Yardim etmek isteyenler edebilirler ☺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mneozgurrr09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
989
327
Merhaba kızlarr ☺ benim evime yakın bi aile var kadının tam 5 cocugu var 2 kız 3 erkek durumu yok bazen bakıyorum terliksiz bazen yaz gununde kıslıklarla geziyolar cocuklar babaları karton vs. Toplayarak gecimini sagliyor anneleri onlara bakiyo etraftan komsulari yiyecek yardmi yapiyorlar. Kimileride allah versin devlet yardim etsin deyip geciyo sosyal yardm evlerinden aliyo bazen kiyaft kadin ama orayada 5 cocukla gtmeye utaniyo gercektnde zor durumdalar ben bile goruyorum bazen cop yanları da bi suru ayakabilar yazik deil mi verin ihtiyaci olanlar kullansin deil mi Bende cocuklarimin kucuk gelen kiyafetlerini veriyorum onlara mutlu oluyolar tokalarini veriyorum kizlarimin elimden geldigince yani anlayacagnz sizden istegim etrafnzda durumu gayet iyi olan insanlar varsa cocuklarinin esyalariyla fazla oyuncaklariyla cope aticana boyle insanlara versinler ki sevinsinler sevap islesinler cocuk mutlu etmek dunyadaki en masum en guzel seydir onalrin bizlerin cocuklarindan ne eksigi var ki 😢

merhaba mesajınızı yeni gördüm malesef.ben de manisanın bir ilçesinde oturuyorum.sizinle nasıl iletişime geçebiliriz acaba.konuya karşı hassasiyetim var.yardımcı olmak isterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X