Verecek cevap bulamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok yaa zaten en sonunda cevapsız bıraktım onu ses atmıştı yine konusu da erkekler her zamanki gibi cevap vermedim zaten bir dünya derdkm var neymiş bana napiyorsun nasılsın diye soruyormus da cevap vermemisim sanki ben cevap verdiğimde beni takıyorsun da sana cevap vermemisim 😂 inadına cevap vermedim seslerine bugün işte tartıştık sonra baktım bu kendisini haklı sanıp üstte çıkmaya çalışıyor bende dedim ki sen cocukca davranıyorsun dünya da senin etrafında dönmüyor herkes sana düşman değil herkes seni cekememezlik yapmıyor bu tavırlarından vazgeç. O da işte aptal salak seni Allaha havale ediyorum karaktersiz falan yazmış engellemis her yerden
Bende aylar önce tanıştığım bir arkadaşım vardı evli oda bende evliyim ama kadın sürekli kendi problemlerini bana anlatıyor bende onunla dertleşiyordum ama belli süre sonra sadece dinlenmek istemeye başladı yani beni hiç dinlemeye çalışmıyor sonra kocasıyla arası düzeliyor bana yazmıyor iğrenç bir tavır bi yakın bi uzak bende kökten sesimi kestim çok rahatım suanda gerek yok okadar samimiyete inan bitane gerizekli daha almak istemiyorum hayatıma

Hee yaşadığımı buraya dert yanıyorum ama burası dışında anlatacağım kimsem yok. Şimdi aylar önce tanıştığım biri sürekli başına ne gelirse sesle anlatıyor kaçar dakikalık sesler artık sayamıyorum 7 dk.10 dk değişiyor. Yazmıyorum da o yazıyor sadece dert anlatmaya az öncede atmış 7 8 dk ses yine uzaktan biriyle tanışmış onu anlatmış dinlemedim biraz dinledim anladım konuyu. Yıldım artık hayır atma yeter desem hatta güzellikle söylesem bile alınır tavır yapar hatta direkt yazmaz hicç. Ne yazayım ne cevap vereyim de sesini keseyim artık kalbini de kırmak istemiyorum ama beni kullanıyor sanki aynısını ona yapcam bakalım benim gibi sabredebilecek mi
İlla direkt yazma diyemem alınır derseniz hoparlörüm bozuldu gönderdiklerini dinleyemiyorum. Kulakligim da kayıp, kedim kemirdi falan diye bir bahane bulabilirsiniz. Ses kaydını hızlandırip dinleme seçeneği de var bu arada.

İlla direkt yazma diyemem alınır derseniz hoparlörüm bozuldu gönderdiklerini dinleyemiyorum. Kulakligim da kayıp, kedim kemirdi falan diye bir bahane bulabilirsiniz. Ses kaydını hızlandırip dinleme seçeneği de var bu arada.
Hayır bitti zaten en son bana hakaret etti. Karaktersiz falan yazmış salak yazmış ugrasmadim ama ağzının payını vericem

Bende aylar önce tanıştığım bir arkadaşım vardı evli oda bende evliyim ama kadın sürekli kendi problemlerini bana anlatıyor bende onunla dertleşiyordum ama belli süre sonra sadece dinlenmek istemeye başladı yani beni hiç dinlemeye çalışmıyor sonra kocasıyla arası düzeliyor bana yazmıyor iğrenç bir tavır bi yakın bi uzak bende kökten sesimi kestim çok rahatım suanda gerek yok okadar samimiyete inan bitane gerizekli daha almak istemiyorum hayatıma
Benim o tavırlarına öyle sinirlerim bozuluyordu ki kızı boğasım geliyordu. Çünkü bencilin narsistin tekiydi. Son olayda da zaten tartışma çıksın diye uğraştım öyle de oldu ama tam iftar saatinde bana laf sokup engellemiş Çünkü konuşursam neler yaşayacağını az çok biliyor korkak işte yinede ağzının payını vericem biraz zaman geçsin boylelerinden Allah uzak etsin bizi de onlara benzetmesin

Senin de derdin bitmiyor anamm diye de laf sıkıştır arada:) bütün kötü enerjisini üstüne yıkmasına müsade etme
Alınır gucenir hemen mesajları siler hem benden hem kendinden böyle bi ruha sahip kızın ailesinin durumu iyi babası dünyanın parasını akıyor annesi çalışıyor ev kendilerinin abisi çalışıyor kimse omu itip kakmıyor ama asla memnun değil halinden beni de bu delirtiyor. Ve en ufak şeyde ona ni ima da bulunduğunu düşünüp tamamen seni hayatından çıkarabilecek karaktere sahip. Zaten bitmesini bekliyordum bencilliğiyle her şeyi kendine göre yorumlamasıyla iyice sinirlerim bozuldu bende dayanamadım son konuşmamız da dünya sadece senin etrafında dönmüyor herkes sana kötü olmak için uğraşmıyor ya da herkes seni kıskanmıyor diye laf çarpıttım. Salak dediği için benden memnun değilsen konuşma dediği için. O da karaktersiz Allah bildiği gibi yapsın seni salak falan saydirip her yer yerden engelledi.

Müsait değilim sonra dinleyeceğim diyin ve hiç dinlemeyin böylelikle verecek cevabınız olmadığı için saf bir arkadaş değilse anlar
Hayatta her şeyi de bu kadar dert etmeyin kendinize yorulursunuz vallahi …
Dert degil ama sinir oluyorum öyle böyle değil hemde sadece kendisini düşündüğü için her lafı kötüye çekip kolaylıkla beni hayatından atmaya yeltendigi için her şeye triplendigi için kendi ihtiyaçları ufacık karsilanmasin şımarık kız triplerine girdiği için ve benden 2 yas büyük olmasına rağmen

Hee yaşadığımı buraya dert yanıyorum ama burası dışında anlatacağım kimsem yok. Şimdi aylar önce tanıştığım biri sürekli başına ne gelirse sesle anlatıyor kaçar dakikalık sesler artık sayamıyorum 7 dk.10 dk değişiyor. Yazmıyorum da o yazıyor sadece dert anlatmaya az öncede atmış 7 8 dk ses yine uzaktan biriyle tanışmış onu anlatmış dinlemedim biraz dinledim anladım konuyu. Yıldım artık hayır atma yeter desem hatta güzellikle söylesem bile alınır tavır yapar hatta direkt yazmaz hicç. Ne yazayım ne cevap vereyim de sesini keseyim artık kalbini de kırmak istemiyorum ama beni kullanıyor sanki aynısını ona yapcam bakalım benim gibi sabredebilecek mi

Çok saçma konular acıyorsun ya engel tuşu diye birşey var be kardeşimmm!

Bir kere müsait değilim canım müsait olunca dinleyeceğim yazın dinlemeyin sorarsa unuttum dersiniz. Bir kere görüldü atın dinlemeyin neden dinlemedin derse elimde isim vardı açtım mesajı ses olduğunu görünce müsaitken dinleyecektim unutmuşum dersiniz.
Bir kere ses atınca canım ses atma ortam müsait değil dinleyecek durumum yok diyin.
Bir daha atarsa canım özetle durumu istersen ses dinleyemiyorum vakitten dolayı diyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X