yardım edinn...:(

dalga_izleri

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
81
10
merhabalar......ben uzun süre spor yaptımn bırakınca hoppp bir sürü kilo aldım buyum164 kilom 61-62 arasında değişiyor....ve çok ciddi bağrsak sorunum var.....ne yaparsam yapıyım bır turlu veremıyorum....abur cubur yemek gıbı yada fasfood tarzı bır yemek alıskanlıgım yok sızce ne yapıyımmm ben doktora mı gıtemlıyım??*

Ben de aynı dertten muzdaribim malesefff:KK43:( sporu bıraktıktan sonra 60 kg. çıktım.Şimdi sadece yürüyüş yapıyorum haftada 4 gün o da ama yediklerime dikkat edip bol bol su içerek 56 kg. olmayı başardım. son 5 kg kaldı yani ben 51 olmak istiyorumzemuszemus Ama şimdi işin kolayına kaçtım gittim biber hapı aldım 3 gündür onu kullanıyorum. Haplarla sağlığını riske atmaktansa öncelikle bol bol su içmeye çalışmalısın bence.Ben pek hoşlanmasam da içiyorum ne yapıp edip.Su metabolizmanı hızlandırıp kilo vermene yardımcı olacaktır.ama belkide bir sağlık sorunun vardır canım bence doktora görünüp bir kaç test yaptırmanda fayda var.Krom eksikliği olanların kilo vermede zorandıklarını biliyorum ama sakın doktora görünmeden krom takviyesi alma çünkü fazla alınmasının da çok fazla zararı var. Umarım istediğin kiloya biran önce sağlıklı biçimde ulaşırsınnnnnn/ulaşırızzzz:Saruboceq:

X