Yardımcı olur musunuz yüzümü nasıl toparlarim

kulaiku

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2023
23
8
28
Arkadaşlar merhaba ben Ocak ayında burun ameliyatı oldum. Doğal bir burun istedim ve doktorum olabilecek en uygun burnu yaptığını dile getirdi. Burnum sola doğru eğimli dokunulmamasini istedim. Ancak önden bakıldığında bariz bir sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım çevremden kime sorsam ne yazık ki güzel oldu diyip beni gecistiriyorlar. Daha önce 60 kilo verdiğim için yüzüm oldukça çöktü ama ne yapabilirim inanın bilmiyorum 28 yaşındayım ve 40 li yaslarimda gosteriyorum
Yüzümde burun ameliyatı dışında bir işlem olmamasına ragmen çevremden sanki yüzünü takıntı haline getirmiştir gibi tepkiler aliyorum. Ailemde çok doktor var ve sanırım ameliyat bağımlısı olmamdan korkuyorlar ama kimse su dolguyu yaptırsam iyi olur veya su işlemle yüzün biraz toparlar demiyor. Lütfen bana içinizden geldiği şekilde dolguların nereye uygulanması gerektiğini veya hangi işlemlerle yüzümün toparlanabilecegini söyler misiniz? Lütfen lütfen kirilirim diye düşünmeyin. Sizlerle tüm öncesi sonrası fotolarını paylaştım

Arkadaşlar merhaba ben Ocak ayında burun ameliyatı oldum. Doğal bir burun istedim ve doktorum olabilecek en uygun burnu yaptığını dile getirdi. Burnum sola doğru eğimli dokunulmamasini istedim. Ancak önden bakıldığında bariz bir sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım çevremden kime sorsam ne yazık ki güzel oldu diyip beni gecistiriyorlar. Daha önce 60 kilo verdiğim için yüzüm oldukça çöktü ama ne yapabilirim inanın bilmiyorum 28 yaşındayım ve 40 li yaslarimda gosteriyorum
Yüzümde burun ameliyatı dışında bir işlem olmamasına ragmen çevremden sanki yüzünü takıntı haline getirmiştir gibi tepkiler aliyorum. Ailemde çok doktor var ve sanırım ameliyat bağımlısı olmamdan korkuyorlar ama kimse su dolguyu yaptırsam iyi olur veya su işlemle yüzün biraz toparlar demiyor. Lütfen bana içinizden geldiği şekilde dolguların nereye uygulanması gerektiğini veya hangi işlemlerle yüzümün toparlanabilecegini söyler misiniz? Lütfen lütfen kirilirim diye düşünmeyin. Sizlerle tüm öncesi sonrası fotolarını paylaştım

Kaş şeklinizi biraz değiştirip, kirpik lifting yaptırırsanız baya fark eder. Birde saçları bir ton açığa boyatabilirsiniz.

Kaşlarınız köşeli, ve kavisler çok ince. Biraz orayı yuvarlak hale getirin. Baya fark eder ifadenizde.

Kaş şeklinizi biraz değiştirip, kirpik lifting yaptırırsanız baya fark eder. Birde saçları bir ton açığa boyatabilirsiniz.
Ne önerirsiniz aslında dolgu ve botoks içinde sormuştum acımadan yazın lütfen o kadar muhtacım ki dışardan bir göze...

Dolguyu çarşafın altına yastık koymak diye düşünün. O yastık oradan kaybolduğunda çarşaf asla önceki formunda olamaz. O nedenle dolgu yaptırmayı kesinlikle düşünmeyin.

İşaretlediğiniz yerler nazobial çizgiler değil yanaklarınız. Son derece normal.

Ne önerirsiniz aslında dolgu ve botoks içinde sormuştum acımadan yazın lütfen o kadar muhtacım ki dışardan bir göze...

Dolguluk bir şey yok. Kaşlarını farklı şekilde alıp, köşe değil de yuvarlak gibi aldırırsan yüz yapın fark eder. Birde kirpik lifting yaptır.

Öncelikle sigara kullanıyorsan acil bırak dudak kenarı çizgisini o yapıyor nerene dolgu yapılacağını anca uzman karar verir buradan arama ve yüz yogası yapanlar bayağı fayda görüyor heryerde de uygulama videosu dolu

Dolguyu çarşafın altına yastık koymak diye düşünün. O yastık oradan kaybolduğunda çarşaf asla önceki formunda olamaz. O nedenle dolgu yaptırmayı kesinlikle düşünmeyin.

İşaretlediğiniz yerler nazobial çizgiler değil yanaklarınız. Son derece normal.
Orta yüz dolgusu düşünüyordum gördüğüm kadarıyla ama daha da sarkitacaksa yüzümü yaptırmam çok haklısıniz

Dolguluk bir şey yok. Kaşlarını farklı şekilde alıp, köşe değil de yuvarlak gibi aldırırsan yüz yapın fark eder. Birde kirpik lifting yaptır.
Kirpik liftingi araştıracağım hemen çok teşekkür ederim. Kas seklimi de uzun süredir değiştirmeye çalışıyorum ama hiç tam yuvarlak denememistim bir de öyle deneyeyim yüzümdeki aşırı sert ifadeden sıkıldım. Çok teşekkürler yorumlarınız için☺️

Merhaba benimde burun ameliyatından sonra yüzüm çöktü bende yağ enjeksiyonu düşünüyorum bir araştırın isterseniz kendi vücudunuzdan alınan yağı işlemlerden geçirip yüze uyguluyorlar hem hem dolgunluk hemde cilde canlılık veriyor

