Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Hatırlatma yapalım, topik başlığında “Ücretsiz” yazdığı halde para karşılığı satış yapanlar var şikayeti alıyoruz, sitede ilaç satışı yasaktır, sebep👇
Dikkat! Sağlık Bakanlığı’nın 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı kesinlikle yasaktır.

Topikte ücret karşılığı ilaç alışverişi olursa derhal müdahale edilecek ve satış yapan üyenin paylaşımı kaldırılacak uyarı alıp banlanacaktır.

Pergoveris duruyor mu elinizde acaba
Merhaba herkes için süreç hayırlı olsun. Buradan yazmak istiyorum elinde fazladan kalan gonal f olan var mı ? Reçetemin karşılamadığı 200 lük kadar ihtiyacım var . İzmir ili Balçova Bornova urla zeytinalanı o bölgeler için alabilirim.

Merhaba Hanımlar,
öncelikle hepinizin tedavi sürecinin başarıyla sonuçlanmasını, her birinizin bebeklerine tez zamanda kavuşmasını diliyorum🙏

Bu topikte “ücretsiz” olmak şartıyla elinizdeki tüp bebek ilaçlarını sizler gibi tedavi gören ama ilaç bulamayan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Birbirinizle paylaşacağınız tüp bebek ilaçlarının son kullanma tarihi, saklanma koşulları önemlidir ve
soğuk zincir ilaçlar oldukları için elden teslim edilmesi gerekmektedir, bu sebeple ücretsiz ilaç paylaşımlarınızda bu hususa dikkat ederseniz sevinirim😉

Önemli: İlaçların elden teslim edilmesi gerektiğini belirttiğimiz halde şehir dışına kargolayan bazı arkadaşlarımızın iyi niyeti suistimal edilmiş, karşı ödemeli kargolar teslim alınmadığından ücretsiz gönderdikleri ilaçların hem gönderi hem iade parasını ödemek durumunda kalmışlardır, bu sebeple tekrar rica ediyorum elinizdeki ilaçları elden teslim ediniz.

İlaçları kargolamanız halinde veya ”ücretsiz ilaç” paylaşımlarınızda doğabilecek her türlü mağduriyetten Kadınlar Kulübü sorumlu olmayıp tüm mesuliyet sizlere aittir.
İlaçların SKT vb bilgilerini, gönderici ve alıcı kimdir gibi bazı noktalara dikkat etmeniz halinde yaşamanız muhtemel sorunları minimuma indirirsiniz.

Dikkat! Sağlık Bakanlığı’nın 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı kesinlikle yasaktır.

Topikte ücret karşılığı ilaç alışverişi olursa derhal müdahale edilecek ve satış yapan üyenin paylaşımı kaldırılacak uyarı alıp banlanacaktır.
Merhaba herkes için süreç hayırlı olsun. Buradan yazmak istiyorum elinde fazladan kalan gonal f olan var mı ? Reçetemin karşılamadığı 200 lük kadar ihtiyacım var . İzmir ili Balçova Bornova urla zeytinalanı o bölgeler için alabilirim.

Herkese selamlar. Elimde fazlasıyla Estrofem ve Prolutex sıvı enjeksiyon var. Gürcistan Batum'da ihtiyacı olan bana ulaşabilir.

Merhaba kızlar ŞIRNAK-DİYARBAKIR-BATMAN şehirlerinde gonal f 900 ihtiyacı olan varsa özelden ulaşabilir. Hiç kullanılmadı, açılmadı. Doktorum fazladan aldırmıştı elimde kaldı. Son kullanma tarihi nisan ayının son günü. Buz aküsü ile verilecektir. Aldığım günden beri buzdolabından çıkarmadım 🙏🏻
Merhaba ben almak istiyorum

Elimde North Vital takviye var. Sperm ve yumurta kalitesi için doktor vermişti.. kutu sağlam 70 adet kaldı içinde.. kullanan var ise devam niteliginde gonderirim.. tek kullanımlık değil doktor tavsiyesi ile alan olursa ise yarayabilir belki.

Eklentiler

• 20240402_115026.jpg
    20240402_115026.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 10
  • 20240402_115018.jpg
    20240402_115018.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 11
  • 20240402_115050.jpg
    20240402_115050.jpg
    227,2 KB · Görüntüleme: 10
merhaba. elimde 2 kutu, 08 ve 10 /2024 tarihli cetrotide var ankarada olana verebilirim

Elimde North Vital takviye var. Sperm ve yumurta kalitesi için doktor vermişti.. kutu sağlam 70 adet kaldı içinde.. kullanan var ise devam niteliginde gonderirim.. tek kullanımlık değil doktor tavsiyesi ile alan olursa ise yarayabilir belki.
Merhaba ben alabilirim birine vermediyseniz 🌸

Merhaba kızlar ŞIRNAK-DİYARBAKIR-BATMAN şehirlerinde gonal f 900 ihtiyacı olan varsa özelden ulaşabilir. Hiç kullanılmadı, açılmadı. Doktorum fazladan aldırmıştı elimde kaldı. Son kullanma tarihi nisan ayının son günü. Buz aküsü ile verilecektir. Aldığım günden beri buzdolabından çıkarmadım 🙏🏻

merhaba. elimde 2 kutu, 08 ve 10 /2024 tarihli cetrotide var ankarada olana verebilirim

Merhaba, elimde 15 adet oksapar kan sulandırıcı iğne var, son kullanım tarihi 11/2024. Dileyen olursa Ankara veya Aksaray’da elden verebilir ya da diğer illere karşı ödemeli kargo yapabilirim

X