Ya Allah Aşkına Ayaklarım nasıl düzelir, eşimin hakaretlerinden bıktım!!!

Sizi kışkıtmak gii olmasın ama ben fırlatırdım o kumandayı.
Bu ne bencillik, saygısızlık bu kadarda olmaz.
Bırakın siz iyileşinde gereisi çözülür.
Ya sizin Allah korusun ciddi rahatsızlığınız olsaydı
offf Allah düşürmesin

eşin çok ayıp etmiş canım izin verme bu kadar bence. bende topuklarımdan dertliyim sürekli ponza taşı kullanıyorum bide krem hiç eksik olmaz bende bu aralar topuklarım çok sert çok ağrıyo valla.

çok geçmiş olsun canım umarım geçer gider eşinizin uslubu davranışları geçmez tabii ama oda hatasını anlayıp özür diler inşallah...
ardeşiminde aynı sorunları vardı onda kokmada meydana geliyordu herşey denedi sizin gibi en son bayramda gittiğimde anneannem ona kına, sirke ve zeytin yağını karıştırıp leğenin içinde en az bir saat bekletmesini söyledi ama bunu en azından 2 günde bir yapmak gerekli.. kardeşim o gece yaptı bende boyanıcak falan sandım boyanmadı ayakları biraz sararma oldu ama o kadar da olsun şifa için ... sonuç olarak aydasını gördü 1-2 hafta gün aşırı yapmış sonrasında haftada bir falan yapıyorum dedi ayakları geçmiş sizde bir deneyin umarım faydasını görürsünüz ..

geçmiş olsun sağlık bu alaya,kınamaya gelmez ki özellikle eş tarfından böylesine kötü şeyler duymaya....
iyi sabırlıymışsın cidden o kadar lafa dayanmışsın çok dikkat ederim eşlerin başkaları yanında birbirine söyledikleri laflara ama eşin seni
başkaları yanında kırmayı alışkanlık haline getirmiş baksana kek bile ne kadar büyütmüş konuş bu durumdan rahatsızlığını söyle başkaları yanında benimle,yaptıklarımla,sağlık sorunlarımla ilgili konuşma de...elinden geleni de yapıyorsun doktora da gitmişsin
strese felan bağlı bir şeyde olabilir umarım düzelir.

Pedi kaç dakik kullandınız ayaklarınız yandı mı bu esnada?

canım bir saat kullandım
ama nasıl yandı,olsun yeterki iyileşsin
katlanırım:)
sanırım yakması soyulması için inş. düzelir şimdilik,
umutluyum farklılıklar oldu:)

eşin çok ayıp etmiş canım izin verme bu kadar bence. bende topuklarımdan dertliyim sürekli ponza taşı kullanıyorum bide krem hiç eksik olmaz bende bu aralar topuklarım çok sert çok ağrıyo valla.

Çok geçmiş olsun canım.
Topuk derdi bende de var ama ponza taşı faydasını göremedim:KK43:
çalışıyorsan birde devamlı ağrır
Allah kolaylık versin
bakalım burdan bir arkadaş ped (patik) önerdi topuk sertleşmelerine de iyi geliyormuş
sende bir dene istersen
biran önce iyileşiriz inşaallah:)

çok geçmiş olsun canım umarım geçer gider eşinizin uslubu davranışları geçmez tabii ama oda hatasını anlayıp özür diler inşallah...
ardeşiminde aynı sorunları vardı onda kokmada meydana geliyordu herşey denedi sizin gibi en son bayramda gittiğimde anneannem ona kına, sirke ve zeytin yağını karıştırıp leğenin içinde en az bir saat bekletmesini söyledi ama bunu en azından 2 günde bir yapmak gerekli.. kardeşim o gece yaptı bende boyanıcak falan sandım boyanmadı ayakları biraz sararma oldu ama o kadar da olsun şifa için ... sonuç olarak aydasını gördü 1-2 hafta gün aşırı yapmış sonrasında haftada bir falan yapıyorum dedi ayakları geçmiş sizde bir deneyin umarım faydasını görürsünüz ..

Sağol canım aslında bende devamlı ılık su masajı uyguluyorum
kardeşin içinde çok sevimdim umarım birdaha tekrarlanmaz.

Eşimi düşünmekbile istemiyorum
demek ki ben evli olduğumuzu aile olduğumuzu sanıyormuşum,
yazık diyorum bazen acabna boşa mı kürek sallıyorum
offff bilemiyorum biriyileşsin ayaklarım
her şeyi bahane edip beni üzen eşim görecek gerçekleri
inş pişman olur yaptıkları için.

geçmiş olsun sağlık bu alaya,kınamaya gelmez ki özellikle eş tarfından böylesine kötü şeyler duymaya....
iyi sabırlıymışsın cidden o kadar lafa dayanmışsın çok dikkat ederim eşlerin başkaları yanında birbirine söyledikleri laflara ama eşin seni
başkaları yanında kırmayı alışkanlık haline getirmiş baksana kek bile ne kadar büyütmüş konuş bu durumdan rahatsızlığını söyle başkaları yanında benimle,yaptıklarımla,sağlık sorunlarımla ilgili konuşma de...elinden geleni de yapıyorsun doktora da gitmişsin
strese felan bağlı bir şeyde olabilir umarım düzelir.

