ve işte sonuç - hymenoplasti (kızlık zarı tamiri / dikimi)

kadr56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
98
8
arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum bazı sebeplerden dolayı ama sizi ve ihtiyacı olanları unutmadım ama kaynanamla beraber oturduğum için giremiyorum evet düğünüm oldu ilk gece çok zor geçti inanılmaz acı verdi ama O KAN GELDİ.hemde fazlasıyla ertesi günde dahil.inanamadım hala bile inanamıyorum.aslında okadar uzun yorucu üzücü bir zaman dilimi yaşadımki şimdi bulduğum bu huzuru mutluluğu kaybatmekten çok çok korkuyorum.evet kan geldi ve her şey bitti.ama ben yinede korkuyorum yani acaba şimdi dr gitsem muatene etseler GEÇMİŞTE BÖYLE BİR OPERASYON YAPTIĞIM ANLAŞILIRMI.bundan korkuyorum.bilgisi olan varsa söylesin.
ve şunu söylim bunu unutmak kolayda değil.hani bazı kınayan arkadaşlar oluyor ya çok yanılıyolar.ben hala kendime inanamıyom.nasıl cesaret ettim diye...ama iyikide yapmışım çünkü kocamın merakla o kanını gelmesini beklediği anı görünce iyiki yapmışım dedim.yoksa beni mahvederdi.hala bile böyle bişeyh anlaşılsa yine aynı sonuç.malesef bu bizim kaderimiz.
sormak istediğiniz olursa ara ara yani kaynanamdan gizli ne kadar olursa size yardımcı olacam ALLAHA EMANET OLUN

merhaba benimde böle bir korkum var benim çok kaşıntım vardı parmagımı sokmuştum kan gelmişti bundan 7 yıl öncesinde şuan aklıma geldikçe cıldırıyorum ne yapcagımı bılmıyorum şuan birlikte oldugum ve ailesi çok katı ilk gece kanı bekleyenlerdenler bende çok korkuorum maddi durumum çokta iyi degil açıkcası ev kızıyım sonucta ama bunu yaptırmak yanı muayene olup eger öle ise yaptırmak istiyorum ne üzerine doktora gittiniz ve nekadar ücret aldı bilgilendirirseniz sevinirim evlilikten nekadar önce yaptırdın:KK43:((((((

ben yeni operasyon oldum tam 1 ay oldu, ist. yaşıyorum. lokal anestezi ile yapıyorlar flep yöntemi. kalıcı oldum. 1 sene sonra düğünüm var. operasyon sorasında insan o kadar kötü oluyorki. çok ağladım. psikolojim bozuldu biraz. gerçekten yaptıran arkadaşlar beni daha iyi anlar. olay maddiyata bakıyor açıkçası, bütün plastik cerrahlar yapıyor. ben kalıcı yaptırdığım için ne zmaan ilişkiye girersen ozaman bozulacak dedi. şimdi kontrole gidicem haftayai bakalım. operasyondan 2-3 gün kanama oluyor ve birazda yanma tabi. ama antibiyotik ve ağrı kesici ile geçiyor.

Geçmiş olsun diyeyim...Öyle bir zaman ki artık şimdi herkes cinselliği doyasıya yaşıyor

Bir tek erkek arkadaşları bozmadığı için kızım diye ahkam kesenlerin dünyası :)

Nasıl bir çelişkidir bu değil mi...

Ben böyle operasyona karşı eğilim açıkçası çünkü kadınların başına türlü türlü iş gelebiliyor

Ağaçtan düşüp kan gelen,demire düşen vb.bir sürü hikaye var bunlara dair

O yüzden de karşı değilim...

Namus ölçüsü bir damla kan değildir.

ben yeni operasyon oldum tam 1 ay oldu, ist. yaşıyorum. lokal anestezi ile yapıyorlar flep yöntemi. kalıcı oldum. 1 sene sonra düğünüm var. operasyon sorasında insan o kadar kötü oluyorki. çok ağladım. psikolojim bozuldu biraz. gerçekten yaptıran arkadaşlar beni daha iyi anlar. olay maddiyata bakıyor açıkçası, bütün plastik cerrahlar yapıyor. ben kalıcı yaptırdığım için ne zmaan ilişkiye girersen ozaman bozulacak dedi. şimdi kontrole gidicem haftayai bakalım. operasyondan 2-3 gün kanama oluyor ve birazda yanma tabi. ama antibiyotik ve ağrı kesici ile geçiyor.

