Uyumak için bi taktik var mı ?

cileklikekvarmi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
281
61
28
Yarın kontrolüm var arkama 3-4 sert yastık koyuyorum dik oturur gibi uyumaya çalışıyorum ama yok asla uyuyamıyorum. Gözümün feri gitti ya ağlayasım var resmen hayat kalitem düştü. Hiç kolay değilmiş. Uyku hapı içmeyi sorucam yarın doktora iç derse içicem. Memeler aşırı gergin ve istemsizce kambur duruyorum dikişler beni öne çekiyor.

Suan sırtım kürek kemikler kopuyor sanki , kas gevşetici krem sürdük hap içtim ağrı kesici içtim ama o kemiklerin sırtın ağrısı geçmiyor. Resmen omurgamın ortasında ki C yeri kopuyor. Napcam kızlar ya..Yok mu bir yöntem

Yatakta uyumak yerine koltukta yatmayı deneyin , koltuğun kol dayama kısmına yastıkları hafif dik koyun hatta koltuğun kendi minderi varsa onu koyun hastanedeki yatak gibi oluyor o şekilde uyumayı deneyin

Yatakta uyumak yerine koltukta yatmayı deneyin , koltuğun kol dayama kısmına yastıkları hafif dik koyun hatta koltuğun kendi minderi varsa onu koyun hastanedeki yatak gibi oluyor o şekilde uyumayı deneyin
selam öyle yapıyorum koltuğun minderleri sert L koltuğun birleşim yerinde uzanıyorum hastane yatağı gibi yapıyorum sırt kısmı ama yine de sırtım o kadar ağrıyor ki uyuyamıyorum

Yarın kontrolüm var arkama 3-4 sert yastık koyuyorum dik oturur gibi uyumaya çalışıyorum ama yok asla uyuyamıyorum. Gözümün feri gitti ya ağlayasım var resmen hayat kalitem düştü. Hiç kolay değilmiş. Uyku hapı içmeyi sorucam yarın doktora iç derse içicem. Memeler aşırı gergin ve istemsizce kambur duruyorum dikişler beni öne çekiyor.

Suan sırtım kürek kemikler kopuyor sanki , kas gevşetici krem sürdük hap içtim ağrı kesici içtim ama o kemiklerin sırtın ağrısı geçmiyor. Resmen omurgamın ortasında ki C yeri kopuyor. Napcam kızlar ya..Yok mu bir yöntem
Bu kadar dik uyumanızı doktorunuz mu söyledi ben hiç bu kadar oturur pozisyon da ve sert yastıkla uyumadım. Günde 3 kere ağrı kesici içiyordum uyku öncesine denk getiriyordum birini de gayet rahat uyuyordum. Kaçıncı gününüz ?

Doktorunuz kas gevşetici ve ağrı kesici iğne yazmışmıydı, ben günde 3 kez yaptırdım rahatlamıştım
Ben de ilk günlerde en fazla 3 tane ağrı kesici içmiştim 3.günden itibaren özellikle gece yatmadan önce içiyordum rahat uyuyabilmek için. Evet kesinlikle koltukta çok daha rahat ediyorsunuz destek alabiliyorsunuz yatakta denemiştim o gün epey zorlu geçmişti hala koltukta yatıyorum ama artık normal bir şekilde yatabiliyorum. Oturur vaziyette hiç uyumadım ameliyattan sonra evet ilk günler o baskı hissi çok oluyor ama arkanıza bir kaç yastık koyarak rahat uyuyabilirsiniz. Yada kol altınıza destek alabilirsiniz yastıkla

İlaç yazdı iğne yazmadı ama ilacı içiyorum 1-2 saat sonra yine başlıyor bugün soracağım daha kuvvetli birşey varsa versin. Memişlerde şuan düne göre daha davul oldu
Bol su için ödem atmak için ben ilk 4 gün günde 3 iğne , sonraki günlerde ağrı kesici içtim ama ihtiyaç duyduğum zamanlarda çok ağrım olmadı benim çok rahat uyudum

Bu kadar dik uyumanızı doktorunuz mu söyledi ben hiç bu kadar oturur pozisyon da ve sert yastıkla uyumadım. Günde 3 kere ağrı kesici içiyordum uyku öncesine denk getiriyordum birini de gayet rahat uyuyordum. Kaçıncı gününüz ?
İroos bugün 3. gündü . Ya hep okuduğum araştırdığım kadarıyla koltukta sırt 45 derece açıyla falan uyumuş herkes. Bende zarar gelmesin diye öyle uyumaya çalıştım maksat ödem biraz aşağı insin. Doktor bu konuda bişey söylemedi çünkü ben sormayı unuttum

Bol su için ödem atmak için ben ilk 4 gün günde 3 iğne , sonraki günlerde ağrı kesici içtim ama ihtiyaç duyduğum zamanlarda çok ağrım olmadı benim çok rahat uyudum
Su bolca içiyorum ananas yiyorum enfla c kullanıyorum ağrım nedense geceleri artıyor uykudan önce ağrı kesici içiyorum uyku rahat geçsin diye ama geceleri tam tersi oluyor evde uyku hapı var valla bi tane atıp derin uyku uyuyasım var çok yoruldum

X