Zaten beni en çok üzende arkadaşlarımızın yanında ailemin yanında
kusur bulmaları alaya alması.
Bir gün işte ailem geldi zaten onun yüzünden sık gelmiyorlar,
babamın yanında dalga geçti
birde espiri yaptıığını sanıyor
babam da
- bugüne kadar babası olarak yaptıklarını mazur gördüm ama
bir daha yaptıklarını diline dolarsan karşında baban değil
alacaklın olur dedi
kalktı gittiler
çook üzülmüştüm sabaha kadar ağladım o gece
geldi ilk defa o gün özür diledi bir daha olmayacak dedi
ben öyle demek istemedim falan dedi.
Ama nerde bir iki gün dikkat etti
sonra yine aynı:KK43:

Sağol canım aslında bende devamlı ılık su masajı uyguluyorum
kardeşin içinde çok sevimdim umarım birdaha tekrarlanmaz.

Eşimi düşünmekbile istemiyorum
demek ki ben evli olduğumuzu aile olduğumuzu sanıyormuşum,
yazık diyorum bazen acabna boşa mı kürek sallıyorum
offff bilemiyorum biriyileşsin ayaklarım
her şeyi bahane edip beni üzen eşim görecek gerçekleri
inş pişman olur yaptıkları için.

Çok geçmiş olsun canım.
Topuk derdi bende de var ama ponza taşı faydasını göremedim:KK43:
çalışıyorsan birde devamlı ağrır
Allah kolaylık versin
bakalım burdan bir arkadaş ped (patik) önerdi topuk sertleşmelerine de iyi geliyormuş
sende bir dene istersen
biran önce iyileşiriz inşaallah:)

sağol canım allah kolaylıklar versin inş. düzelir eşin, sorunlar oluyor evlilikte inş. zamanla çözersininiz canım sende üzme kendini boşver...

Merhaba bayanlar,
eskiden sadece uzaktan konuları takip ediyordum ama
benim de sorunum var lütfen bilenler yardımcı olsun.
Ben 2 yıllık evliyim ve ayakalrımda eskiden beri
mantar gibi sorunlar var
yaşım genç olmasına rağmen sanki 50 yalşındaymış gibi duruyor
eşim de artık dalga geçmeye başladı
iyice abarttı durumu neymiş " bu yaşta böyle ayaklarım varmış
yaşlandığımda bakılmayacak durumda çirkin olurmuşum"
gibi daha bir sürü kırıcı laflar söylüyor
İnanın gitmediğim cildiye doktorları kalmadı ama bir çözüm yok
hadi mantarı geçtim ama çok sorunlu ayaklarım
eğer bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
eşimden de laflarından da ayaklarımdan da bıktım

lütfen canınızı sıkmayın bu bir rahatsızlık size tavsiyem ayaklarınız için eger mantar varsa öncelikle o sorunu ortadan kaldırıcak ilaç kullanmanız sonrasında ise ayaklarını suda bekletip iyice yumuşattıktan sonra topuklarınıza peeling yapmanız , peeling uygulamasından sonra ayaklarınıza şişedeki eldiven isimli bir ürün var onu sürüp üzerine pamuklu bir çorap giymenizi tavsiye ederim bunu bir hafta düzenli uyguladığınız da ciddi anlamda düzeliyo benim kayınvalidem de vardı pediküre bile gitmeye utanıyodu öyle söyleyim size , şu anda yalnızca tırnagında çok az miktarda bozukluk kaldı oda zamanla geçicek inş lahh ....

Nasıl odunuz merak ediyorum ayaklarını
umarım eşiniz yine problem çıkarmamıştır:26:

tesadüfen inceledim bu başlığı ve inanın çok üzüldüm hayat müşterektir insanın eşi bu kötü günlerinde yanında olmucak da ne zaman olucak? çok şaşırdım ve inan senin kadar üzüldüm bu duruma. motive bile etmemiş okuduğum yazılara çok şaşırdım. inş kullandığın patik kremler vs iyi gelmiştir. düzeldi mi peki ayağın?

Merhaba Crazy00,
Öncelikle çok geçmiş olsun. Benzer bir sorun bende de vardı, hatta artık parmak aralarında akıntı ve koku bile oluyordu.Ayaklarıma bakmak bile istemiyordum :KK43: Dermatolog Dr.Vefa Gönenç'e gittim, kendisinin verdiği iki krem oldu, 15 gün birini, 15 gün diğerini kullandım. Bu dönemde ayaklarımı yıkadığımda parmak aralarımı, topuğumu iyice kurular, devamlı kuru tutardım.Mucize bir şekilde 1 ay içinde ayaklarım iyileşti.Çok da güzel oldu :)

Kremlerin isimleri Travogen ve Travocort, birlikte kullanılıyor zaten.Hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama Vefa Bey'e bir muayene olmanızı tavsiye ederim, kesinlikle çok ilgili ve iyi bir doktor. Ben ayaklarım için gitmişken o yüzümdeki bazı soyulmaları görüp onlarla da ilgilenmişti, para odaklı bir doktor değil, kesinlikle pişman olmazsınız.
Geçenlerde Kanal D'deki Doktorum programına bile çıkmıştı.

