Vücut Kremleri Victoria's Secret=Eyüp Sabri Tuncer Parfume Jewels Set

Vücut kremleri, losyonlar
benim est lerim dun geldi ama arkadasta bakamadim daha :S fakat hot kises in çok guzel oldugunu soyledi. swiss chocolate inda skar sikmaz alkol koktugunu soyledi :S

benimde est lerim gedi. hot kisses çok tuhaf bir koku,hi hşuma gitmediblackberry böğürtlen kokuyor fena değil . yine silver rain favorim,kampanya bitmeden 3 set daha isteyeceğim :21:

Cherry Pie
Silk Touch
Sprin Rain
Hot kisses
Hatıralar kolanyası
Birde adını hatırlayamadığım oda parfümü sipariş ettim.. Toplam 37,59TL tuttu:KK37:

Ürünler bir gelsin hemen size yazıcam..

Eveet ürünlerim gelsi. hot kisses ve cherry pie ya bayıldım. bu arada silk touch demişim o silver rain olacak. silver rainin splash ı ilk etapta çok hoşuma gitmedi ama durdukça güzelleşti. Kremlerin kokuları çok hoş ve kalıcı. Victoria secret ile çok başabaşolmasa daürünler güzel. Hele debir türk markası olması daha güzel. Oda parfümü Gizli bahçelermiş çok hoş birkokusu var. Kolonya da çok hoşuma gitti. Hazır indirimdyken ve yeni yılda geliyorken sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olur bu setler..

Baktım da hot kisses, silver rain ve cherry pie muhteşem.. Birer set daha alsam mı acep:26:

Son düzenleme:
Eveet ürünlerim gelsi. hot kisses ve cherry pie ya bayıldım. bu arada silk touch demişim o silver rain olacak. silver rainin splash ı ilk etapta çok hoşuma gitmedi ama durdukça güzelleşti. Kremlerin kokuları çok hoş ve kalıcı. Victoria secret ile çok başabaşolmasa daürünler güzel. Hele debir türk markası olması daha güzel. Oda parfümü Gizli bahçelermiş çok hoş birkokusu var. Kolonya da çok hoşuma gitti. Hazır indirimdyken ve yeni yılda geliyorken sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olur bu setler..

Merhaba kalıcı derken neye göre kalıcı olduğunu söylüyorsunuz? Evden çıkarken sürdünüz uzun zaman mı gitti,ya da evdeyken sürdünüz elinizi sürekli yıkadığınız halde hala kokuyor mu? Ve nasıl uyguluyorsunuz ürünleri.

kızar silver rain kullananlar düşüncelerini paylaşabilirlermi bu kokuyu çok merak ediyorum

siparişte bir sorunla karşılaştım kredi kartı numaramımı yazdıktan sonra onay verdim ve tel numarama bi mesaj gelicek ve onu yazarak onaylamam gerektiğiyle ilgili ancak o numaram eski kullanmadığım numaram yani siparişi alınmadı sanırım böyle bir sorunla karşılaşan oldumu kızlar tüketici hattındaki 0800 le başlayan numarayı aradım sorunu söylemek için ancak böyle bir numara kullanılmamaktadır diyor başka iletişime geçebiliceğim ne mail nede tel numarası var:26:

Son düzenleme:
Merhaba kalıcı derken neye göre kalıcı olduğunu söylüyorsunuz? Evden çıkarken sürdünüz uzun zaman mı gitti,ya da evdeyken sürdünüz elinizi sürekli yıkadığınız halde hala kokuyor mu? Ve nasıl uyguluyorsunuz ürünleri.

Akşam kremi sürdüm ertesi gün hala buram buram kokuyordu.. Ben banyodan sonra kremlendim sadece. Splashları kullanmaya vakit olmadı daha..

kızar silver rain kullananlar düşüncelerini paylaşabilirlermi bu kokuyu çok merak ediyorum

Kesinlikle muhteşem bir koku,ne çok ağır ne de hafif.buram buram çiçek kokuyor ve kalıcı.ppreyini sıkdım sabah evden çıkarken hala mis gibi kokuyorum :)

Kesinlikle muhteşem bir koku,ne çok ağır ne de hafif.buram buram çiçek kokuyor ve kalıcı.ppreyini sıkdım sabah evden çıkarken hala mis gibi kokuyorum :)

yağmurluk bu ceryy pie nin kokusu hot kissesimi yakın silver raine mi? ona göre sipariş vereceğim

siparişte bir sorunla karşılaştım kredi kartı numaramımı yazdıktan sonra onay verdim ve tel numarama bi mesaj gelicek ve onu yazarak onaylamam gerektiğiyle ilgili ancak o numaram eski kullanmadığım numaram yani siparişi alınmadı sanırım böyle bir sorunla karşılaşan oldumu kızlar tüketici hattındaki 0800 le başlayan numarayı aradım sorunu söylemek için ancak böyle bir numara kullanılmamaktadır diyor başka iletişime geçebiliceğim ne mail nede tel numarası var:26:

canımm 0800lü nolar cepten aranmıyor acaba ceptenmi denedin. bankanı arayıp telefon bilgilerini güncelleyeilirsin

Ben geçen hafta hot kisses aldım kendime, 2 gün önce geldi harika kokuyor, bayıldım.. :KK69: BUgün görümcelerime ve annem için de sipariş verdim. Cherry pie - pure love ve silver rain..

Hot Kisses, Melon, Cherry Pie ve Silky Touch'tan sonra Raspberry de aldım! Kullan kullan bitmez bunlar :KK9: Şu aralar çoğu kez Ulus'a gitmem gerekiyor, ben de dayanamayıp Eyüp Sabri'ye uğruyorum. Elemanlar tanıyor artık beni :KK1:

Kendime almışken sevdiklerime almamak olmaz diye 7 tane de Strawberry kaptım, harika bir yılbaşı hediyesi :)

Son düzenleme:
Swiss Chocolate
Red Apple
Hot Kisses
Cutti Pie

setlerini aldım

Swiss Chocolate'ın body splashini beğenmedim kızlar, sadece kremleri güzel
Red Apple'ın body splash'i oda kokusuna benziyo, sevmedim
Hot Kisses'ın özellikle kremleri harika bayıldım! Zaten Hypnotic Poison'ımı fazla kullanmamak için bunu kıyafetlerime sıkıcam:) amaç orjinal parfümden tasarruf
Cutti Pie çok şirin bi koku:)
Kremler çok kaliteli 10 üzerinden 10 veriyorum ama body splashler için aynı şeyi söyleyemicem açıkçası.. 10 üzerinden 5

Son düzenleme:
maleseff sitede çogu ürün bitmiş.bnde pink blossom ve cutti pie var.pink blossom agır bir koku ama guzel sayılabilir kokusu 6-7 saat gitmiyor.cutti pie daha hafif.ama dayanamayıp bikaç sipariş daha verdim.geldiklerinde nasıl olduklarını yazarım:) mis kokulu gunler:):KK66:
PERFUME JEWELS 3'LÜ SET CHERRY
HAND & BODY CREAM - SILVER RAIN
HAND & BODY CREAM - CHERRY PIE
PERFUME JEWELS 3'LÜ SET PAPAYA
PERFUME JEWELS 3'LÜ SET POMEGRANATE

Kızlar bende normalde Victorias Secret delisi olarak başka losyon kullanmazdım ama bu indirimi görünce dayanamadım hemen verdim sparişi dün :) Merakl bekliyorum, gelince kokuları ve görüşlerimi yazarım... Ama çok fazla ürün kalmamış gerçekten :KK43:

X