yardım edın lutfenn????

demetnur

M & Y & E
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
382
6
mehaba arkadaslar ben farkı topıklere derdımı yadım ama hepsını bı yerde toplamak ıstıyorum benım sorunum su normalde benım 16 agustosta hasta olmam lazım ama benım adetlerımm duzensıs benım kasık agrım adet olamam 1 2 gun varken agrırı ama sındıden basladı agrılarım bu bır ıkıncısı normalde benım hıc gogus uclarım sızlamazdı sımdı cok acıyo dokunamıyorum afedersınız ama asırı sık gazım var ıdrarımın rengı bı koyu bı acık ve sabahları kalktıgımda sankı ıcımde bı yuk var onu tasıyomusum gıbı bı agırlık var gece yatarken mıdem cok tuhaf kussam rahatlıcam vede ıstahım cok azadı yemek kokularınada dayanamıyorum bu belırtılerı yasayan varmı yasayıpta hamıs oldugunu ogrene varmı yardımcı ola bılırmısınız acaba

ben sana benim tobikimdede yazdım ama buraya gelmemi istedin burda söyleyeyim bacım daha önce yaşamadığım belirtiler var dion bunlar gebeliğin en belirgin en yaygın göstergesi bence bebiş var ama önce allahın lütfu en yaygın belirtiler seninki bacım hayırlı olsun yinede şaşar beşer insan oğlu bana güzel haberini ver bi test yapta sevinelim haydi bacım sevindir bizi önce kendini sonra bizi allah gönlündekini versin öp.

saol canım ne zamn test yapmalıyım sence kan mı ıdrar testımı yapmam lazım ne zaman kıza sonuc verır

Son düzenleme:
kan en garan tilisi ama 2 veya 3 gün bekle kan 10 gülükken hatta daha kısa zamanda bile cevap verir sen nezaman istersen o zaman yaptır ama bizi haberdar et öpüldün

bı ruzgara kapıldım gıdıyorum sonu hayırmı sermı bıllemıyorum????ben yoruldum soyleyın sızın gucunuz varmı hala kac yenılgı yar soyleyın olum ve allah askına (efkar bastı benı:)?

Son düzenleme:
canım malesef hamiş değilim yani yaşayıpta öğrenmiş değilim ama bu belirtiler hamilelik belirtileri.İstersen bir kan testi yaptırabilirsin artık :)

bılmıyorum cok karasızım ben bıkere yaptırdım kan testı husran sımdıde hayal kırıklıgına ugramak ıstemıyorum anlıcagın korkuyorum???

X