Uzaktan eğitim online eğitim platformları KPSS

ireminkoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
37
4
25
Arkadaşlar merhaba. Ben 2024 kpss sınavına hazırlanacağım. Okul öncesi bölümünden. Uzaktan eğitim platformlarını kullanarak çalışmak istiyorum. Fakat bi çok platform var ve yorum bulmakta zorlanıyorum. Cba, tkm, kral akademi, tekuzem ve yeni açılmış olan efsaneuzem platformları hakkında (ya da farklı platformlar)bilgisi olan deneyimleyen varsa yorumlarını benimle paylaşabilir mi ? Şimdiden teşekkürler

Dediklerinizden farklı olarak pandemi döneminde eşim Tasarı'dan online dgs kursu satın almıştı, memnun kaldı. Çok detaylı bi bilgi aklımda yok ama onu da incelemek istersiniz belkş

Arkadaşlar merhaba. Ben 2024 kpss sınavına hazırlanacağım. Okul öncesi bölümünden. Uzaktan eğitim platformlarını kullanarak çalışmak istiyorum. Fakat bi çok platform var ve yorum bulmakta zorlanıyorum. Cba, tkm, kral akademi, tekuzem ve yeni açılmış olan efsaneuzem platformları hakkında (ya da farklı platformlar)bilgisi olan deneyimleyen varsa yorumlarını benimle paylaşabilir mi ? Şimdiden teşekkürler
Ben cba dan hızlandırılmış kamp almıştım. Hoşuma gitti. Enes hoca dan da kamp almıştım onu daha çok beğendim. Bence platform seçerken hocalarına bakın. Sistemlerini araştırın. Genelde ya konu yetişmiyor ya başka bir şey oluyor. Bir de en iyi hocalar YouTube ta var. Ben genelde hep ordan yürüdüm. Sonrasında konu bitiminde kamp tarzı yoğunlaştırılmış eğitimler aldım. Yazmamissiniz ama ben eneshoca dan memnun kaldım. Size de tavsiye ederim. Bu arada Mehmet eğitin de güzel. Onu da denemiştim. Onu da tavsiye ederim.

enes hocayı daha önce duymadım hocam bi bakayım. mehmet eğit hafıza teknikleriyle genel kültür paketini aldım. ama daha başlamadım işte maalesef. yeni mezunum ilk defa kpss çalışacağım hocalar hakkında da pek bilgim yok açıkcası.

X