Yağ kızartmasından alnım yandı iz kalır mı

Ezgiergene34

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
17
11
41
8C524FC0-4F79-4C11-BC79-76B03A056E48.jpeg
Sevgili güzel bayanlar merhaba
Yaklaşık iki ay önce omlet yaparken tavayı ters çevirince tavadaki yag ve yemek parçası alnıma sıçradı
Scarex jel krem zinko c krem ve fito krem kullanıyorum bitkisel olarakta sarı kantron yagı kullanıyorum bana kızmayın ama aldığım fetva gereğide domuz yagı kullanıyorum sizce iZ kalır mı bnm gibi başından geçen ya da tanıdıklarının başından geçenler tecrübelerini izah edebilir mi alnımın fotoğrafını attım sizce iz kalır mı ikince derce yanık ve iki ay geçti kızarıklık kaldı şindiden teşekkür ederim saygılar

Cok gecmis olsun kremlerinizi duzenli kullanin. Madecassol kremde cilt yeniliyor haberiniz olsun. Benimde ayagimin ustu yanmisti. Iz kalmadi.

Cok gecmis olsun kremlerinizi duzenli kullanin. Madecassol kremde cilt yeniliyor haberiniz olsun. Benimde ayagimin ustu yanmisti. Iz kalmadi.

Madecassol diyecektim ben de ama iz çok yoğun görünüyor, ciddi bir yanık oluşmuş. Çok basit kremlerle geçeceğini sanmıyorum.

Onun dışında bir de yüz için uygun ve etkili olur mu bilmiyorum ama derin yara izleri hatta sezeryan izi için bir krem duymuştum. “contractubex” sanırım ismi, bunu bir sorabilirsiniz doktora.

Madecassol diyecektim ben de ama iz çok yoğun görünüyor, ciddi bir yanık oluşmuş. Çok basit kremlerle geçeceğini sanmıyorum.

Onun dışında bir de yüz için uygun ve etkili olur mu bilmiyorum ama derin yara izleri hatta sezeryan izi için bir krem duymuştum. “contractubex” sanırım ismi, bunu bir sorabilirsiniz doktora.
O dediginiz kremin etkiside yara yeniyken kullanilacak hemde uzun vadede etkili.

O dediginiz kremin etkiside yara yeniyken kullanilacak hemde uzun vadede etkili.
Konu sahibini üzmek istemiyorum ama zaten çok çabuk iyileşecek kadar hafif değil bu iz. Madecassol çok çok hafif kalır böyle bir iz için.

O yüzden diğeri aklıma geldi. Etkisini bilemiyorum tabi ki, doktora sorsun demiştim zaten.

Çok iyi bir cildiyle doktoruna görünmekte fayda var.

Arkadaşlar 2 yıl sonra merhaba alnımda hiç iz kalmadı çok şükür.Kendi uyguladığım kremle ve dualarla geçti
Kremin tarifini veriyorum
Medicosol krem çinko hapı c vitamini ampülü biotin hapı karıştırıp hergün sürün sonra bi hafta ara verin uzun süreliyse bnm gibi iki yıl,sonra tekrar sürün hiç iz kalmadı Maşallah ama tedavi iki yıl aldı derin bir yanıktı

Bende küçükken ütüye yapışmıştım yani yüzüm, ama soyulacak sekilde yanmıştı bazı küçüklük fotoğraflarımda iz belirgin. Suan hiçbir şey yok. Diş macununa benzer bir şey vermişti doktor onu kullanmıştık biz ama seneler önceydi. Bir de annem ben uyudukça ölü derileri temizlemis hep

Arkadaşlar 2 yıl sonra merhaba alnımda hiç iz kalmadı çok şükür.Kendi uyguladığım kremle ve dualarla geçti
Kremin tarifini veriyorum
Medicosol krem çinko hapı c vitamini ampülü biotin hapı karıştırıp hergün sürün sonra bi hafta ara verin uzun süreliyse bnm gibi iki yıl,sonra tekrar sürün hiç iz kalmadı Maşallah ama tedavi iki yıl aldı derin bir yanıktı
Merhaba bayağı zaman geçmiş ama mesajimi görürsünüz inşaallah bu karışımı size doktorunuz mu verdi

X