Üniversite için çok mu yaşlıyım?

birturuncukedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2023
2
1
24
Merhaba arkadaşlar. 24 yaşındayım. Ailevi nedenlerden vb. dolayı okula gidemedim. Bu yıl üniversite kazandım 2 yıllık güzel bir bölüm. Ama sınıftaki herkes 18-21 yaş arasında. Ben 24 yaşında olduğum için çok çekiniyorum.

5 tane yakın arkadaşım oldu onların yaşları 18-19-21 aralarında. Bir arkadaşım yaşlı diye dalga geçti, biri de herkesin içinde en büyüğümüz bu dedi beni göstererek. Bunu diyen kız annesine bile anlatmış yaşımın büyük oldığunu. Okulu bile bırakmayı düşünüyorum. Sizin bu konuda fikirleriniz neler? Okulu bıraksam mı çok üzülüyorum. 😞

Birincisi okumanın asla yaşı yoktur ama sırf merak ettim yaşın kaş olduğunu 24 yaş asla çok büyük yaşlı denilecek bir yaş değil balım

He birde bu insanlar hep hayatında olmıyacak bunu düşünerek hareket et başkalarının düşüncelerini bu kadar önemseme😉

Üniversitedeyken bizim sınıfta 30 üzeri yaşı olan vardı, 24-25 lerde az değildi hepsiyle de arkadaştık yani sorun sende değil seninle dalga geçenlerde. Yaşın o kadar küçük ki kendini yaşlı hissetmene tebessüm ettim 😅

Merhaba arkadaşlar. 24 yaşındayım. Ailevi nedenlerden vb. dolayı okula gidemedim. Bu yıl üniversite kazandım 2 yıllık güzel bir bölüm. Ama sınıftaki herkes 18-21 yaş arasında. Ben 24 yaşında olduğum için çok çekiniyorum.

5 tane yakın arkadaşım oldu onların yaşları 18-19-21 aralarında. Bir arkadaşım yaşlı diye dalga geçti, biri de herkesin içinde en büyüğümüz bu dedi beni göstererek. Bunu diyen kız annesine bile anlatmış yaşımın büyük oldığunu. Okulu bile bırakmayı düşünüyorum. Sizin bu konuda fikirleriniz neler? Okulu bıraksam mı çok üzülüyorum. 😞
Ben de iki yıllık kazanıp gittiğimde 25 yaşındaydım. Öğretmenler yaşlarımızı öğrenmek için sorduklarında 25 deyince "oooooo wwoooo" sesleri çıkardı 😂 üzerinden 10 yıl geçmiş şimdi bakıyorum da... Ben hiç çekinmemiştim. Çok da iyi arkadaşlarım oldu

Yaşım büyük demen garibime gitti bence çok ideal bir yaş,bizim 45 yaşında 50 yaşında 2 ablamız vardı notları çok da iyiydi ,ayrıca KİME NE ki onların lafıyla okul bırakacaksınız 😎

Yaa sakın bırakma bende 26 yaşındayım 6 yaşında kızım var üniversite okumayı çok isterdim ailem izin verseydi inşallah kızımla beraber bende yeniden başlayacağım herşeyi öğrenip okumaya hiçbirşey için geç değil onların ne dediğine değil kendinin ne istediğine bak 🥹senin hayatın çünkü

ben 23 yaşında hukuk fakültesine başladım hep üstten ders açıp yaz okullarında da çalıştım bu sayede 3 yılda bitirdim okulu. hiçbir şey için geç değil 24 yaş gayet normal hatta insanın aslında ne istediğini anlamlandırabileceği olgun bir yaş. sınıfınızdakilerden daha başarılı bile olabilirsiniz. şimdi 31 yaşındayım dönüp bakınca o gözümde büyüyen nasıl yeniden bitireceğim dediğim dönem su gibi akmış. başarılar dilerim

Bu kadar zayıfsan iki lafla okul bırakacak kadar, bunun üzerine git derim.

X