Verecek cevap bulamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Hee yaşadığımı buraya dert yanıyorum ama burası dışında anlatacağım kimsem yok. Şimdi aylar önce tanıştığım biri sürekli başına ne gelirse sesle anlatıyor kaçar dakikalık sesler artık sayamıyorum 7 dk.10 dk değişiyor. Yazmıyorum da o yazıyor sadece dert anlatmaya az öncede atmış 7 8 dk ses yine uzaktan biriyle tanışmış onu anlatmış dinlemedim biraz dinledim anladım konuyu. Yıldım artık hayır atma yeter desem hatta güzellikle söylesem bile alınır tavır yapar hatta direkt yazmaz hicç. Ne yazayım ne cevap vereyim de sesini keseyim artık kalbini de kırmak istemiyorum ama beni kullanıyor sanki aynısını ona yapcam bakalım benim gibi sabredebilecek mi

Hee yaşadığımı buraya dert yanıyorum ama burası dışında anlatacağım kimsem yok. Şimdi kızın biri sürekli başına ne gelirse sesle anlatıyor kaçar dakikalık sesler artık sayamıyorum 7 dk.10 dk değişiyor. Birkaç aydır tanışıyoruz yazmıyorum da o yazıyor sadece dert anlatmaya ne yazayım ne cevap vereyim de sesini keseyim artık kalbini de kırmak istemiyorum ama beni kullanıyor sanki aynısını ona yapcam bakalım benim gibi sabredebilecek mi
Önce cevap vermeyin sonra da engelleyin

Kızın biri derken yani arkadaşınız mı nerden tanıştınız? Onun için önemli bi konumda mısınız ki neden her şeyi size anlatıyor? Müsait olmadığınızda geç dönseniz belki anlar.

Kızın biri derken yani arkadaşınız mı nerden tanıştınız? Onun için önemli bi konumda mısınız ki neden her şeyi size anlatıyor? Müsait olmadığınızda geç dönseniz belki anlar.
Ya geç döneyim dönmeyeyim bıktırdı artık yeter sürekli dinlemekten sıkıldım

Müsait değilim sonra dinleyeceğim diyin ve hiç dinlemeyin böylelikle verecek cevabınız olmadığı için saf bir arkadaş değilse anlar
Hayatta her şeyi de bu kadar dert etmeyin kendinize yorulursunuz vallahi …

Neden bukadar taktiniz anlamadim. Kaybedecek bir arkadaslik goremedim sanki? Cevap vermek zorunlulugunuz yok, dinleyemiyorum su an demeniz bile yeterli bence.

Hee yaşadığımı buraya dert yanıyorum ama burası dışında anlatacağım kimsem yok. Şimdi aylar önce tanıştığım biri sürekli başına ne gelirse sesle anlatıyor kaçar dakikalık sesler artık sayamıyorum 7 dk.10 dk değişiyor. Yazmıyorum da o yazıyor sadece dert anlatmaya az öncede atmış 7 8 dk ses yine uzaktan biriyle tanışmış onu anlatmış dinlemedim biraz dinledim anladım konuyu. Yıldım artık hayır atma yeter desem hatta güzellikle söylesem bile alınır tavır yapar hatta direkt yazmaz hicç. Ne yazayım ne cevap vereyim de sesini keseyim artık kalbini de kırmak istemiyorum ama beni kullanıyor sanki aynısını ona yapcam bakalım benim gibi sabredebilecek mi
Hımmm yazın.

Benimde öyle arkadaşım vardı. Cevap vermedim uzun süre. Sonra kesti mesaj atmayı. Küserse de kendi tercihi. Kullanıldığımı hissettiğim yerde duramam ben.

önce uyar olmuyorsa engelle yanı

gerçekten seni çöp kutusu gibi kullandığını hissediyorsan hiç cevap verme, ghostla gitsin
ama kullanılma hissinden çok emin değilsen , ne desem bilemedim falan diyerek kısa dönüşler yap geç
benim bi arkadaşım telefonla arayıp dert anlatanlara sıkıldığı zaman , ne diyim ki şimdi... valla ne denir bilemiyorum. ne diyim yani falan diyerek karşı tarafa telefonu kapattırırdı o geldi aklıma :KK53:

Neden bukadar taktiniz anlamadim. Kaybedecek bir arkadaslik goremedim sanki? Cevap vermek zorunlulugunuz yok, dinleyemiyorum su an demeniz bile yeterli bence.
Bu kadar şikayetlenmenizden dolayı arkadaşınızın hayatınızda bir değeri yok. Dolayısıyla dert etmeniz yersiz, engelleyip geçin anlamıyorsa.
Bana bir sürü hakaret etti ona sadece çocukça davranıyorsun dedim diye 😂 engellemiş karaktersiz bilmem ne dolu mesaj yazmış şimdi geldi saçını başını yolma bh yellozun

Polemiğe girmeyin cevap vermeyin okumayın ben burda bir konuya yazınca ve yanlış anlaşılınca mesela cikiyorum o konudan ne alıntı ne yorumlara ne beğenmedim atanlara hiç bakmıyorum bile sıfırlı yorum konuyu unutup geçiyorum canınızı sıkmayın kimseyi kırmak değil bu ustelememek sadece kendinize dert etmeyin bunu ne takiyorsunuz bu kadar kafaya hayalet ol gitsin bu kadar

engelle 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X