cnm ne kadar ücret ödedin

canım bende istanbulda yaşıyorum.hangi doktora yaptırdın

merhaba benimde böle bir korkum var benim çok kaşıntım vardı parmagımı sokmuştum kan gelmişti bundan 7 yıl öncesinde şuan aklıma geldikçe cıldırıyorum ne yapcagımı bılmıyorum şuan birlikte oldugum ve ailesi çok katı ilk gece kanı bekleyenlerdenler bende çok korkuorum maddi durumum çokta iyi degil açıkcası ev kızıyım sonucta ama bunu yaptırmak yanı muayene olup eger öle ise yaptırmak istiyorum ne üzerine doktora gittiniz ve nekadar ücret aldı bilgilendirirseniz sevinirim evlilikten nekadar önce yaptırdın:KK43:((((((

canım kızlık zarı öyle kaşımakla biraz parmak sokmakla sanmamki bozulsun kaşırken tırnağınla çizmiş olmayasın çünkü öyle kolay bozulan birşey değil ve okadar öndede değil bence imkanın varsa git bir doktora muayne ol açıkca sor kafandaki soru işaretini

Allah Yardımcı olmuş valla ya Çok üzülürum Bunları okuyunca
Erkekler Aynı şeyi yaşamıyo tabi rahatlar neyse canım
geçmiş olsun korkma artık inşallah bişey olmaz bundan sonra

merhaba kızlar,benim devlet hastanesinde sadece ebe olan bir tanıdığım,birine yaptığını söylemişti kız çok kapalı bir ailenin kızıymış çok yalvarmış düğünden bir gün önce ebe kıza tek bir dikiş yapmış ve olay esnasında taze olan dikiş açıldığı için kanama gerçekleşmiş.kalıcı olanı bilmem ama geçici olan böyle yapılıyormuş hep.ebe tanıdık bu kadarcık şey için bir dünya para alıyorlar demişti.

ya böyle bir sebepten olması ve bunu anlatamayacak olman çok kötü :KK43: yani bu çagda bu kadar geri düşünceli olmaları can sıkıcı...

Böyle hemen kızlık bozulmaz, tabi sen daha sonrasında nasılsa kız değilim artık deyip, elini içine daha fazla sokmadıysan.

Eğer dediğin gibi olduysa,3 hiç bir şey yaptırmadanda ilk gecende %99 kan gelecektir. Fakat aklında soru işareti kalmasın istiyorsa, bir doktora görün yinede.

ya kızlarr ilk kez girince kanama oluyoda sonra ilişiye girince yine kanama oluyomu ilk gece ilişkiye girdikten sonra ve ertesi gün yine ilişkiye girince kanama olurmu yoksa sadece bi kereye mahsus olarakmı kanama oluyo

ya kızlarr ilk kez girince kanama oluyoda sonra ilişiye girince yine kanama oluyomu ilk gece ilişkiye girdikten sonra ve ertesi gün yine ilişkiye girince kanama olurmu yoksa sadece bi kereye mahsus olarakmı kanama oluyo

Kişiden kişiye değişir bu durum. Bunda vajinanın darlığı penisin büyüklüğü ön sevişmemin kısa tutulması gibi sebeblerde etkendir. Kendimden örnek verecek olursam, ilk seferindeki kadar olmasada, sonraki bir kaç ilişkimde de kanama olmuştu.

enteresan :KK53:

mümkün olamaz ki bu

Benim cevabıma mümkün olamaz dedin sanırım, ama mümkün :)

Hatta şöyle söylüyeyim, ilk adet dönemimden sonra tekrar birlikte olduğumuzda aradan 20 gün gibi bir gün geçmesine rağmen yine azda olsa kan gelmişti.

Bende hepmi kanayacak diye bayağı endişelenmiştim.

Benim cevabıma mümkün olamaz dedin sanırım, ama mümkün :)

Hatta şöyle söylüyeyim, ilk adet dönemimden sonra tekrar birlikte olduğumuzda aradan 20 gün gibi bir gün geçmesine rağmen yine azda olsa kan gelmişti.

Bende hepmi kanayacak diye bayağı endişelenmiştim.

evet katılıyorum okyanusderya sana herkezin vajinası aynı değildir.. esnek denilen cinsten bile vajina varmış bildiğim kadarıyla. ayrıca dar vajinada var...

zaten ne oluyorsa bayanlara oluyor erkekler rahat... yok kızlık zarı yırtılır mı yok iç dudaklarım büyük yok dudaklarım sarkık hep biz hepbizzzzz

Okurken bir anda sinirlerim zıpladı.
Ne demek kanı bekledi ! Ne demek kanlı çarşaf vs. !
Kadınlar birer eşya yada erkeklere zevk vermesi için yaratılan varlıklar DEĞİL !
Biz erkeğin bakirini arıyor muyuz? HAYIR !
Kadınlarında hakları var!
Bu anlayıştan İĞRENİYORUM...

Kanı bekledi ne demek ya !!! :S

lütfen banada yardımcı olun nedir nasıl yapılır kaça yapılır bilgi verin kimse bie cevap yazmıyo:KK43:

X