Elektronik Ev Aletleri XİAOMİ ROBOT SÜPÜRGE

Duygu celik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2020
13
3
34
MERHABALAR ARAMIZDA XİAOMİ ROBOT SPÜRGE KULLANANLAR VAR MIDR ? MEMNUNMUYUZ KULLANIMI NASIL YER YERI TEMZILIYOR MU ARKASINDAN TEKRAR GEREK KALIR MI VEYA HANGI MARKALARI KULALNIYORSUNUZ ALACAGIM AMA ONCE BILGI ALMAK ISTEDIM :)

MERHABALAR ARAMIZDA XİAOMİ ROBOT SPÜRGE KULLANANLAR VAR MIDR ? MEMNUNMUYUZ KULLANIMI NASIL YER YERI TEMZILIYOR MU ARKASINDAN TEKRAR GEREK KALIR MI VEYA HANGI MARKALARI KULALNIYORSUNUZ ALACAGIM AMA ONCE BILGI ALMAK ISTEDIM :)
ben 1 yıldır kullanıyorum, mopsuz olanlardan.
çok memnunum. evimizde sadece salonda halı var, eşyalarımızın altı hep yüksek, o yüzden her yere girip çıkıyor.
giremediği çok az yer var evde, oraları da kendimiz büyük makineyle alıyoruz.
3+1 evim, yer süpürmek bi işkenceydi önceden. şimdi kendimiz evde yokken uzaktan bağlanıp çalıştırıyoruz, temiz eve gidiyoruz. evi çok silmeye bile ihtiyaç duymuyoruz, çünkü yeri vakumlayarak süpürüyor, ıslak mendilde hiç leke olmuyor mesela.. 10 günde bir siliyorum evi o yüzden.

ben 1 yıldır kullanıyorum, mopsuz olanlardan.
çok memnunum. evimizde sadece salonda halı var, eşyalarımızın altı hep yüksek, o yüzden her yere girip çıkıyor.
giremediği çok az yer var evde, oraları da kendimiz büyük makineyle alıyoruz.
3+1 evim, yer süpürmek bi işkenceydi önceden. şimdi kendimiz evde yokken uzaktan bağlanıp çalıştırıyoruz, temiz eve gidiyoruz. evi çok silmeye bile ihtiyaç duymuyoruz, çünkü yeri vakumlayarak süpürüyor, ıslak mendilde hiç leke olmuyor mesela.. 10 günde bir siliyorum evi o yüzden.
MOPSUZ OLAN DERKEN BU MOP DEDİGINIZ AYRICA SILME MAKINASIDA OLUYOR ONDAN MI BAHSEDIYORSUNUZ YOK SA SADECE SUPURME OLAN MI BEN HIC ANLAMIYORUM İZLİYORUM AMA KAFAM YATMADI BI TURLU EN SON CAREYI BURDA BULDUM :) SİZİNKSİ HANGISI ACABA PAYLASIRMISIZ BI ARASTIRAYIM .

MOPSUZ OLAN DERKEN BU MOP DEDİGINIZ AYRICA SILME MAKINASIDA OLUYOR ONDAN MI BAHSEDIYORSUNUZ YOK SA SADECE SUPURME OLAN MI BEN HIC ANLAMIYORUM İZLİYORUM AMA KAFAM YATMADI BI TURLU EN SON CAREYI BURDA BULDUM :) SİZİNKSİ HANGISI ACABA PAYLASIRMISIZ BI ARASTIRAYIM .
"Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - Mi Vacuum Cleaner" bu şekilde search ederseniz bulursunuz.

bendekinin bir üst modelinde mop var, hem süpürüyor hem siliyor.

"Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge - Mi Vacuum Cleaner" bu şekilde search ederseniz bulursunuz.

bendekinin bir üst modelinde mop var, hem süpürüyor hem siliyor.
PEKİ BUNALRA HARITA YUKLENIYOR DIYOLAR O NASIL OLUYOR VE BU HARITA HER CALSITIRMADA SILINIYORMUS HER SUPURMEDE TEKRAR HARITAMI YAPMAM GEREKICEK

herkesin temizlik anlayışı farklıdır, ben memnunum robottan, evime aldığım en iyi şey diyorum.
ama siz belki beğenmezsiniz, denemeden bilemezsiniz.
hepsiburadadan almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Merhabalar, aldınız mı robotu
Bende almayı düşünüyorum, deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz

Ben de anneme ve kendime almak istiyorum ama başka markalar da var. Roborock var mesela ama çok daha pahalı. Onlar nasıl acaba?

Son zamanlarda ben de bu konuyu araştırıyorum. Fikri olan yazarsa çoğunluk memnun görünuyor sanki

Robot süpürge kullananlar yorumlarını paylaşırsa çok iyi olur. Ben de araştırıyorum ve bir sürü model çıktı karşıma araştırdıkça. Alırken hangi özelliklere dikkat etmeli. Moplu olanlar için kullanıcı yorumları nasıl? Sahip olan arkadaşlar yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Benimki hem süpürüyor hem siliyor çok memnun kaldım. Bugün 5. Gün 4 gündür günde 2 defa süpürttüğüm evden çıkan tozu görseniz şaşırırsınız.evin havası değişti resmen. Çocuklu ev olunca temizlik yaptığım gün bile temiz gorunmuyordu bu kadar. Sessiz olması da çok güzel gece 12 de bile çalıştırsam komşuya ses gitmez. Çocuk uyurken çalıştırıyorum mesela uyandırmıyor.

Fiyat olarak da haftalık temizliğe kadın almakla kiyasladim. Ayda 400 lira kadına veriyordum şimdi daha azını 9 ay taksit olarak vereceğim sonrasında da makine benimle kalacak 🤭

Benimki hem süpürüyor hem siliyor çok memnun kaldım. Bugün 5. Gün 4 gündür günde 2 defa süpürttüğüm evden çıkan tozu görseniz şaşırırsınız.evin havası değişti resmen. Çocuklu ev olunca temizlik yaptığım gün bile temiz gorunmuyordu bu kadar. Sessiz olması da çok güzel gece 12 de bile çalıştırsam komşuya ses gitmez. Çocuk uyurken çalıştırıyorum mesela uyandırmıyor.

Fiyat olarak da haftalık temizliğe kadın almakla kiyasladim. Ayda 400 lira kadına veriyordum şimdi daha azını 9 ay taksit olarak vereceğim sonrasında da makine benimle kalacak 🤭
Hangi modeli aldınız

Gitti gidiyordan indirimdeyken 2599 a aldım canim
Yorumlarda çok eşya olan evler için uygun değil diyor, sizin bu konudaki fikriniz nedir.
Eşya olarak kendi evimi tarif etmem gerekirse bir eve alınması gereken her eşya var, temizliğe gelen kadınlar fazla buluyor tabi

X