Ultrasondan cinsiyet tahmini :)

leylakyase

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
10
2
32
Arkadaşlar 10+5 haftalık hamileyim ultrason resminden cinsiyet tahmini yapabilen var mı ? ☺️

Eklentiler

• 573F6C49-E4F0-4959-A751-681688C1F483.jpeg
    573F6C49-E4F0-4959-A751-681688C1F483.jpeg
    136,3 KB · Görüntüleme: 91
2. Gebelik 1 kızım daha var 😂😂
Yaaa maşAllah sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza , benimde 1 oğlum var 3.5 yaşında şimdi ikinciyi istiyoruz henüz olmadı 1 seneden fazladır . Çatlatma iğnesi vuruldum 9. Günüm belirtilerim biraz var gibi görünüyor ama psikolojik mi bilmiyorum 🤷 bat 3 Mayıs dua edin olur mu bana da buradaki arkadaşlara da 🤲

Yaaa maşAllah sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza , benimde 1 oğlum var 3.5 yaşında şimdi ikinciyi istiyoruz henüz olmadı 1 seneden fazladır . Çatlatma iğnesi vuruldum 9. Günüm belirtilerim biraz var gibi görünüyor ama psikolojik mi bilmiyorum 🤷 bat 3 Mayıs dua edin olur mu bana da buradaki arkadaşlara da 🤲
Rabbim sizide sevindirsin inşallah 🤲 Belirti varsa tutmuştur diyelim inşallah 🥰

Rabbim sizide sevindirsin inşallah 🤲 Belirti varsa tutmuştur diyelim inşallah 🥰
İnşAllah canım 🤲 Göğüs uçlarım sızlasa 2-3 gün normalde asla benim sızlamaz agrımaz. Sonra sık idrar ,gaz, kabızlık, kasık batması ayyy ne bileyim umutlanmak istemiyorum düşünmemeye çalışıyorum Vardır rabbimin bildiği elbet nasip eder sağlıklı olsunlar da 🤲

İnşAllah canım 🤲 Göğüs uçlarım sızlasa 2-3 gün normalde asla benim sızlamaz agrımaz. Sonra sık idrar ,gaz, kabızlık, kasık batması ayyy ne bileyim umutlanmak istemiyorum düşünmemeye çalışıyorum Vardır rabbimin bildiği elbet nasip eder sağlıklı olsunlar d
İnşAllah canım 🤲 Göğüs uçlarım sızlasa 2-3 gün normalde asla benim sızlamaz agrımaz. Sonra sık idrar ,gaz, kabızlık, kasık batması ayyy ne bileyim umutlanmak istemiyorum düşünmemeye çalışıyorum Vardır rabbimin bildiği elbet nasip eder sağlıklı olsunlar da 🤲
Benimde o belirtiler vardı ateş titreme üşüme çok oldu bide

Yaaa deme öyle bak ağlarım sevinçten şimdi 🥲🥲 inşAllah vardır 🫶 yaaa böyle belirti hiç duymamıştım çok geçmiş olsun canım sağlıklı olun da

Kızlar bende cinsiyet tahmini alabilir miyim 10+1 haftalık

Eklentiler

• IMG_1348.jpeg
    IMG_1348.jpeg
    63,2 KB · Görüntüleme: 54
X