Uludağ üniversitesi tüp bebek

Aşılama için kaç defa kontrole gidiyorsunuz ve iğnemi veriliyor
Adetin ikinci günü gidiyorsunuz sonra 5 günlük ilaç tedavisi oluyor iğne falan sonra 2 günde bir kontrole gidiyorsunuz yumurtaların durumuna göre çatlamama iğnesi için gün veriliyor 36 saat sonra aşılama yapılıyor
İğnelersiniz siz alıyorsunuz

Ben infertilite bölümünde muayene oldum sonrasında adetimin 2.ve 21. Günü kan verdim rahim filmi istediler onu çekildim. Sonrasında beni tüp bebeğe yönlendirdiler. Oraya gittiğimde de adetinizin 2.gunu gelin dediler gittim ultrason muayenesi oldum iğne kullanmaya başladım muayene oldum yumurta durumlarima bakıp aşılamaya gün verecekler... ama benim eşimde sperm sayısı düşüklüğü var. Bende durum böyle

Ben infertilite bölümünde muayene oldum sonrasında adetimin 2.ve 21. Günü kan verdim rahim filmi istediler onu çekildim. Sonrasında beni tüp bebeğe yönlendirdiler. Oraya gittiğimde de adetinizin 2.gunu gelin dediler gittim ultrason muayenesi oldum iğne kullanmaya başladım muayene oldum yumurta durumlarima bakıp aşılamaya gün verecekler... ama benim eşimde sperm sayısı düşüklüğü var. Bende durum böyle 😔😔
Öncelikle Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🙏 13 haziranda infertilite ye randevu aldım eşimden kaynaklı gebe kalamadm ilk randevuda spermiyogram testi istiyorlarmı bilginiz varmı tek gtsem olurmu acaba

Kızlar Merhaba,

Özel hastanede olumsuz sonuçlanan bir aşılama bir de tüp bebek sürecim var. İlk defa Uludağ Üniversitesine gideceğim. Önce Kadın Doğum Polikliniğinden randevu alınarak süreç başlatılıyormuş sanırım yada benim direkt İnfertiliteden mi randevu almam gerekiyor. Lütfen bilgi verebilir misiniz?

Kızlar Merhaba,

Özel hastanede olumsuz sonuçlanan bir aşılama bir de tüp bebek sürecim var. İlk defa Uludağ Üniversitesine gideceğim. Önce Kadın Doğum Polikliniğinden randevu alınarak süreç başlatılıyormuş sanırım yada benim direkt İnfertiliteden mi randevu almam gerekiyor. Lütfen bilgi verebilir misiniz?
İnfertilite bölümüne randevu almanız gerekiyor.

Merhaba kızlar şu an uludağ üniversitesinde tüp bebek sıram geldi bugün başkadım tedaviye. Bildiğim kadar sorularınızı cevaplayayım 🍀

Merhaba hipo hipo hastası mıydınız? Meriofert mi verdiler ya da ilaç bulabildiniz mi? Bu ilk gebelik mi? Gittiğiniz hastanede perinatolog var mıydı?
Merhaba evet ben de hipo hipoyum ve doktorlar bu hastalığı tanıyıp doğru tedavi uyguluyorlar. Bana da kesinlikle meriofert olması lazım dedi doktorum ama bulamıyorsan da pergoveris al dedi. Ben çok şükür bir arkadaşım yardımıyla meriofert buldum. Daha önce bi aşılama denemem olmuştu ama ilaç eksikliği yüzünden tedavi yarıda kesildi yani bu ilk tüp bebek tedavim umarım kucağıma bebeğimi alırım ve son olur🍀 perinatolog olup olmadığını da bilmiyorum maalesef 🤍

X