Vücut Kremleri Vajina temizleyici

Vücut kremleri, losyonlar

Deneyip yazın

• Ben yazdım

OY: 1 25,0%
  • Çok zevkli hemde

OY: 3 75,0%
  • Evet

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    4
Bu arada ciddi ciddi özellikle ev yapımı yoğurdun probiyotik etkisiyle mantara iyi geldiğini duymuştum ama yemek derken oral benim dediğim vajinal değil

Merhaba hemcinslerim ben cinselliğe cok düşkünüm fakat arada vajinam da yani senede1 kaşıntı oluyor bu beni sinir ediyor sanirim sicak havalarda islaklik ve ter den oluyor neyse internette iyice baktım doktora gitme fırsatım olmadi ama akliniz da olsun yoğurt harika iyi geliyor yogurdu iyice sürüp yediriyorsunuz ve bi kac gun tekrarliyorsunuz ben tek basina yapmadım eşimden yardım aldım çok iyi geldi
Fakeye gel eşinden niye yardım alıyosun 🤮🤮

canım tamponu yoğurda iyice yedir ve vajinana yerleştir, 2 saat sonra çıkart. Günde 2 defa yapabilirsin. Fakat bu yöntem mantarlar için kullanılıyor.
Yıllar önce mantar olduğumda ilaçlar işe yaşamamıştı. Ve bu yoğurt mucizesiyle o mantardan kurtuldum ve birdaha da mantar olmadım.

canım tamponu yoğurda iyice yedir ve vajinana yerleştir, 2 saat sonra çıkart. Günde 2 defa yapabilirsin. Fakat bu yöntem mantarlar için kullanılıyor.
Yıllar önce mantar olduğumda ilaçlar işe yaşamamıştı. Ve bu yoğurt mucizesiyle o mantardan kurtuldum ve birdaha da mantar olmadım.
Ayseee kırmızılanmışsın hayırlı olsun. 🤗

X