Bu arada görüştüpğm kişiden sadece hoşlanıyorım hepsi bu...Başka ne hissettpimi bi
Evlenmeden karşıyım.Ben ileride pişman olabilirsiniz.

Çok istiyorsanız deneyin ama bu yaşa kadar yapmamışsınız sonrasında pişman olmayın. Daha sonra forumda yardım edin evlenmek üzereyim daha evvel merakımdan bir kere cinsel bir şey yaşadım kızlık zarım bozulmuş mudur sevgilime bunu basıl söyleyebilirim gibi konular açacaksınız hiç yapmayın. Yapmak istemezseniz de gerekirse partnerinizle konuşun evlenmeden yapmak istemiyorum diye zaten sizi zorlarsa o kişiden de koşarak uzaklaşın.

40 yaşında olup henüz cinsellik yaşamamış kadın tanımışlığım var. istemeyen yapmıyor işte siz de onlardan birisiniz ama burada fark edilen şey, sanki yaparsanız pişmanlığınız daha baskın gelecek gibi görünüyor. bu yüzden yapmadan önce iyi düşünün. A aksulamel 'in dediği gibi sonra gelip burada şöyle oldu böyle oldu diye dert yanacaksanız yapmayın yani.

Nasıl insanlarla denk geldiğinize bağlı, kimisi gerçekten sadece cinsellik ister, kimisi dürüst sever cinsellik kendiliğinden gelir, öpüştugunuz kisiyle evlilik ihtimali varsa evlenmeyi bekleyin. Veya bakireligi sorun edecek birisi ile evlenmezseniz cinselligi yaşayın gitsin.

İkisini de yapmadım.
Açıkçası aşamadığım bir durum içindeyin.Bu arada görüştüpğm kişiden sadece hoşlanıyorım hepsi bu...Başka ne hissettpimi bilmiyorum.
Güven ve sevgi olduktan sonra yaşanabilir. Ama karşıdaki kişidede size karşı sevgi ve değer varsa yaşanılabilir ama bundan emin olun önce ki pişman olmayın

Öyle yoz bi toplumda yaşıyoruz ki..
"Kadınlığımızı" hissedince kendimizden iğreniyoruz.. Ne korkunç...

Halbuki insan aşık olunca, derinden bütün ruhuyla sevince, sevişmek de kendiliğinden gelir ve doğaldır. Sevdiğin insanı öpmek, öpülmek bunlar aşkla yapılınca öyle güzel şeyler ki, yaşamayan insanlar için gerçekten içim buruluyor.
Yasaklandıkça, baskılandıkça insanı kendi kendinden iğrenecek hale getiriyorlar çok yazık ya...

40 yaşında olup henüz cinsellik yaşamamış kadın tanımışlığım var. istemeyen yapmıyor işte siz de onlardan birisiniz ama burada fark edilen şey, sanki yaparsanız pişmanlığınız daha baskın gelecek gibi görünüyor. bu yüzden yapmadan önce iyi düşünün. A aksulamel 'in dediği gibi sonra gelip burada şöyle oldu böyle oldu diye dert yanacaksanız yapmayın yani.
Bir şeyler yaşamak istiyor ve ben karşı koyunca benim onu istemediğimi düşünüyor.Küsüyor.Açıkçası cinsel olarak ona karşı bir çekim hissediyorum.Karşı koymakta çok güçlük çekiyorum.
Ama kimseyle bir şey yaşamadığımı öğrenince şaşırdı ce anladı sanki beni..

İkisini de yapmadım.
Klıtoral orgazm yapın kendinizi keşfedin erkeklere ihtiyacınız kalmaz evlenene kadar😉

X