yabancı dizi onerisi

ebmur

Lr health&beauty ;)
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
52
13
39
selam kızlar. yabancı dizi seyretmeyi çok severim ve artık disime göre dizi bulamıyorum ilk bölümlerde sıkılıyorum. bana yabancı dizi önerecek arkadaşlardan tavsiyeler alabilir miyim? ( izlediğim diziler: big little liars, how to get away murder, pretty little liars, The sinner bu tarzlarda seviyorum gizemli surukleyici :)

İm sorry i love you - kore
Prison break - abd>> hayatımda izlediğim en mükemmel dizi. Hapisaneden kaçışı konu alıyor. Konusu türü yanıltmasın gerçekten 3 bölüm birden izlersin.

selam kızlar. yabancı dizi seyretmeyi çok severim ve artık disime göre dizi bulamıyorum ilk bölümlerde sıkılıyorum. bana yabancı dizi önerecek arkadaşlardan tavsiyeler alabilir miyim? ( izlediğim diziler: big little liars, how to get away murder, pretty little liars, The sinner bu tarzlarda seviyorum gizemli surukleyici :)
the newsroom öneririm

valal tarzlarımız pek uymuyor ama tudors, game of thrones, prsıon break, da vıncıs demonds tavsıye ederım.

Çoğu tarzınız dışı olacak biraz ama, favorilerimi şuraya dizeyim, belki başka türlere de bakasınız gelir :KK53:

Doctor Who
Sex and the city
Pushing daisies
Dexter
Dead like me
Sherlock
Grey's Anatomy
House M.D
Scrubs

Yenilerden öneri vereyim ben birkaç tane. Yakalamanız da kolay olur hem, daha 1. sezonlarındalar.

The Crown (The Tudors önerisi verenler olmuş o biraz eski bunu da sevebilirsiniz 2. Elizabeth'in gençlik yıllarını anlatıyor entrikalar entrikalar.)
The Handmaid's Tale
Big Little Lies (Bunu izlemişsiniz gerçi gözümden kaçmış :) )

G.o.t
Doctor who
Shameless
Wikings
Strain
Lucifer
West World
Animasyon olarak Rick and Morty hepsini izliyorum tavsiye ederim Yeni sezonlarını dört gözle bekliyorum

Yenilerden öneri vereyim ben birkaç tane. Yakalamanız da kolay olur hem, daha 1. sezonlarındalar.

The Crown (The Tudors önerisi verenler olmuş o biraz eski bunu da sevebilirsiniz 2. Elizabeth'in gençlik yıllarını anlatıyor entrikalar entrikalar.)
The Handmaid's Tale
Big Little Lies (Bunu izlemişsiniz gerçi gözümden kaçmış :) )
Nacizane sana outlander tavsiye etsem.sanki sevecekmissin gibi geldi.
The crownuda ben kaptım senden

X