Yardıma ihtiyacım var!!!!

Abjj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
89
26
Ben kilo vermek istiyorum 101.20gr geliyorum ama iradem motivem çok düşük hızlı ve sağlıklı kilo vermek istiyorum neler önerirsiniz...

Karatay tarız beslenme öneririm. Hem sağlığın için de iyi gelir. Ama kitabını okuyup püf noktalarına dikkat ederek yapmalısın.

9
Ben kilo vermek istiyorum 101.20gr geliyorum ama iradem motivem çok düşük hızlı ve sağlıklı kilo vermek istiyorum neler önerirsiniz...

Öncelikle Merhaba,

Bayramdan önceki cumartesi 9 haziranda diyetisyene gittim ve 104,5 geldim ramazan daha bitmediği için 4 günlük ramazan listesi verdi ve 13 haziranda bir daha gittim tartıda o gün 103 kilo geldim tabi ödemdi giden yağ çok az kısmıydı aynı şekilde yeniden bir diyet listesi verdi ve bayramdan sonraki 23 haziran c.tesi yeniden gittim lakin bayramda yediklerime dikkat etme şansım olmadığı gibi üzerine birde asla tatlıya hayır demedim ama yanında ayran içtim :) hocam da limonlu su ile 16-17 saatlerinde yememi söylemişti. bayramdan sonraki hafta içi 5 gün 3 öğün ana 3 öğün ara şeklinde beslendim ve 23 haziranda gittiğimde 101.5 kg çıktım büyük kısmı yağdan gitmişti. Anlatma çalıştığım çaba sarf etmek. Şuan sizinle aynı kilodayım isterseniz size hafta sonu yeni listemi de buraya yazabilirim. Tabi benim insülin direncim var ilaç kullanmak istemiyorum. hareket oranımda çok düşük çünkü muhasebeciyim. 7 bin 8 bin adım atıyorum onuda 10 bin üzerine çıkarmam gerekiyor. İsterseniz diyet arkadaşlığı yapabiliriz. Ek olarakta Kasım düğünüm var :-)

9 Ben

Öncelikle Merhaba,

Bayramdan önceki cumartesi 9 haziranda diyetisyene gittim ve 104,5 geldim ramazan daha bitmediği için 4 günlük ramazan listesi verdi ve 13 haziranda bir daha gittim tartıda o gün 103 kilo geldim tabi ödemdi giden yağ çok az kısmıydı aynı şekilde yeniden bir diyet listesi verdi ve bayramdan sonraki 23 haziran c.tesi yeniden gittim lakin bayramda yediklerime dikkat etme şansım olmadığı gibi üzerine birde asla tatlıya hayır demedim ama yanında ayran içtim :) hocam da limonlu su ile 16-17 saatlerinde yememi söylemişti. bayramdan sonraki hafta içi 5 gün 3 öğün ana 3 öğün ara şeklinde beslendim ve 23 haziranda gittiğimde 101.5 kg çıktım büyük kısmı yağdan gitmişti. Anlatma çalıştığım çaba sarf etmek. Şuan sizinle aynı kilodayım isterseniz size hafta sonu yeni listemi de buraya yazabilirim. Tabi benim insülin direncim var ilaç kullanmak istemiyorum. hareket oranımda çok düşük çünkü muhasebeciyim. 7 bin 8 bin adım atıyorum onuda 10 bin üzerine çıkarmam gerekiyor. İsterseniz diyet arkadaşlığı yapabiliriz. Ek olarakta Kasım düğünüm var :-)

Çok sevinirim benimde ünsülin direncim var

Öncelikle Merhaba,

Bayramdan önceki cumartesi 9 haziranda diyetisyene gittim ve 104,5 geldim ramazan daha bitmediği için 4 günlük ramazan listesi verdi ve 13 haziranda bir daha gittim tartıda o gün 103 kilo geldim tabi ödemdi giden yağ çok az kısmıydı aynı şekilde yeniden bir diyet listesi verdi ve bayramdan sonraki 23 haziran c.tesi yeniden gittim lakin bayramda yediklerime dikkat etme şansım olmadığı gibi üzerine birde asla tatlıya hayır demedim ama yanında ayran içtim :) hocam da limonlu su ile 16-17 saatlerinde yememi söylemişti. bayramdan sonraki hafta içi 5 gün 3 öğün ana 3 öğün ara şeklinde beslendim ve 23 haziranda gittiğimde 101.5 kg çıktım büyük kısmı yağdan gitmişti. Anlatma çalıştığım çaba sarf etmek. Şuan sizinle aynı kilodayım isterseniz size hafta sonu yeni listemi de buraya yazabilirim. Tabi benim insülin direncim var ilaç kullanmak istemiyorum. hareket oranımda çok düşük çünkü muhasebeciyim. 7 bin 8 bin adım atıyorum onuda 10 bin üzerine çıkarmam gerekiyor. İsterseniz diyet arkadaşlığı yapabiliriz. Ek olarakta Kasım düğünüm var :-)[/QUOTE]
9

Öncelikle Merhaba,

X