Orta yüz dolgusu düşünüyordum gördüğüm kadarıyla ama daha da sarkitacaksa yüzümü yaptırmam çok haklısıniz
Ben 33 yasindayim. 10 kilo verdim. Orta yuz dolgusu yaptirdim. 1 er cc. Ama hic fark etmedi. Paranizi bosa harcamayin dolgu yaptirip. Dolgu ip aski bunlar bos isler forumdan anladigim kadarıyla ben de arastiriyorum ama henuz etkili bir yontem bulamafim bizim yasimiza uygun

Javline dışında tüm dolguları deneyimlemiş biri olarak yazıyorum…
Anlayan da cevap vermiş tecrübesi olmayıp anlamayan da.
Nazolabial 1 cc dolguyla burun kenarları çizgileriniz tamamen yok olacaktır.
Dudakların ince olması da kişiyi yaşlı gösterir, yarım cc, hafif dolgu yapılırsa daha genç gösterecektir sizi.
Kaşlarınız da koyu olduğu için sert bi hava vermiş. Biraz rengini açarsanız ifadeniz yumuşayacaktır.

Yüz yogası deneyebilirsin nazolabial çizgiler için. Saçlarını boyuyorsan boyama, rengi fazla koyu. Bu tip işlemler yaşa yaş katıyor bence. Ailen haklı, takıntı haline getirmişsin. Burnun sana çok yakışmış, ben beğendim.

İyi de makyajsız en doğal haliyle kimi atsanız eleştirecek bir şeyler bulunur bir kere güzele odaklanarak başlayın cildiniz gerçekten güzelmiş 🧿 kaşlarınız gür hemen hemen istediğiniz şekli verdirebilirsiniz dudaklarınız da yüzünüze göre dolgu asla düşünmeyin bile. Size önerebileceğim elmacık kemiği dolgusu olabilir. Kaş şekli çok kavisli ve sert bir ifade yaratıyor kaşın rengini mutlaka kırın, ortasını bir tık açmanız lazım, kavisi daha oval verin tamamdır. Düşünürseniz size kızıl tonlar yakışır sadece her gün makyaj ister 😊

Merhaba benimde burun ameliyatından sonra yüzüm çöktü bende yağ enjeksiyonu düşünüyorum bir araştırın isterseniz kendi vücudunuzdan alınan yağı işlemlerden geçirip yüze uyguluyorlar hem hem dolgunluk hemde cilde canlılık veriyor
Merhaba şimdi gördüm biraz geç yanıt vermiş oldum inşallah görürsünüz mesajımı. Ben burun ameliyatı olurken yağ enjeksiyonu da teklif etti doktorum araştırdım çok kısa süreli bı çözüm ve kilo alıp verme durumlarında hemen eski halini alıyormuş cilt o yüzden yaptırmadım. Bu yıl ocak ayında 20k istediler tüm yüz yağ enjeksiyonu için yinede düşünürsen fiyatlarını ortalama bilin diye yazayım dedim☺️🙏

Ben 33 yasindayim. 10 kilo verdim. Orta yuz dolgusu yaptirdim. 1 er cc. Ama hic fark etmedi. Paranizi bosa harcamayin dolgu yaptirip. Dolgu ip aski bunlar bos isler forumdan anladigim kadarıyla ben de arastiriyorum ama henuz etkili bir yontem bulamafim bizim yasimiza uygun
Çok zor gerçekten doğru işlemi bulabilmek. Bir sürü doktorla görüştüm ama hiçbiri işlemin getirilerini götürülerini anlatmıyor. Dolgu soruyorum bilmediğim bir sürü işlem sayıyorlar iyiki burası var. Buraya yazmak çok sonradan aklıma geldi doktorların dürüstçe ihtiyaçlarımızı söylediklerini hiç düşünmüyorum

Javline dışında tüm dolguları deneyimlemiş biri olarak yazıyorum…
Anlayan da cevap vermiş tecrübesi olmayıp anlamayan da.
Nazolabial 1 cc dolguyla burun kenarları çizgileriniz tamamen yok olacaktır.
Dudakların ince olması da kişiyi yaşlı gösterir, yarım cc, hafif dolgu yapılırsa daha genç gösterecektir sizi.
Kaşlarınız da koyu olduğu için sert bi hava vermiş. Biraz rengini açarsanız ifadeniz yumuşayacaktır.
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için 🙏❤️ dudağı çok düşünüyorum geçen hafta yaptıracağım aslında ama bir arkadaşım hafif hissizlik yaşadığını ve kayma olduğunu söyledi siz böyle bir sıkıntı yaşadınız mı? Birde orta yüz dolgusunun göz altı morluklarinda da etkili olduğunu söyledi doktorlar doğru mu sizce?

Yüz yogası deneyebilirsin nazolabial çizgiler için. Saçlarını boyuyorsan boyama, rengi fazla koyu. Bu tip işlemler yaşa yaş katıyor bence. Ailen haklı, takıntı haline getirmişsin. Burnun sana çok yakışmış, ben beğendim.
Saçlarım kendi rengi şuan beyazlar çok çıkmadığı boya biraz ürkütüyor beni. Yüz yogasina mutlaka bakacağım. Çok teşekkür ederim yorumunuz için 🙏❤️

Gayet güzel görünüyorsunuz. Yaşınızdan büyükte durmuyorsunuz. Dolgu, botoks gibi bir işleme de ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum.

X