Varikosel sonrası kür

Yaa baya yakınmışız. Ay rabbim hayırlısıyla nasip etsin💕 size doktor ne dedi tam olarak
Eşimde varikosel vardı bende yumurta tembelliği vardı kadın doğum doktorumuza gittik eşimdeki durumun gebeliğe engel olmayacağını söyledi bana çatlama iğnesi başladı bu ay 4 tane yumurtam olgunlaşmış bakalım bekliyoruz inşallah tutar 😊

Eşimde varikosel vardı bende yumurta tembelliği vardı kadın doğum doktorumuza gittik eşimdeki durumun gebeliğe engel olmayacağını söyledi bana çatlama iğnesi başladı bu ay 4 tane yumurtam olgunlaşmış bakalım bekliyoruz inşallah tutar 😊
Yaa yanlış anlma tam bilmediğim için soruyorm çatlatma iğnesi vurununca yumurtlama o gün mü oluyor nasıl oluyor yani

Bildiğim kadarıyla yoktu ben de adet sancılarım yüzünden çok gittim kadın doğum doktorlarına. Bi ara kist var demişlerdi ama eriyomuş kendi kendne sonra tekrarlıyomuş galiba
Sizin adınıza sevindim Allahım bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

Merhaba kızlar,
Varikosal ameliyatı sonrası ileri hız sıfır, sperm değer,i 8.Ameliyat tarihi : Ağustos /2019 son test : 12/2019 .
Kadın doğuma gittim geçen gün. Beklememiz gerektiğini tüp bebek işlemlerne bakmamızı söyledi. Değerler belki düzelir dedi ama beklemeniz laızm dedi. Bekleseniz zaman kaybı hep dedi. Tüp yapacaksak neden varikosal ameliyatı oldukki... :KK43:
Anlam veremedim. Ameliyat öncesinde sıfır olan değer de yoktu ayrıca. Acaba beklesek mi bilemiyorum. Tüp bebek işi de ayrı bir sektör gibi olmuş..

Merhaba kızlar,
Varikosal ameliyatı sonrası ileri hız sıfır, sperm değer,i 8.Ameliyat tarihi : Ağustos /2019 son test : 12/2019 .
Kadın doğuma gittim geçen gün. Beklememiz gerektiğini tüp bebek işlemlerne bakmamızı söyledi. Değerler belki düzelir dedi ama beklemeniz laızm dedi. Bekleseniz zaman kaybı hep dedi. Tüp yapacaksak neden varikosal ameliyatı oldukki... :KK43:
Anlam veremedim. Ameliyat öncesinde sıfır olan değer de yoktu ayrıca. Acaba beklesek mi bilemiyorum. Tüp bebek işi de ayrı bir sektör gibi olmuş..
Başka doktora göründünüz mü?

Daha öncede k.doğuma gitmiştim. O da bende problem olmadığını söyledi. Üroloji dr. çoğu ameliyat demişti. Şuan tek doktordayız. Fakat iyileşme olacak mı bilemiyoruz... Ürolojiye göre; ameliyat sonrası 1 yılı bulabilir bekleyin ilaç kullanın diyor doktorumuz..Ne yapacağımızı şaşırdık valla. Kadın doğum değerler düzelmezse çok zor hamilelik dedi. Olmaz dedi. Vakit kaybetmeyin boşuna dedi... :KK43::KK43:

X