Vazerlipo, Karın germe ve Soğuk Lipoliz yaptırıyorum

ilayda_alkan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2023
7
1
24
Merhaba kızlar ♥️, Perşembe günü Vazer-Lipo ve Karın germe ameliyatı olucam. Çarşamba günüde iç bacak ve gıdı bölgesine Soğuk Lipoliz için randevu aldım. Süreç hakkında sürekli buraya yazıcam yaşadıklarımı, inanılmaz korkuyorum. 2023 içerisinde aranızda Vazerlipo ya da karın germe ameliyatı olan var mı?

Merhaba kızlar ♥️, Perşembe günü Vazer-Lipo ve Karın germe ameliyatı olucam. Çarşamba günüde iç bacak ve gıdı bölgesine Soğuk Lipoliz için randevu aldım. Süreç hakkında sürekli buraya yazıcam yaşadıklarımı, inanılmaz korkuyorum. 2023 içerisinde aranızda Vazerlipo ya da karın germe ameliyatı olan var mı?
Umarım iyisindir çok geçmiş olsun bende 8 inde oldum karin germe. Çok geçmiş olsun 🌸

ağrı mesajlarını okuyunca ödüm patlıyor. bende ocak ayında olacağım. herkesi tek tek okuyorum.
I ilayda_alkan çok geçmiş olsun. kime ve nerede oldun ameliyatını? şuan nasılsın?

Dayanılmayacak bir ağrı asla değil ama canımı çok sıkıyor bu durum.. unutuyorum bazen aniden yana dönüyorum sonra dehşet ağrıyor karnım. Korkma sakın sonrasında ne kadar güzel olacağını düşün. Doktor ismi ya da hastane ismi reklama girer mi bilmiyorum o yüzden yazmadım ama çok memnun kaldım hizmetten

yok canım reklama girmiyor. dilersen paylaşabilirsin.
Tekrar geçmiş olsun. Rahatladım biraz. sanki tolere edilmeyecek ağrıymış gibi kafamda canlanmıştı. bende ocak ayında Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olacağım. ama hala araştırmalarım devam ediyor.

Tekrar geçmiş olsun. Rahatladım biraz. sanki tolere edilmeyecek ağrıymış gibi kafamda canlanmıştı. bende ocak ayında Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olacağım. ama hala araştırmalarım devam ediyor.
Hayir hayir yani 2 gün agri var evet ama sonra unutuyorsun acı bu işte geliyor geçiyor. İlk ayağa kalkma ve iki gün hareket biraz zor ama yapılamayacak şey degil

Ay yok o kadar değil ama hafife de almamak lazım :KK70: Memorial Şişli hastanesinde oldum bende, kadın doktor olması benim için çok önemliydi Dr.Gülsüm Çebi yaptı ameliyatımı ondan önce de Dr. Leyla Arvasa gidicektim ama ondan vazgeçtim

Leyla Arvas’ı çok duydum. Ama görüşmedim. Sürecini merakla takip ediyorum. Tekrar geçmiş olaun

Ay yok o kadar değil ama hafife de almamak lazım :KK70: Memorial Şişli hastanesinde oldum bende, kadın doktor olması benim için çok önemliydi Dr.Gülsüm Çebi yaptı ameliyatımı ondan önce de Dr. Leyla Arvasa gidicektim ama ondan vazgeçtim
Ücret olarak ne kadar tuttu acaba

Ay yok o kadar değil ama hafife de almamak lazım :KK70: Memorial Şişli hastanesinde oldum bende, kadın doktor olması benim için çok önemliydi Dr.Gülsüm Çebi yaptı ameliyatımı ondan önce de Dr. Leyla Arvasa gidicektim ama

Karın germe ameliyatı ben de düşünüyorum Fiyatları nasıl acaba ?pahalı mı ?

X