Deri ve Cilt Hastalıkları Uyuz Hastalığı 2022

Kızım çok kötü hala tedavideyiz yarın tekrar gidicem kwella losyon kasintiyi azdirdi resmen 5 aydır çekiyoruz herseyi posetliyorum 60 70 te yıkıyorum yataklara varana kadar utuluyorum heryeri günlük temizliyorum sirke sıkıyorum deliricem yok yok kurtulamicaz gibi psikolojim bozuldu
Evet bizimde bozulmustu. Bizde eczanenin karisimi iyi gelmisti. Belirli gunden sonra gecer ve karisimi kulanmana gerek yok demisti ama ben ilac bitesiye kadar kulandim.

Merhaba! Çok geçmiş olsun inşallah kısa zamanda bızde atlatırız nasıl geçti ne kullandınız ne yaptınız
Eczane karisimini kulandim. Nete ne okuduysam yaptim. Derin dondurucum vardi kiyafetleri bile orda bekletim. Utuyle koltuklari ve yataklari utuledim. Yastiklari posetledim. Devamli carsaflari degistirdim. Kirec tasini suda bekletip her tarara pustkurtum. Bir dogal yag var, uyuza Karsi iyi geliyormus onuda surdum.

Bizde de 1.5 ay önce esimde kasintj basladi sonra kızimla bana gecti oyle asiri derecede bi kasinti yok ama bizim soyle bi sorunumuz var elimizi degdigimiz an kasinti oluyor ve sivilce gibi kirmizi dokuntu oluyor kasidigimiz yer disarida hic bi sekilde kasinti yok parmak aralarinda bileklerde hic olmadi gobek bel ve bacak bolgesinde yogunlukta.3 cildiyeci gordu uyuz degilsiniz dedi ve bugun yine gittik uyuz ihtimalini dusunerek hareket edelim dedi kwellada losyon ve bilaxten ilac verdi sizce uyuz muyuz dur belirtileri nasil lutfen yardimci olun

Bizde de 1.5 ay önce esimde kasintj basladi sonra kızimla bana gecti oyle asiri derecede bi kasinti yok ama bizim soyle bi sorunumuz var elimizi degdigimiz an kasinti oluyor ve sivilce gibi kirmizi dokuntu oluyor kasidigimiz yer disarida hic bi sekilde kasinti yok parmak aralarinda bileklerde hic olmadi gobek bel ve bacak bolgesinde yogunlukta.3 cildiyeci gordu uyuz degilsiniz dedi ve bugun yine gittik uyuz ihtimalini dusunerek hareket edelim dedi kwellada losyon ve bilaxten ilac verdi sizce uyuz muyuz dur belirtileri nasil lutfen yardimci olun
Bizde buyuk kizimda basladi, parmak aralari, bacak, gobek, gogus ve kolarinda vardi. Kizim aksamlari yatarken bacaklari cok kasinirdi. Sonra bana gecti. Bende gobek, gogus,bacak ve kolumda vardi. En son kucuk kizimda bir tane gogusunde gorunce bulasici bisi oldugunu anlayip doktora gitim. Bende ve kucuk kizimda oyle fazla yoktu. Goruntusu putur putur sivilce gibiydi.

Bizde buyuk kizimda basladi, parmak aralari, bacak, gobek, gogus ve kolarinda vardi. Kizim aksamlari yatarken bacaklari cok kasinirdi. Sonra bana gecti. Bende gobek, gogus,bacak ve kolumda vardi. En son kucuk kizimda bir tane gogusunde gorunce bulasici bisi oldugunu anlayip doktora gitim. Bende ve kucuk kizimda oyle fazla yoktu. Goruntusu putur putur sivilce gibiydi.
Doktor uyuz teshisi koydumu bize parmak aralrina bileklere bakti gece kasintisi cok yok dedim rahatsiz etmiyor yani dedim uyuz degilsiniz dedi

Yavas yavas mi artiyor bu hastalik karnimizda yoktu sonra kasidikca artmaya basladi kol altlarimozda yoktu bir iki tane baslamis yani cok korkuyorum cok kotuyum g3ce surekli arastirdim sabaha karsi uyumusum kis gunu o kadar camasir nerde kurur

IMG-20221229-WA0006.jpg

Nedense çoğu doktor ilk başta anlayamıyor bu hastalığı ya benimde erkek arkaşıma başta uyuz değil dendi sonra uyuz çıktı. Umarım bir an önce atlatırsınız.

Sayfa ikide bir bayan daha fotoraf eklemis , her kisi de farkli oluyor herhalde. Bizim kiside fotoraflarina benzer. Evet yavas yavas gun gectikce fazlalasiyor. Eczane bana ilac karisimini sukadar kulansan yeterli demisti ama ben bu sivilceler kayp olasiya kadar kulandim.
Yavas yavas mi artiyor bu hastalik karnimizda yoktu sonra kasidikca artmaya basladi kol altlarimozda yoktu bir iki tane baslamis yani cok korkuyorum cok kotuyum g3ce surekli arastirdim sabaha karsi uyumusum kis gunu o kadar camasir nerde kurur

Ben camasirlarimi disariya serip uzerine kalin poset koymustum. Bende kisin atlatim. Yatak odalarin kapilarini kapatip camlarini acik biraktim.

Nedense çoğu doktor ilk başta anlayamıyor bu hastalığı ya benimde erkek arkaşıma başta uyuz değil dendi sonra uyuz çıktı. Umarım bir an önce atlatırsınız.
Evet 4 cildiyeci gordu hepsi de yok dedi en son artik uyuz tedavisi uygulayalim bir de onu deneyelim dedi ben tabi inanmadim yani konduramadim kiz gunu bu psikolojiyi kaldiramazdim ustelik sinava caliyorum en son eve gelince ben hangi birini yikayacagim diye aglama krizine girdim butun gun agladim cunku bu hastaligi kaptjgimiza inandim artik wilkinsn pomad aldik bugun heŕkese surduk igrenc bi kokusu var bakalim 3 gun kullanacagiz insallah hemen gecer

Bugun baska bi cildiyeye gittik esimde lezyonlqr goruldu kizimla bende yok dediler ama esimde olunca tamda incelemediler bi karisim verildi ise yarar mi bilmiyorum birde xabion losyon

X