Merhaba bayanlar,
eskiden sadece uzaktan konuları takip ediyordum ama
benim de sorunum var lütfen bilenler yardımcı olsun.
Ben 2 yıllık evliyim ve ayakalrımda eskiden beri
mantar gibi sorunlar var
yaşım genç olmasına rağmen sanki 50 yalşındaymış gibi duruyor
eşim de artık dalga geçmeye başladı
iyice abarttı durumu neymiş " bu yaşta böyle ayaklarım varmış
yaşlandığımda bakılmayacak durumda çirkin olurmuşum"
gibi daha bir sürü kırıcı laflar söylüyor
İnanın gitmediğim cildiye doktorları kalmadı ama bir çözüm yok
hadi mantarı geçtim ama çok sorunlu ayaklarım
eğer bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
eşimden de laflarından da ayaklarımdan da bıktım

cnm öncelikle geçmiş olsun ben yeni üyeyim bnm de mantar problemim war ama yüzümde, gitmediğim doktor kalmadı hepsi uzun süreli ve uygulanması zor tedaviler verdiler bi etkisini görmedim istanbula yerleştiğimde bi eczane keşfettim ve bu eczanin vitrininde mantar ilacı bulunur yazıyodu eşim gel bi soralım dedi ve girdik bi şişede adı olmayan bi ialç verdi bana bi de vazelin gibi bi krem yanında.. hiç inanmayarak aldım ve aylardır da ara ara kullanıyorum sadece 3. gün sonunda cildim pürüzsüz olmuştu adresini veriym bi tek o eczanede war ayakların için de kulklanabilirsin reklam yaptığımı düşünmesin kimse... çok berbat bi durum çünkü... bi de benim yüzsümdeydi kıpkırmızı ve pul pul oluyodu yüzüm.. dışarı çıkmaya utanıyodum.. bu eczane avrupa yakasında bahçelievlerde.. siyavuşpaşa caddesinde siyavuşpaşa eczanesi.. çok memnun kalacağına eminim.. geçmiş olsun..

evlenmek için 4 takla atıyorlar.evlendikten sonra da kusurlarımızı yüzümüze aşağılayarak söyleler..aman boş ver ben böyleyim düzeltmeye çalışacam olursa olur olmazsa olmaz de..çık.eşin için değil kendin için düzelt ayaklarını..

benimde ayak tabanlarım çok sertti ağrıyordu bide pul pul dökülme vardı mantar sanıyordum dr. gittim vitamin eksikliğinden dedi böyle, bide krem verdi akşam sabah sür dedi biraz yakıyor sürünce ama daha iyiyim şimdi zaten ponza taşı olmadan bi hayat düşünemiyorum arkadaşlar topuklardaki sertlikte yanlış ayakkabı ortapedik olmayan ayakkabı neden oluyormuş herkese geçmiş olsun

Erkekler ne kadar kibar ne kadar romantik ince olursa olsun hepsinin kütük tarafi var. Kimisi devamli kütük, kimisi ara sira kütük yanini gösteriyor. Benim esimde burnumla dalga gecer kemerli burnum var. Dalga gecmesini önemsemiyordum aslinda bende zaman zaman bundan dolayi kendimle dalga gecer dert etmezdim ta ki öpüp sevgililer gününü kutladigimda gülene kadar. Neden gülüyorsun diye sordugumda cevap : Hic öylesine burnuna güldüm. Bakar misiniz :18:ne kadar kaba, ne kadar ayip. O günden bu yana burnumu yaptirmaya kesin karar verdim ama esim calismiyor burnumu söz konusu ettigi zaman ise basla o zaman seni nasil soyup sogana ceviriyorum gör bakalim diyorum. Ne borc dinlerim ne harc bu burun yapilacak diyorum. Kendinle barisik degilsin diyor bana :KK53: Sevgililer gününü kutladigim adam ayni sekilde bana yaklasmazsa burnuma gülerse ne yapmaliyim acaba.
Erkek = Kütük arkadaslar, nasil olursa olsun hepsinin kütük ötesi yanlari var.

Cok gecmis olsun canim sana da, umarim su patik isine yarar da kurtulursun bu dertten. Bakalim daha sonra neyi bahane edecek. Sinirlenmisim sanirim :KK4:

canım geçmiş olsun eşinde umarım hatasını anlar ve senden özür diler unutmasın ki kul yadırgadığını çekmeden bu dünyadan ayrılmaz başına gelirse senin halini çok daha iyi anlar hiç üzülme elbet geçer sabır et her insanın hassas bölgesi farklıdır demek ki seninde ayakların hassas ALLAH şifa versin canım.

bu da bir sağlık sourunu senin eşinde ne kadar anlayışsızmış çok ayıp bir şey bu insan böyle bir durumda eşine moral verip destek olmalı bunu yapmayı bırak dalga geçiş bide.

X