Üniversitedeyken bölüm değiştirmek.

morlive

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2023
4
1
21
Merhaba,ben hemşirelik 2.sınıf öğrencisiyim bu sene YDT'den sınava girip mütercim tercümanlık bölümünü okumak istiyorum Boğaziçi, Hacettepe gibi üniversiteleri düşünüyorum hemşirelikten gerçekten zevk almıyorum yani stajlara girmek bile istemiyorum aile zoruyla yazdım ve dile yatkınlığım var C1 düzeyde İngilizceyi bu sene okul vb.destekler almadan tek başıma öğrendim eğer kazanırsam bırakayım mı çünkü hayallerimden vazgeçmek istemiyorum.

Hayaliniz ve hedefiniz ne ise onu yapın baskıyla bitirilen bölümün ne size ne ailenize faydası olur. Ömür geçmez bi kere. İngilizce seviyenizde gayet iyi okul bitesiye daha iyi olur bence istediğiniz bölümü okuyun. Başarılar dilerim.

Hayaliniz ve hedefiniz ne ise onu yapın baskıyla bitirilen bölümün ne size ne ailenize faydası olur. Ömür geçmez bi kere. İngilizce seviyenizde gayet iyi okul bitesiye daha iyi olur bence istediğiniz bölümü okuyun. Başarılar dilerim.
Teşekkür ederim Boğaziçi kazanırsam ailem izin verir gibi sizce de öyle mi

İng İşletmeyi 2. yıl bırakıp istediğim bölümü burslu kazanmıştım. İnsan mutlu olduğu yerde başarılı da oluyor. Yolunuz açık olsun.

Hayaliniz ve hedefiniz ne ise onu yapın baskıyla bitirilen bölümün ne size ne ailenize faydası olur. Ömür geçmez bi kere. İngilizce seviyenizde gayet iyi okul bitesiye daha iyi olur bence istediğiniz bölümü okuyun. Başarılar dil

İng İşletmeyi 2. yıl bırakıp istediğim bölümü burslu kazanmıştım. İnsan mutlu olduğu yerde başarılı da oluyor. Yolunuz açık olsun.

Hayalin onemli istemeyerek bir isi yaparak omur gecmez. Hem yeteneginde varmis ne guzel

X