Uygun fiyatlı çiçek kokulu parfüm ?

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.364
13.693
Merhaba favori parfimüm wish of love bayılıyirum kokusuna. Hem uygun fiyatlı. Ama kalici değil :KK43: sizin tavsiyeleriniz nelerdir ? Bugün gratiste bir iki tane baktım ama cok ağır ve sıradan kokulardı.

Wish of love'ı bargello yapıyor oradan bakabilirsin daha kalıcı olur hem, ben bargello kullanıyorum iki üç gün kalıcı oluyor

bende bayılıyorum wish of love a bisürü parfüm kullandım orjinal açık pahalı uygun ama wish of love ı tek geçerim elimin altında bulundururum herdaim kalıcılığı bence iyi kıyafette kalıyor 3-4 gün yani ben çok memnunum avondan alıyorum :) bir başka favorim se tommy girl bu ikisi vazgeçilmezim :KK200:

Eğer açık parfum düşünürsen D&P den C34 Chloe Signature muadili oneririm şuan ben kullaniyorum. Gucci Envy Me olabilir. Hatta çiçeksi koku istiyorum dersen sana bir sürü alternatif çıkartırlar. Market parfümlerinden Emotion ve XO markaları orjinal parfümleri çok güzel taklit ediyorlar deodarantlarini kokla al kullan. begenrsen parfumlerini alirsin. Uygun fiyatlı oluyorlar.

Eğer açık parfum düşünürsen D&P den C34 Chloe Signature muadili oneririm şuan ben kullaniyorum. Gucci Envy Me olabilir. Hatta çiçeksi koku istiyorum dersen sana bir sürü alternatif çıkartırlar. Market parfümlerinden Emotion ve XO markaları orjinal parfümleri çok güzel taklit ediyorlar deodarantlarini kokla al kullan. begenrsen parfumlerini alirsin. Uygun fiyatlı oluyorlar.
Dp deki güzel mi canim. C34 kalicimi alkol kokusu var mi Orijinali harika da taklit iyimi

Dp deki güzel mi canim. C34 kalicimi alkol kokusu var mi Orijinali harika da taklit iyimi

Orjinalini hiç koklama fırsatım olmadı malesef. Ben memnunum alkol kokusu almadım hiç. Elimdeki şişe bitince güvendiğim bir tester satıcı var ondanda denicem.

Avon today deneyebilirsin. Oldukça kalıcı. Ama fazla çiçeksi. Anne kokusu gibi bulanlar da var. Tenle bütünleştiğinde enfes bir şey oluyor ama. Hanımeli yasemin karışımı kokuyor benim tenimde.

X