Vajina Darlığı/ Çatı Darlığı??

Hep merak etmişimdir çük nasıl ölçülüyor diye. Hadi boy neyse de kalınlığını nasıl ölçüyorsunuz mezura mı sarıyorsunuz 🥲

Neyse her şey bi yana oradan çocuk çıkıyor, eşinizin 5 cm olması aslında bir hiç. Bebek omzu çıkıyor yani öyle düşünün. İlişkiye girdikçe o duvar hissi gidiyor, bende öyle oldu en azından
🤣🤣

Evet mezura ile çevresini ölçüyorum. Sonra da biraz geometri bilgisi ile çapını buluyorum dkdkdk

kayganlastirici kullanın. 3 kilo çocuk çıkıyor öyle düşünün. kendiniz kontrol edin.

Boyle bir sorun yasamadim 3 yillik evliyim 21 yasindayim ve ben ordan 2820 gr bebek cikardim sizde yapabilirsiniz korkmayin cekinmeyin cinselligin guzel bir şey oldugunun bilincine varin esinizide kendinize mutlu edin 🥰😜

Boyle bir sorun yasamadim 3 yillik evliyim 21 yasindayim ve ben ordan 2820 gr bebek cikardim sizde yapabilirsiniz korkmayin cekinmeyin cinselligin guzel bir şey oldugunun bilincine varin esinizide kendinize mutlu edin 🥰😜
Ne güzel 😊

Bende evlenene kadar normal doğum yapmayı istiyordum😅 lakin ben daha korkudan cinsel birlikteliği bile yapamadım🙈

Bu arada su bazlı kayganlaştırıcıların etkisi uzun soluklu oluyor içeriğine bakıp alın 🌸

Kayganlaştırıcı sürmediğimizde eşim uçuyor sürünce ben 🤭
Hahah evet bizde ilk deneme aşamalarımızda kayganlaştırıcı sürmüştük. Ama eşimin libidosu biraz düştü. Ben kabahati kendime bulmuştum sinir ettim diye. Kayganlaştırıcı dan mı ki

Hahah evet bizde ilk deneme aşamalarımızda kayganlaştırıcı sürmüştük. Ama eşimin libidosu biraz düştü. Ben kabahati kendime bulmuştum sinir ettim diye. Kayganlaştırıcı dan mı ki
kayganlaştırıcı ile biz onları yapıyor gibi oluyoruz ayıptır söylemesi :KK70: kayganlaştırıcı olmayınca onlar :KK70: kayıp gidiyor içeri penis çünkü

X